WANTED vs Unique

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser7916

Descriere
"Principii..!!

Ne-am nascut pentru a lupta, si ne-am adunat pentru a invinge!

Toti membri WANTED trebuie sa fie egali unul fata de celalalt..

Pune pret/ valoare pe satele vecinului tau mai mult decat pe ale tale...

In tribul WANTED se intra greu iar de iesit se iese...fara sate, doar cu numele..!!

,,Nu e ceea ce poate face tribul pentru tine, e ceea ce poti face tu pentru trib"

NU mai incheiem relatii diplomatice

DE RETINUT
Avem traditie in a juca acest joc


Imnul Wanted"


va rog dati`mi voie sa rad !!! =)))=)))=)))=)))
 

DeletedUser29803

Rusine ! Rusine ! Rusine .................................Unique valoarea voastra este 0. Multe puncte,multi jucatori......0 valoare. Ridicati.l in slavi pe rainn cel care va scoate din GROAPA pe toti ..
 

DeletedUser

Servus

1. Eu am deschis acest topic si doresc sa fie inchis, asa ca domnilor moderatori faceti-va treaba.
2. aikon, pentru oameni de genul tau am solutii pe masura, doar atat iti spun, ai caracter = 0/ zero barat
3. rainn21 si sleahta de slujitoare ale lui, la fiecare va vine randul, intotdeuna mi-am tinut promisiunile facute, si mircea asa ..sa stii, ne vom intalni din ce in mai des in viata reala..nu de alta da sa termin ce am inceput..pe masura faptelor tale
4. acest joc arata caracterul oamenilor, daca ma gandesc mai bine arata partea intunecata a lor, arata cat de mult se pot injosi pentru ceva virtual, TREZITI-VA..
5. sa nu isi faca nimeni griji pentru WANTED, pentru fiecare actiune exista o reactiune, am asii in maneca inca nepusi in joc si multi sunt in jurul maretului si insignificantului trib Unique, ce nu au castigat nici un razboi pe bune ci doar prin manevre cu admini.

TOPIC CLOSED..!!!
 

DeletedUser4920


3. rainn21 si sleahta de slujitoare ale lui, la fiecare va vine randul, intotdeuna mi-am tinut promisiunile facute, si mircea asa ..sa stii, ne vom intalni din ce in mai des in viata reala..nu de alta da sa termin ce am inceput..pe masura faptelor tale

Daca la fel ai procedat si in tichete, atunci nu este de mirare ca ai primit master ban.

Modificari ale regulamentului din 17.09.2009

3. La ameninţări care prejudiciază desfăşurarea normală a jocului prin crearea unei atmosfere tensionate duc la excluderea directă şi fără drept de apel a jucătorului în cauză.

Exemple :
- Ameninţări la viaţa reală în cadrul mesajelor ingame, sau forumul extern.
- Ameninţări la viaţa reală în cadrul sistemului de suport ( tickete ).
 

DeletedUser29803

Setzele dute si te culca ca.i tarziu si sa.u impartit pijamalele ;)
 

DeletedUser

da aliat ... dar eu nu urmaresc lumea in Rl pentru un joc sa ii bat ca te bat astia la un joc... un om matur cum ar trebuii sa fii realizeaza gravitatea faptelor tale .
acum hai sa vdm astept sa vii si dupa mine :))))
 

DeletedUser

1. Eu am deschis acest topic si doresc sa fie inchis, asa ca domnilor moderatori faceti-va treaba.
2. aikon, pentru oameni de genul tau am solutii pe masura, doar atat iti spun, ai caracter = 0/ zero barat
3. rainn21 si sleahta de slujitoare ale lui, la fiecare va vine randul, intotdeuna mi-am tinut promisiunile facute, si mircea asa ..sa stii, ne vom intalni din ce in mai des in viata reala..nu de alta da sa termin ce am inceput..pe masura faptelor tale
4. acest joc arata caracterul oamenilor, daca ma gandesc mai bine arata partea intunecata a lor, arata cat de mult se pot injosi pentru ceva virtual, TREZITI-VA..
5. sa nu isi faca nimeni griji pentru WANTED, pentru fiecare actiune exista o reactiune, am asii in maneca inca nepusi in joc si multi sunt in jurul maretului si insignificantului trib Unique, ce nu au castigat nici un razboi pe bune ci doar prin manevre cu admini.

TOPIC CLOSED..!!!
Misto ca scrii cu albastru, desi agramatismele de obicei se pretau la rosu, mai ales ca vadesti un caracter aproape sangvinolent, musiu. :D
Aproape...

Sfat de la un neutru: cand faci pe al dracu', ia-ti toate masurile de precautie ca sa eviti caderea in derizoriu, uneori intre reactii de tip "pectorali umflati" si "help, m-am ars cu grisul cu laptic!" nu e decat un pas. Urias pentru o parte a omenirii, mic pentru unele din specimenele ce o compun.

A bientot,
Le V.
 

DeletedUser

Ah, aşteptam să văd când vor uita toţi că ăsta e doar un joc şi viaţa reală, viată reala... Dacă vestea care circulă prin lumea 5 e adevărată, ALIAT îşi merită cu vârf şi îndesat pedeapsa. Aşa e când încurci borcanele şi nu mai şti ce e real şi ce e doar imaginaţie.

ALIAT nu am vorbit prea multe noi, te-am blocat cu prima ocazie, nu suport chiar atat de multă aroganţă când ai greşelile de logică şi agramatismele pe care le-ai avut în mesajele schimbate cu mine, dar îţi dau un sfat, acum că te-a ajutat prietenul nostru stil să scapi la boala asta, renunţă şi ai grijă de lucrurile importante in viaţă, altfel te vei trezi, ca alte cazuri celebre de pe alte lumi, singur, sau cu nişte prieteni cu care nu poţi vorbi decât despre un amărât de joc.

rainn, nu-mi eşti simpatic din cauza modului în care îţi duci războaiele tactica ta e poate mârşavă, dar fie că e onorabilă sau nu, o duci la bun sfârşit "cum laude", ceea ce, într-un fel îţi mai curăţă din "vina". Dacă ALIAT chiar ţi-a aplicat corecţia care circulă prin mesaje trebuia să-i raspunzi într-un mod adecvat in viaţa reala, abia apoi să îl "pedepseşti" in joc...

Cât despre razboi, sunt sigur că va urma o cale sinuoasă, prea greu de anticipat de acum.

Toate cele bune.
 

DeletedUser

Tu nebune aliat,
Tribul tau e profanat,
Toti "colegii" au plecat.
Si in Crazy au cerut,
Dar acolo n-au ajuns.
In unique ei s-au rugat
Si acolo i-au palmat.

Revenind la aliat,
Cel ce-n gura-i profanat,
Nu vreau sa spun de cine,
Ca sar lupii iar pe mine.

Dar aliat fu candva,
Un om de bezea,
Pardon, belea......

Cineva de nu-l iubea,
Adjutor el ajungea.
Careva de-l indragea,
Si in ........p..umn el il lingea :)).



Daca ma chinuiam mai gaseam versuri dar...sunt prea beat :))) noapte buna
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser16415

nu pricep de ce toata lumea esti da cu parerea dc nu cunosc. nu este de laudat nici unul nici altul, nici noi nu suntem judecatori, ci doar jucatori. si eu am auzit ceva din poveste dar pana nu mai aud macar 2-3 ce s-a intamplat nici macar n-o sa imi fac o impresie. prefereabil ar fi rain si aliat sa ne zica exact :), dar oare vom crede pe careva din ei ?:))

si acum morala:
aliat doar 2 i-ai dat?
rain doar un admin iti face curatenie pe l5?
:)))

PS: Alcolici manelisti sunt rugati sa dedice poeziile prietenilor de pahar si sa nu le mai posteze aici , este amuzant, dar penibil!
 

DeletedUser

Rusine ! Rusine ! Rusine .................................Unique valoarea voastra este 0. Multe puncte,multi jucatori......0 valoare. Ridicati.l in slavi pe rainn cel care va scoate din GROAPA pe toti ..

spedira tu vorbesti =)) ????




spedipra astăzi la ora 19:08
adx #947C (926|527) K59 am incerca sa ajut dar vad ca te.ai instalat tu in sat.in zona aia nu cred cati trebuie sprijinul meu.Tias fi recunoascator daca lai trimite inapoi.iti multumesc

sir adx75 astăzi la ora 19:09
de cand joc triburile nu am primit un asemenea mesaj.tu nu poti sa-l retragi sau ce?:)

spedipra astăzi la ora 19:11
;)) de la mine asteaptate la mia multe nu numai destea :p ...SIncer la cate rapoarte am imi este "in primul rand lene si in al2 lea rand greu " sa intru in sate sa ma uit sa le selectez si duap sa le trimti acasa...la tine 2 clikuri pe sat si gata is inapoi

sir adx75 astăzi la ora 19:13
deja ma enervezi....tie ti-e lene si sa-ti trimit eu sprijinul inapoi...o sa ti-l trimit eu,stai fara grija...cand nu o sa am rapoarte si nu imi va fi lene.


ceri sprijinu inapoi nasol :(
 

DeletedUser29803

Si ce este rau in a cere sprijinul inapoi ? AI incercat si tu sa te bagi in seama pe tema asta si nu ai gasit "subiect" .....
 

DeletedUser

nu pricep de ce toata lumea esti da cu parerea dc nu cunosc. nu este de laudat nici unul nici altul, nici noi nu suntem judecatori, ci doar jucatori. si eu am auzit ceva din poveste dar pana nu mai aud macar 2-3 ce s-a intamplat nici macar n-o sa imi fac o impresie. prefereabil ar fi rain si aliat sa ne zica exact :), dar oare vom crede pe careva din ei ?:))

si acum morala:
aliat doar 2 i-ai dat?
rain doar un admin iti face curatenie pe l5?
:)))


partea buna: cei care administreaza jocul au gasit resursele sa identifice jucatorii care folosesc proxy.

partea proasta: aliat este doar o victima nu un rezultat de inceput al unei actiuni de curatenie. asteptam vesti in continuare despre alti "jucatori" care folosesc acelasi sistem de furt:)

partea mizerabila: a ajuns lumea sa se bata pt prostii... macar de o faceati pt o fata draguta :))
 

DeletedUser

accidutzule, nu se mai bate generatia asta pe fete, mah ! fetele o ard in Dorobanti cu bajetasii si maimutzoii de aceeasi varsta fie-si inneaca amaru'-n alcool si prafuri, fie o freaca pe jocuri on-line si fac dusuri reci si dese.....

astept doritori de pocit mutra si pe la mine :D crezi ca se baga ?
 

DeletedUser

accidutzule, nu se mai bate generatia asta pe fete, mah ! fetele o ard in Dorobanti cu bajetasii si maimutzoii de aceeasi varsta fie-si inneaca amaru'-n alcool si prafuri, fie o freaca pe jocuri on-line si fac dusuri reci si dese.....

astept doritori de pocit mutra si pe la mine :D crezi ca se baga ?

ma bag si eu. da' trebe sa cautam o cauza nobila :)
 

DeletedUser

mwahahahah.... e plin jocul de cauze nobile, dreaq :D poti sa faci de la studii sociologice la cazuri psiho ;)

asadar, io cu acidutzu creem ceea ce o sa se cheme: brigada de pocit mutre :D cand vreunu' ca Aliat mai are pofta sa se dea lebada-n chiuveta, vine la brigada si noi trimitem pocitorii. plateste, cuviincios, ca pentru 5-6 conturi premium, doneaza parola de la vreo 5-6 milioane de puncte si gata, noi ii bagam mintile-n cap subiectului.

lista s-a descis, asteptam maimutoii violenti.

Je
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus