WANTED vs Unique

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

nu noi am cerut acest razboi, voi l-ati vrut
dar acu e bine venit

si numai ziceti ca am avut un element surpriza, ca nu l-am avut daca chiar era va atacam sub alianta si atunci puteam zice ca v-am facut o surpriza
toata lumea stia de acest razboi doar ca nu se stia cand va incepe
 

DeletedUser3919

nu noi am cerut acest razboi, voi l-ati vrut
dar acu e bine venit

si numai ziceti ca am avut un element surpriza, ca nu l-am avut daca chiar era va atacam sub alianta si atunci puteam zice ca v-am facut o surpriza
toata lumea stia de acest razboi doar ca nu se stia cand va incepe
hai mai, daca nu era interceptata circulara voastra nu il dadeati chiar acu desi era planificat pe 1 oct. :))
 

DeletedUser

Vezi ca incurci borcanele. Aliat a planificat sa ne atace pe 1 oct :)
Toata lumea stie mai putin tu.... sau doar te faci ca nu stii. Eu cred partea a doua :rolleyes:

megara, eu stiu foarte bine ce am auzit de la rainn, mai comunica si tu cu el

aliat nu avea fixata o data exacta, depindea de mai multi factori.

inca aud bine ce mi se zice si inca fac diferenta intre intoxicare si adevar.
 

DeletedUser

1. Este razboi..DA
2. Pe harta, unique sa-si lase multi-conturile de spam pe extern ca poate nu au observat, ei ** ei raspund, atacuri la persoana intra pe o ureche iese pe alta
3. Nu mai cautati SCUZE, cine se scuza se acuza
4. Rainn21 prin atitudinea lui si-a facut multi dusmani, iar eu ca si aliat cu voi pe harta nu a-ti respectat nici un angajament de la setzel la rainn21
5. Acest joc il jucam multi oameni..deci oameni, jignirile si unele fapte ce ies din sfera jocului pastrati-le pt voi
6. Dupa cum se stie in tribul Crazy s-au strans dusmani eliminati de WANTED, dusmani facuti in alte lumi, aliati ce vor sa ne incurce si asa mai departe din partea lor nu vor fi cuvinte de lauda sau respect niciodata, pentru ca se poarta ca niste dusmani, minora blonda cum a fost la inceput de lume fata de WANTED vad mai nou ca isi pregateste terenul cu yakuza cu sageti cu respecte etc fata de pavone, dar asta nu ia impiedicat sa-i atace si sa faca manevre impotriva lor la momentul oportun si nici fata de wanted si nici fata de nimeni, in toate topicurile sunt Unique vreo 3 si inca vreo 5 din Crazy..ho..ca am grija si de crazy
7. e cale lunga, razboaie frumoase, nu mai exista atat spam pe extern de nu stiu cata vreme, cu bune si rele, player buni playeri slabi, dezinformare..mesaje contrafacute, circulare de doi lei..e razboi asa ca fiecare cu ale lui
8. o statistica sa se puna peste 1 luna, este prematur orice pana atunci, razboiul cu adevarat nici nu a inceput, wanted nici macar nu a facut incalzirea cu unique, daca rainn21 zice ca a fost atacat slab pai sa faca dodge stie orice player de la 1 milion puncte in sus
9. fiecare trib are manevrele lor, vor fi multe, e de-abia inceputul, cumparati-ba bere/alune si filme ca va incepe campania de iarna..si poate chiar si o noua pereche de ochelari pentru anumite persoane ca sigur vor creste dioptriile..
10. concluzia mea este ca lumea 5 avea nevoie de asa ceva ca sa nu ne prinda pe toti o monotonie generala si jucatori ce se lasa de joc in masa..asa ca toti avem treaba

P.S. Cine de la dusmani vreau sa mergem la o bere..fac cinste?
 

DeletedUser3919


2. Pe harta, unique sa-si lase multi-conturile de spam pe extern ca poate nu au observat, ei ** ei raspund, atacuri la persoana intra pe o ureche iese pe alta

Cand faci o afirmatie, tre sa o si argumentezi ca nu e datoria altuia sa dovedeasca ontrariul afimatiei tale.

Daca nu poti sa dovedesti, sunt vorbe fara suport aruncate doar de dragul de a improsca cu noroi, vorbe ce fac altceva decat sa te descalifice pe tine.

Vreu sa stiu si eu la ce multiconturi te referi. La asta cumva?

ALIAT astăzi la ora 10:49
rainn21 tu ce crezi ca e aici?
ia-ti lindaii tai si fugi cat mai ai timp

Megara astăzi la ora 10:50
lol :)))

Chiar in asa hal ai ajuns incat nu mai stii sa deosebesti nici sexul unei persoane?

ALIAT astăzi la ora 10:50
tu asa dus esti de ai dubla personalitate
 

DeletedUser

1. Este razboi..DA
2. Pe harta, unique sa-si lase multi-conturile de spam pe extern ca poate nu au observat, ei ** ei raspund, atacuri la persoana intra pe o ureche iese pe alta
3. Nu mai cautati SCUZE, cine se scuza se acuza
4. Rainn21 prin atitudinea lui si-a facut multi dusmani, iar eu ca si aliat cu voi pe harta nu a-ti respectat nici un angajament de la setzel la rainn21
5. Acest joc il jucam multi oameni..deci oameni, jignirile si unele fapte ce ies din sfera jocului pastrati-le pt voi
6. Dupa cum se stie in tribul Crazy s-au strans dusmani eliminati de WANTED, dusmani facuti in alte lumi, aliati ce vor sa ne incurce si asa mai departe din partea lor nu vor fi cuvinte de lauda sau respect niciodata, pentru ca se poarta ca niste dusmani, minora blonda cum a fost la inceput de lume fata de WANTED vad mai nou ca isi pregateste terenul cu yakuza cu sageti cu respecte etc fata de pavone, dar asta nu ia impiedicat sa-i atace si sa faca manevre impotriva lor la momentul oportun si nici fata de wanted si nici fata de nimeni, in toate topicurile sunt Unique vreo 3 si inca vreo 5 din Crazy..ho..ca am grija si de crazy
7. e cale lunga, razboaie frumoase, nu mai exista atat spam pe extern de nu stiu cata vreme, cu bune si rele, player buni playeri slabi, dezinformare..mesaje contrafacute, circulare de doi lei..e razboi asa ca fiecare cu ale lui
8. o statistica sa se puna peste 1 luna, este prematur orice pana atunci, razboiul cu adevarat nici nu a inceput, wanted nici macar nu a facut incalzirea cu unique, daca rainn21 zice ca a fost atacat slab pai sa faca dodge stie orice player de la 1 milion puncte in sus
9. fiecare trib are manevrele lor, vor fi multe, e de-abia inceputul, cumparati-ba bere/alune si filme ca va incepe campania de iarna..si poate chiar si o noua pereche de ochelari pentru anumite persoane ca sigur vor creste dioptriile..
10. concluzia mea este ca lumea 5 avea nevoie de asa ceva ca sa nu ne prinda pe toti o monotonie generala si jucatori ce se lasa de joc in masa..asa ca toti avem treaba

P.S. Cine de la dusmani vreau sa mergem la o bere..fac cinste?



Taci ba din gura....ca la cat ai sunat pe pavone, mafiabuzau sa iti mai zic....adifok? taci ca esti penibil....si de atacat stiu toti sa atace....invata sa ataci ca esti singuru pe la 11 milioane care nu are habar sa faca asta.
 

DeletedUser

1. Este razboi..DA

6. Dupa cum se stie in tribul Crazy s-au strans dusmani eliminati de WANTED, dusmani facuti in alte lumi, aliati ce vor sa ne incurce si asa mai departe din partea lor nu vor fi cuvinte de lauda sau respect niciodata, pentru ca se poarta ca niste dusmani, minora blonda cum a fost la inceput de lume fata de WANTED vad mai nou ca isi pregateste terenul cu yakuza cu sageti cu respecte etc fata de pavone, dar asta nu ia impiedicat sa-i atace si sa faca manevre impotriva lor la momentul oportun si nici fata de wanted si nici fata de nimeni, in toate topicurile sunt Unique vreo 3 si inca vreo 5 din Crazy..ho..ca am grija si de crazy




=))) de cine ai tu grije vezi ca nelutzu a pus o statistica mai sus cam pe o saptamana si din cate vad o cam luati de nu va vedeti .....
acum o venit moros la noi si face ravagi prin k23 dar asta e daca te porti asa "frumos" cu ei ii logic :D:D
tu mai bine ciocu si vezi ca presimt ca intr-o luna va luati zboru prin alte triburi....
si inca asteptam atacul ala mare alu wanted ...
aaa pai ala nu ami vine fiindca acum ati inceput razboiul nu??
mda logic .,....

aa si inca ceva draga aliat cum o fost cand l-ai sunat pe nelu ca stiai ca va veni razboiu cu unique si l-ai sunat pe nelu ca daca nu vrei sa fuzionam si cand ti-am dat raspunsul ai ramas socat 2 zile....
cum o fost ??
mda mare luptator si alte cele suntem 67 de membri dece ti asa frica dee noi avand in vedere ca sunteti 200 si ceva daca nu 300??




2.11. Mesajele consecutive care aduc doar completari sunt considerate "post hunting" si sunt interzise.
In cazul in care doriti sa corectati sau sa aduceti completari mesajului dumneavoastra va rugam folositi optiunea "editare".


Te-am mai avertizat o data pentru fix acelasi lucru, sa iti editezi mesajele!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Agresor: wwwiosif
Sat: crazy (279|108) K12

Număr: 0 0 65 0 0 35 0 0 10 0 0 1
Pierderi: 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0



Apărător: ALIAT
Sat: ... (279|109) K12

Număr: 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Pierderi: 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0




Trupele apărătorului, care au fost pe drum
0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Trupele apărătorului în alte sate
... (277|112) K12 0 0 0 0 0 0 0 1004 0 0 0 0
Prada: 0/3450
Modificare de adeziune Aprobare scăzută de la 13 la -15


ciocu mic si joc de glezne aliat
 

DeletedUser

,

hahaha..a pierdut un sat aliat..si deja il umileste?..Doamne..

Dragi copii!.Tin sa va anunt ca acest joc..nu e pentru voi..skorpy:) dute si joaca-te in nisip
 

DeletedUser

hahaha..a pierdut un sat aliat..si deja il umileste?..Doamne..

Dragi copii!.Tin sa va anunt ca acest joc..nu e pentru voi..skorpy:) dute si joaca-te in nisip

cu cami cu cine sa ma joc? taci naibi din gura daca nu stii ce afirmatii facea aliat ca vine la granita si face si umileste...asa ca taci dracu ca tu esti paralel cu jocuX( sa vezi ce ma ia moderatoru la suturi dar nu mai rezist...ai o probleme bai barbie:) dute naibi si stai cu camy in limba...lasa triburile pe seama celor ...cum sa spun...mai destepti ca tine:D
 

DeletedUser

..

Pai mai desteptule...invata sa vorbesti frumos copile..ca nu esti pe strada sa vorbesti asa...vezi ca te bate maicata:( daca mai vorbesti asa!!..Pff:(:(


1.1. Tratati-i pe ceilalti cu respect si mentineti discutiile in limitele bunului simt. Nu uitati ca pe forum sunt membri de varste diferite si a caror experienta de joc difera de la caz la caz, motiv pentru care va rugam sa fiti rabdatori daca uneori apar intrebari care pot parea "stupide" sau "infantile".

2.3. Discutiile între doar doi jucãtori trebuie purtate prin intermediul mesageriei interne, nu pe forum.Nu citati excesiv din posturile anterioare. Citati doar partile esentiale astfel incat posturile sa nu fie prea lungi.


De aia sunt moderatorii aici sa se ocupe de astfel de cazuri, nu raspundeti provocarilor. In plus v-am avertizat pe ambii deja la un alt topic. Mai bine va calmati si scrieti dupa aceea pentru ca la urmatoarele insulte veti lua ban.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Pai mai desteptule...invata sa vorbesti frumos copile..ca nu esti pe strada sa vorbesti asa...vezi ca te bate maicata:( daca mai vorbesti asa!!..Pff:(:(

pe mine nu ma bate cum te bate pe tine maicata cu facatelu...imi spui mie ca vorbesc urat?ah frate de ce te-ai nascut asa de....*** nu stiu....
pentru ca respect unique nu mai murdaresc topicu asta ca oricum ma cert cu un prost care nu intelege nimic


Hai Unique!


1.1. Tratati-i pe ceilalti cu respect si mentineti discutiile in limitele bunului simt. Nu uitati ca pe forum sunt membri de varste diferite si a caror experienta de joc difera de la caz la caz, motiv pentru care va rugam sa fiti rabdatori daca uneori apar intrebari care pot parea "stupide" sau "infantile".
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

ALIAT ... ce faci amice???

nu stiu de ce presimt ca ai sa o patesti ca pe L3..:))...

have fun... cat mai ai timp
 

DeletedUser

o sa o patesca mai rau...acolo a furat-o usor.nici nu stie de unde-i vine bomba
 

DeletedUser

chiar daca nu mai joc ,am sa stau sa vad cum pleaca si de pe Lumea 5 cu suturi in fund :))
si dupa asta pot sa consider triburile.ro un capitol incheiat din viata mea
 

DeletedUser

inca ceva maretule aliat...spuneai ca nu v-am dat timp de pregatire ca v-am anuntat duminica? da tu? i-ai anuntat dupa 16 min cand voi i-ati trecut pe harta ca dusmani? esti penibil:(
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus