WANTED vs Unique

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Cum multe triburi aduc jucatori pe conturi asa si noi pe all4u ... :p joaca cineva care nu are cont pe l5 deci :-w Nu ca aliat care joaca pe mai multe... si el a zis :D am dovada :D

asta e vanzare cont recunoscuta pe fata ;) si ca sa scapi de asa ceva trebuie sa demonstrezi ca nu l-ai cumparat ceia ce e foarte greu sau sa fi amic cu rainn21 ca vorba aia cine e amic cu rainn21 e amic si cu prieteni sai. cred ca o sa doara asta. opsss i did't again (sau pe romaneste Am comis-o din nou)[NECENZURAT]
 

DeletedUser3919

asta e vanzare cont recunoscuta pe fata ;) si ca sa scapi de asa ceva trebuie sa demonstrezi ca nu l-ai cumparat ceia ce e foarte greu sau sa fi amic cu rainn21 ca vorba aia cine e amic cu rainn21 e amic si cu prieteni sai. cred ca o sa doara asta. opsss i did't again (sau pe romaneste Am comis-o din nou)[NECENZURAT]

Eu cred ca tu ai o problema cu intelegerea. A aduce pe cineva pe un cont nu implica neaparat vanzarea unui cont ca donatia nu e vanzare si nu se pedepseste.
Apoi, in cazul unei acuzatii de vanzare de cont, cel care face acuzatia trebuie sa aduca si dovezile caci nu e treaba invinuitului sa dovedeasca contrariul afirmatiei altuia.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser17342

Subiectul este WANTED vs Unique.


(OFf topic, ca sa incheiem, regulile spun asa: )
§1) Un cont pro jucător

Fiecarui jucător îi este permis să administreze un singur cont pe lume de joc. Excepţie fac conturile care sunt administrate ca sitter, prin intermediul opţiunii Mod de Vacanţă. Transmiterea parolei unui alt jucător este interzisă
(discutiile pe aceasta tema va rog sa le purtati la spam sau la rubricile corespunzatoare)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser3919

Subiectul este WANTED vs Unique.

(OFf topic, ca sa incheiem, regulile spun asa: )

(discutiile pe aceasta tema va rog sa le purtati la spam sau la rubricile corespunzatoare)

Sa-mi fie cu suparare (stiu ca suferi ca nu se prea baga nimeni la spam-ul tau) dar suntem cat se poate de ontopic.... e vorba de contruile UNIQUE si WANTED.

Mai mult, noi vorbeam de regula 5 si nu de regula 1.. adica
§5) Vânzarea şi cumpărarea de conturi şi obiecte ingam
 

DeletedUser

mariusica-80 astăzi la ora 00:27
Ce se intampla in trib ?
Dc atatea plecari ?
dc Atatia banati ?
Suntem atacati de toti noi numai ripostam ?

mai mariusica...pai toate astea din cauza lui aliat.pleaca cat mai ai timp...asa ca lasa-ma cu vaicareala daca vrei sa mori in ... wanted....ramai.

tu te lauzi ca ai "pile" prin wanted?incerci sa recuperezi ** din nimeni-ul care ai fost??
 

DeletedUser

asta e vanzare cont recunoscuta pe fata ;) si ca sa scapi de asa ceva trebuie sa demonstrezi ca nu l-ai cumparat ceia ce e foarte greu sau sa fi amic cu rainn21 ca vorba aia cine e amic cu rainn21 e amic si cu prieteni sai. cred ca o sa doara asta. opsss i did't again (sau pe romaneste Am comis-o din nou)[NECENZURAT]

Nu avem noi nevoie de bani castigati din triburile stai tu linistit.... nu joc triburile ca sa ajung ca becali.....
 

DeletedUser18554

si se pare ca diaralex a fost inchis... :)) bravo rainn !! esti bun :)))) fara nici o dovada ci pur si simplu asa pe vorbe
 

DeletedUser

si se pare ca diaralex a fost inchis... :)) bravo rainn !! esti bun :)))) fara nici o dovada ci pur si simplu asa pe vorbe


Jucătorul este încuiat din cauza aceasta nu poate fi atacat sau sprijinit...:)))

si atunci cine imi mai cedeaza sate?:((((
 

DeletedUser

e inchis ca nu se intampla nimik ?? sau ca e e ilegal sa fii tu pe cont??
 

DeletedUser18554

eu nu sunt pe cont. eu am contul inchis. era aliat sitter si ... m-am trezit cu contul inchis.

oricum la faza cu cedarea de parole trebuie sa aduci argumente nu poti inchide asa un cont fara argumente dupa bunul plac
 

DeletedUser

eu nu sunt pe cont. eu am contul inchis. era aliat sitter si ... m-am trezit cu contul inchis.

oricum la faza cu cedarea de parole trebuie sa aduci argumente nu poti inchide asa un cont fara argumente dupa bunul plac

ticket ticket pt lamuriri nu va mai plangeti aiurea aici ca ma lasa rece. Nu va inchide nimeni aiurea...fii tu sigur.
 

DeletedUser18554

chiar si un inchis pentru verificari este aiurea pentru ca eu trebuia sa dau niste atacuri acum...

si se va dovedi ca sunt inchis aiurea pentru ca nu am gresit cu nimic. si rainn ai grija sa nu ramai rece de tot asa..
 

DeletedUser

Sa-mi fie cu suparare (stiu ca suferi ca nu se prea baga nimeni la spam-ul tau) dar suntem cat se poate de ontopic.... e vorba de contruile UNIQUE si WANTED.

Mai mult, noi vorbeam de regula 5 si nu de regula 1.. adica
§5) Vânzarea şi cumpărarea de conturi şi obiecte ingam

cum spuneam vorbesti de chestii despre care habar nu ai, ti-am mai zis si pe forum la offtopic sa ma "ocolesti" si ti-am oferit un sfat (girl you most get l@#d) traducerea : fata trebuie sa incepi sa bagi la cap :D
esti in plus si cauti atentie din partea tuturor, mai bine citeste regulamentul inloc sa apari pe forum spunand numai baliverne :

5) Vânzarea şi cumpărarea de conturi şi obiecte ingam

Nu este de dorit folosirea conturilor doar în scopuri comerciale. De aceea, este interzisă cumpărarea sau vânzarea conturilor, a satelor sau materiilor prime. Totodată este interzis schimbul de resurse între lumi diferite. Este interzisă crearea unui cont având ca singur scop susţinerea altui jucător (resurse şi armată). Dacă decideţi să părăsiţi jocul, este interzis să continuaţi să jucaţi doar pentru susţinerea altui cont. De asemenea, utilizarea unui locţiitor permanent sau temporar pentru acest scop este interzisă. În cazul în care primiţi resurse de la un cont de împingere, sunteţi obligaţi să raportaţi administratorilor acest fapt. Nu este considerat cont de împingere jucătorul activ care participă la diverse forme de suport organizat conform strategiilor tribului
Exemple:
Este interzisă vânzarea de materii prime prin ebay.
Este de asemena interzisă vânzarea dreptului de joc sau a licenţei contului propriu.
Este interzisă oferirea contra bani de materii prime sau puncte premium în profil.
Este interzisă oferirea sau acceptarea unor afaceri personale în schimbul punctelor premium.
Este interzisă oferta de materii prime din lumea 6 in schimbul resurselor din lumea 7.


Nu avem noi nevoie de bani castigati din triburile stai tu linistit.... nu joc triburile ca sa ajung ca becali.....

hai ma rainn nu ai tu 30-40 de ron sa iei un cont ? Sunt sigur iei pachetul de CP cu 10 E, deci cred ca mai gasesti tu 10 E pe acolo prin portofel ;)


da vad ca-i mare englez shinobi asta...
doamne:rolleyes::rolleyes:
ce sa fac si eu =))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

hai ma rainn nu ai tu 30-40 de ron sa iei un cont ? Sunt sigur iei pachetul de CP cu 10 E, deci cred ca mai gasesti tu 10 E pe acolo prin portofel ;)



ce sa fac si eu =))


Am bani, da n-am nevoie de conturi....si nu as da bani pentru nimic in lume pe jocul asta....asa ca titlu informativ.... eu nu cumpar CP.
 

DeletedUser6843

are dreptate ce spune aikon despre contul lui all4u , respectivul a jucat si in tribul NOI.
este un cont pe care ei il au in + .
asteptam sa se rupa wanted sau crazy (desi nu cred , desi mai e un cont acolo) sa mai incerce aikon sau mai nou all4u un trib gen HOPE si apoi sa fuzioneze cu Waroom , chestii de gen.



peseu: acum 2 saptamani rainn21 imi spunea pe messenger ca are parola la cineva din conducerea Wanted si vrea ca intr-o noapte sa ii concedieze pe toti , la ce s-a ajuns acest joc....nu-mi vine sa cred

de asta ce mai zici Shinobi666 , a?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

de asta ce mai zici Shinobi666 , a?[/B]

imi spui ceva ce stiam deja ;) l-am avertizat pe Aliat atunci cand R~W trebuia sa fuzioneze cu Wanted dar nu ma crezut. In afara de asta am niste flash back-uri cu discutia dintre M.S. si I.S.V. cine stie cunoaste.

Trecand peste astea daca citim cateva pagini in urma vedem multe persoane care il jigneau pe Aliat si se amuzau pe seama lui ca ia jocul prea in serios, pai ca sa te zbati sa iei conturi prin nu stiu ce trib si sa faci ce zicea rainn21 ca vrea sa faca mi se pare ca e mult mai josnic decat ce facea aliat. Toata aceasta situatie denota ca multi nu mai stiu de mult diferenta intre fictiune si realitate.
 

DeletedUser

are dreptate ce spune aikon despre contul lui all4u , respectivul a jucat si in tribul NOI.
este un cont pe care ei il au in + .
asteptam sa se rupa wanted sau crazy (desi nu cred , desi mai e un cont acolo) sa mai incerce aikon sau mai nou all4u un trib gen HOPE si apoi sa fuzioneze cu Waroom , chestii de gen.



peseu: acum 2 saptamani rainn21 imi spunea pe messenger ca are parola la cineva din conducerea Wanted si vrea ca intr-o noapte sa ii concedieze pe toti , la ce s-a ajuns acest joc....nu-mi vine sa cred

de asta ce mai zici Shinobi666 , a?

mare dreptate ai boss ca intotdeauna:p
 

DeletedUser

imi spui ceva ce stiam deja ;) l-am avertizat pe Aliat atunci cand R~W trebuia sa fuzioneze cu Wanted dar nu ma crezut. In afara de asta am niste flash back-uri cu discutia dintre M.S. si I.S.V. cine stie cunoaste.

Trecand peste astea daca citim cateva pagini in urma vedem multe persoane care il jigneau pe Aliat si se amuzau pe seama lui ca ia jocul prea in serios, pai ca sa te zbati sa iei conturi prin nu stiu ce trib si sa faci ce zicea rainn21 ca vrea sa faca mi se pare ca e mult mai josnic decat ce facea aliat. Toata aceasta situatie denota ca multi nu mai stiu de mult diferenta intre fictiune si realitate.

Nu vezi ma ca isi bate joc de tine :))) lol.... doamne ce pusti esti...ca sa nu zic altfel...

Eu nu ma zbat sa fac rost de nici un cont....abia mai am timp sa am grija de al meu :) daca era chiar asa eu eram ala banat ca avea 100 de conturi nu Aliat...
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus