WANTED vs Unique

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

daca o arde aiurea nu e problema mea ca se bate cap in cap cu ce i-am zis eu lui aliat cand sa dorit o fuziune intre R~W si Wanted, nu e ma fac de cacao ci el pt ca face offropic si vorbeste prosti, cred ca ai id-ul lui aliat ia cautal si intreaba-l da daca i-am zis eu asta cand ai aflat tu de fuziune.

Aliat mi-a dat ignore...nu suporta sa fie luat la misto...si eu n-am putut sa ma abtin....putin imi pasa de ce va ziceti unu altuia...puteti sa va si iubiti.
 

DeletedUser

Nu vezi ma ca isi bate joc de tine :))) lol.... doamne ce pusti esti...ca sa nu zic altfel...

Eu nu ma zbat sa fac rost de nici un cont....abia mai am timp sa am grija de al meu :) daca era chiar asa eu eram ala banat ca avea 100 de conturi nu Aliat...

daca o arde aiurea nu e problema mea ca se bate cap in cap cu ce i-am zis eu lui aliat cand sa dorit o fuziune intre R~W si Wanted, nu e ma fac de cacao ci el pt ca face offropic si vorbeste prosti, cred ca ai id-ul lui aliat ia cautal si intreaba-l da daca i-am zis eu asta cand ai aflat tu de fuziune.

LE:

Aliat mi-a dat ignore...nu suporta sa fie luat la misto...si eu n-am putut sa ma abtin....putin imi pasa de ce va ziceti unu altuia...puteti sa va si iubiti.

pai atunci nu mai spune prostii de genul :

Nu vezi ma ca isi bate joc de tine :))) lol.... doamne ce pusti esti...ca sa nu zic altfel...

Eu nu ma zbat sa fac rost de nici un cont....abia mai am timp sa am grija de al meu :) daca era chiar asa eu eram ala banat ca avea 100 de conturi nu Aliat...
 

DeletedUser

are dreptate ce spune aikon despre contul lui all4u , respectivul a jucat si in tribul NOI.
este un cont pe care ei il au in + .
asteptam sa se rupa wanted sau crazy (desi nu cred , desi mai e un cont acolo) sa mai incerce aikon sau mai nou all4u un trib gen HOPE si apoi sa fuzioneze cu Waroom , chestii de gen.


confirm (oricat de mult imi displace aikon), ca all4u joaca din cand in cand, asa ca...dupa cate stiu eu sittingul nu e incalcre de regula.
desigur, e ca o ironie a sortii ca omul pe care l-am apreciat cel mai mult in jocul asta si care mi-a fost mereu alaturi, a lasat in sitting contul la aikon despre care nu mai e nevoie sa-mi spun parerea ...


anyway, multa bafta Unique!

salutari boss, gygy...rainn!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

...

Se vede mana lui rainn la admini...Astea stii si tu .."razboinicule"
Scuze pentru off topic.!!!
 

DeletedUser

mai bine vorbesti cu aliat cat de "baiat bun" el el ma gara...si pe urma zici de altii.mai aveti 2 zile si pe urma mai vedem.stii bomba aia de care ziceam eu...in 2 zile detoneaza.sa-ti muti trenurile pe alta linie,CFR-istule
 

DeletedUser

Bai da cata gura ai...tare frustrat esti mircica tata....
Poate explodeaza...in bine cine stie :-??
 

DeletedUser

,,

Mai mircea..da tu ai facut ceva in acest joc in afara sa iti tradezi tribul si sa traiesti din barbare?:confused::confused:
 

DeletedUser

ai CFR-istule...daca nu eram eu si inca vreo 2 crazy erau acum in K5,stai linistit.mai vedem noi
 

DeletedUser

da....

Bai da cata gura ai...tare frustrat esti mircica tata....
Poate explodeaza...in bine cine stie :-??


daca aveam cu 100 de lui mai mult inaintea tiganului ala,acum eram taica-tu...intreaba pe sti tu cine....iar frustrat esti tu cu cei care scriu sub alt nume...daca esti bun scrie cu numele de pe joc ma..tristule
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

stai linistit ca nu te lua mama...nu-i plac astia care dau decat din clantza....si nu realizeaza nimik...
nu am zis ca sunt bun...nu am un punctaj cine stie ce...sau vrei sa ma compari cu tine??:)) nebunule
oricum nu esti cu mult peste mine :) la agresori :) la satele tale :( putin rau
la aparatori esti cu mult peste mn :) (asta daca urma o comparatie)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

culca-te ma ca e tarziu...stiu ma ca lu' maicata nu-i plac aiua care fac treaba cu gura...stim noi cu ce-i place...dar a zis sa nu-ti spun!!:))
 

DeletedUser4920

Redhunter în data de 06.11. la ora 21:18
incepand de azi... nimeni nu mai are voie sa aibe sitter din alt trib... decat cu acordul meu.

[player]ALIAT[/player] nu mai revine in joc... pentru ca in urma unor discutii cu Adminii i-a fost blocat contul pe toate lumile.

prin telefon mi-a transmis ca pe L17 imi va transfera prin cerere catre Admini... dreptul de intemeietor.

Asadar ramane de vazut ce si cum.

o sa revin cu precizari daca va fi cazul.

poate va reveni... dar cu alt nume... poate-i cedez eu contul... vedem ce si cum.

Nu ma bombardati cu mesaje... ca nu raspund.

multumesc!



Oups....aliat banat definitiv :)
 

DeletedUser

pe 17 nu-i banat inca :)

si asa va disparea wantedu, felicitari unique ;)

eu unu stiu ce am de facut :))
 

DeletedUser4920

Cred ca nu ai inteles, circulara este de pe L17 si spune clar ca ALIAT are master ban. Adica, adio cont ALIAT pe toate lumile.
 

DeletedUser

pai da, dar aliat inca nu-i blocat pe 17 sau o fi blocat pe atacabil ?:))

ca se poate ataca....
 

DeletedUser4920

Salut,
Nu as fi intervenit in aceste discutii dar este a 100 oara cand sunt pomenit de ALIAT in circularele lui .
deci niste mici precizari: nu inteleg ce tot se umfla atat si tot da exemplu ca mi-a luat nu stiu cate sate dupa ce timp de 2-3 saptamani m-au disperat toti din k12, inclusiv el, sa vin in Wanted. Satele le pierd pentru ca sunt rasfirate intr-o mare de Wanted, dar am preferat sa pierd toate satele decat sa fiu in trib cu el. Si nu inteleg ce ii tot ameninta pe ai lui ca daca pleca din trib vor pati ca mine ! Eu nu am fost NICIODATA in Wanted, problema e ca am refuzat sa intru la ei , asa ca nu inteleg ce tot bate atat moneda pe chestia asta. Probabil ca singurul jucator de pe harta de la care mai ia si Wanted sate, de asta ma da exemplu. Sangre, Dark, UNIQUE si acum Crazy, astea sunt triburile in care am fost pana acum . Sangre s-a dizolvat in Wanted, nu multumesc, IAR Dark in Unique . E adevarat ca am pierdut multe sate dar am castigat respectul, asa cred cel putin, al catorva oameni care inseamna ceva pe acest joc. (Setzel te salut). Si inca ceva, eu joc de placere acest joc, nu sunt on decat foarte putin timp, dar cand ALIAT va da stergere cont (prietenii din Lumea 3 stiu de ce) eu voi juca in continuare cu acest nick pe Lumea 5.In rest spor la ticket-uri si atacuri de pe multicont.

Se pare ca s-a adeverit in parte ceea ce ai anticipat. ALIAT are master ban in timp ce tu inca joci pe L5 ;)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus