WANTED vs Unique

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser4920

Sa nu va zic eu cum ataca wanted in k 13 ...iti vine sa plangi....nu pierd sate in ritmu ala nici daca nu recrutez trupe 2 saptamani
 

DeletedUser

:)))
stiu in afara de rambo si cateodata satul lui moldovan nu ataca nimeni:D:D
aa si a mai atacat cobraionel si vyper4u2 dar asta a fost de muuuult...
dar acum in afar de rambo nu mai ataca chiar nimeni iar azinoapte cativa membri crazy au plecat in recunoastere si ce sa vezi sate gol golute in granita....
mda la wanted le vad deja un viitor frumos:rolleyes::rolleyes:
 

DeletedUser

cum zicea cineva da nustiu cine....IS SHOW TIME !!!:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
cred ca era din filmul ,,MASCA''
 

DeletedUser4920

cum zicea cineva da nustiu cine....IS SHOW TIME !!!:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
cred ca era din filmul ,,MASCA''




Pacat ca baietii din wanted imi dau fake-uri cu spade pe post de nobili am zis ca azi fac si eu antrenament :( , ma asteptam sa fiti pregatiti domnii mei ca doar ati avut timp...
 

DeletedUser

Side 1:
Tribes: WANTED
Players:

Side 2:
Tribes: UNIQUE
Players:

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 7
Tabăra 2: 4
Diferență: 3

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 71,213
Tabăra 2: 46,933
Diferență: 24,280

image.php
 

DeletedUser

stai setz lasa-i putin sa-si aduca trupele aksa sa isi mai refaca din atac si dupaia acum si tu vrei asa dintr--o data hop-top:D:D
asteapta acum elibereaza granita cu noi si incepem sa dam pe ei pecand ajung trupele deaici acolo nu mai au sate si mnoh chesti deastea..:D
 

DeletedUser4920

ghost statistica aia e in vant :) ati avut si timp de pregatire si toate satele luate is in k 1 2 11 12 alea izolate deabea luate uitati-va unde v-am luat noi :)
 

DeletedUser

si voi a-ti avut timp de pregatire stiu de acest razboi de o luna si voi o stiati doar ca nu stiam cand se va intampla

ee nu-s chiar toate luate din acele continente care le-ai zis :p
 

DeletedUser4920

si voi a-ti avut timp de pregatire stiu de acest razboi de o luna si voi o stiati doar ca nu stiam cand se va intampla

ee nu-s chiar toate luate din acele continente care le-ai zis :p




E o diferenta sa te pregatesti pentru un war cu data fixata si alta e sa te pregatesti ca stii ca incepe da nu stii cand ...elementul surpriza la-ti avut si pot sa spun ca ati inceput greoi probabil inca sunteti concentrati pe crazy:rolleyes:
 

DeletedUser

Side 1:
Tribes: Crazy
Players:

Side 2:
Tribes: WANTED
Players:

Timeframe: Săptămâna trecută

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 69
Tabăra 2: 37
Diferență: 32

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 688,412
Tabăra 2: 343,399
Diferență: 345,013

image.php


teribil de concentrati, tremuram toti....
 

DeletedUser

problema era ca stiam doar eu si inca cativa

incepusem sa cred ca nu va mai incepe acel razboi, sa zicem ca am avut elementul surpriza doar ca nu l-am folosit cum trebuie
 

DeletedUser4920

problema era ca stiam doar eu si inca cativa

incepusem sa cred ca nu va mai incepe acel razboi, sa zicem ca am avut elementul surpriza doar ca nu l-am folosit cum trebuie



Imi place ca esti cinstit si nu incerci sa cauti scuze , spor pe harta tuturor nu uitati e un joc distrati-va si dupa ganditi-va la puncte aviz amatorilor ;)
 

DeletedUser

pana la urma i doar un razboi intr-o lume virtuala, noi sa ne distram daca nu era asa multi dintre noi nu cred ca mai jucam pe vremea asta

bafta tuturor cei mai buni sa castige
in rest numai zic nimic, am invatat multe din razboiul cu 3-sla si pot zice ca am facut multe greseli
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

setzel, toata lumea 5 stie ca pe 1 octombrie urma sa atacati wanted.
tie nu ti-a spus nimeni? :))

ce element surpriza cand va blindati granita cu wanted de saptamani intregi ....hai sa fim cinstiti
 

DeletedUser3919

setzel, toata lumea 5 stie ca pe 1 octombrie urma sa atacati wanted.
tie nu ti-a spus nimeni? :))

ce element surpriza cand va blindati granita cu wanted de saptamani intregi ....hai sa fim cinstiti

Vezi ca incurci borcanele. Aliat a planificat sa ne atace pe 1 oct :)
Toata lumea stie mai putin tu.... sau doar te faci ca nu stii. Eu cred partea a doua :rolleyes:
 

DeletedUser

app nu stiu aici care o fost treeaba dar aikon spunea ca daca pana in 1 octombrie rezistam(Crazy) la atacurile lu wanted vom castiga razboiul fara probleme....
mno eu nu stiu care ii treaba dar asa o zis el :|
 

DeletedUser

Apărător: Pana Constantin
Sat: PNA (446|364) K34

Număr: 91656 91657 116 91837 1529 9 0 4531 0 0 0 1
Pierderi: 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0

nici nui blindata granita (bine acu pe rain nu-l punem..:)) ca el nu are nimic blindat ...
 

DeletedUser4920

Dupa ce ca a fost gentelman si v-a lasat sa vedeti ce are mai faceti si mofturi :D
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus