WANTED vs Unique

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

eeeee atunci poti depunde declaratie la politie daca asta vrei dar pentru doua palme zic ca nu merita
oricum ce a facut aliat pentru un joc nu mi se pare normal
si pentru tine chiar daca pe joc suntem dusmani felicitari ca nu i-ai raspuns la provocare...ce-ar fi ca toata lumea cand se intalnesc si mai sunt si dusmani pe harta sa inceapa sa-si dea "capace" doar pentru ca suntem dusmani pe joc
Cel mai destept cedeaza :)

Nu este vorba numai de palme, e vorba si de amenintati cu moartea (fapta penala) sau chiar ultraj contra bunelor moravuri.
Pentru ceea ce a facut, poate fi incadrat la cel putin doua fapte, ambele penale.

Ceea ce a facut cu mine poate face cu oricine il calca pe bataturi. Cineva trebuie sa-l aduca cu picioarele pe pamant.
 

DeletedUser

@rainn trebuie sa recunosti ca si tu esti prost de gura uneori.
te-a caftit, asta e, modul in care ai reactionat este oricum exceptional, felicitari.
ca paranteza, vezi de treaba ta, justitia este 0, nu intra in contact cu ea.

@aliat esti off-road rau amice (sper ca nu ma urmaresti si pe mine pentru afirmatia asta) :).

felicitari UNIQUE pentru eliminarea unui adversar puternic cum este WANTED.
 

DeletedUser

felicitari UNIQUE pentru eliminarea unui adversar puternic cum este WANTED.

Ultimele 2 saptamani au fost in favoarea noastra:

Side 1:
Tribes: WANTED
Players:

Side 2:
Tribes: UNIQUE
Players:

Timeframe: 26/10/2009 00:00:00la08/11/2009 18:08:09

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 1,310
Tabăra 2: 2,741
Diferență: 1,431

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 71
Tabăra 2: 157
Diferență: 86

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 12,042,077
Tabăra 2: 27,796,968
Diferență: 15,754,891

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 684,137
Tabăra 2: 1,628,751
Diferență: 944,614

image.php
 

DeletedUser

@rainn trebuie sa recunosti ca si tu esti prost de gura uneori.
te-a caftit, asta e, modul in care ai reactionat este oricum exceptional, felicitari.
ca paranteza, vezi de treaba ta, justitia este 0, nu intra in contact cu ea.

@aliat esti off-road rau amice (sper ca nu ma urmaresti si pe mine pentru afirmatia asta) :).

felicitari UNIQUE pentru eliminarea unui adversar puternic cum este WANTED.

mhhhhhhh....nu cred ca sunt deja eliminati....ramane de vazut cate conturi pica intai.
 

DeletedUser16415

auzi tzutzu...baga-ti un "U" intre M si Y si apuca-te de treaba...

nu e nevoie sa ceri public mircearaf! pt ce ai zis aici se vor aforei mai multi nu numai Mya sa-ti dea ce ai nevoie:)

felicitari UNIQUE pentru eliminarea unui adversar puternic cum este WANTED.

eliminare cu "stil" nu? ** mya :))

si cred ca te refereai doar la aliat! wanted inca are destui jucatori ;)

PS: aloo lume !!! joc, sate, trib , atac, aliante, armata va zic ceva? sau voi jucati alt joc decat mine? doar admini, palme, aberatii, jigniri?
 

DeletedUser

Vreti adevarul?


2. Daca cineva are o baza juridica pe aici as dorii sa ii spuna lui Aliat la ce se incadreaza ceeea ce a facut el...si cam cum se pedepseste.
La ceva congenital, insa cum in codul penal nu se pedepsesc deviantele psihice ci, din contra, pot constitui cauze de exonerare de raspundere, s-ar putea sa scape.
Presupunand insa ca ar fi totusi in deplinantatea facultatilor mintale, pentru lovire s-ar incadra la 180 C pen, pentru amenintari la 193 C pen si, daca se gasesc cativa martori care sa descrie actiunea sa ca ultragianta la adresa bunelor moravuri, se mai pricopseste cu inca un clopotel la glezna...
Nu-i vorba, asa cum am vazut ca mai sugera cineva, mare lucru nu pateste efectiv, ca nu a ajuns nimeni la parnaie din atata lucru, dar simplu fapt ca il pui pe drumuri de 2-3 ori pe la politie, eventual pe urma pe la instanta, tot e ceva. Plus ca o amenda de minim 10 milioane tot isi ia, daca nu cumva chiar cateva luni inchisoare cu suspendare. Pe care, cum ziceam, nu le face, dar ii strica himenul cazierului, motiv pentru care or sa se bata pe el cand o vrea sa se angajeze pe undeva, sau sa ia permis de conducere (daca n-are) sau permis de port arma (sper ca n-are) etc.

A, da, ar mai fi si "infestarea cu boli venerice", ca zici ca te-a lovit cu palma, nu?:D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

ho,ho somute draga ce mai faci..??

uite o tar' de pauza din alte cele mai importante si dau cu ochiu' pe aici. si, ce sa vad ? ALIAT-k*r pictat e banat ! (sa ma ierte timisorenii pentru blasfemie) :D sa moara dusmanii' din Wanted de ciuda ... :)

redevenind, pentru 2 secunde ca mai mult nu ma tine, serios: daca am ajuns sa ne luam la palme pentru un joc inseamna ca suntem usor retarzi. si am zis-o la pers. intai plural ca sa par dragut :D
va dau o replica ce mi-a adus vreo juma' de tona de injuraturi pe off-topic: GET A LIFE ! mama naibii, maine poimaine tre' sa ma uit sub masina sa n-am vreo bomba ca i-am dat lu' mya (ce mai faci, amice ?) nobilii intr-o secunda...

n-am fost niciodata un fan al lui Aliat. totodata, m-am abtinut sa-l iau la mishto sau sa-l "pictez" in vreun fel vreme indelungata. dar daca a ajuns sa palmuiasca pe unu' de la joc, nu merita decat laturi....

see ya,
S
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

:)))
nu pot sa ma abtin din ras :)))
bai frate , cum asa =))

privind din exterior si din ce am inteles din ce au scris oamenii astia, ies la iveala niste lucruri
1. rainn e un fatalau ca a stat sa-si ia palme (sper ca nu-mi iau ban)
2. aliat e dezaxat rau de tot.

Si nu inteleg un lucru si sper sa ma lamuriti si pe mine...
ce legatura are cateva palme date cu jocul asta de triburile,
parca erau 2 lucru distincte.
de ce si-a luat ban forever aliat si nu si rainn pt ca a participat la acea actiune comuna de palmuire :)))

ca sa fac o comparatie... daca il bat pe unu... imi inchid adminii contu de hi5 sau poate de e-mail sau poate bloguu.... o nuuuu bloguuu ! , mor fara el:)))
 

DeletedUser

mmmia 19...la treaba mama...ca sti bine ce ai de facut.lasa triburile si textele si ce fac altii...e bine ca stim noi ce faci tu.gura mica...si motooooor...actiuneee!!!!dati-va la oparte...a intrat mmmya 19...:)))))))))
 

DeletedUser

Tu fiind cine..?

el e prietenu' meu imaginar Andrei.

ce importanta are cine-i ? are dreptate omu' (mai putin cu reactia lu' rainn, mie mi se pare matura, nu de papa-lapte), exprimarea-i libera, ce tot intrebati cine-i unu' si cine-i celalat ?!

uite, io-n viata reala-s Barack Obama. multumit ?
 

DeletedUser

buei deci nu imi vine sa cred ce citesc....deci unu oarecare (nu conteaza cine) a dat intr-altu din cauza unui joc ???????????? Incredibil...sincer nu imi vine sa cred...daca ati fi avut 10-12 ani as mai fi inteles, dar din cate stiu e vorba de persoane mature....Fantastic..nu imi revin...
 

DeletedUser

in za red corner, mejuring 165 sentimitars, uering red sortz and ueiting abaut 100 kilos, zi ameizing, anbilivabal, aaaaalllllliiiiiiiiiiiiaaaaat !

in za blu corner, mejuring not muci, uering nosing and ueting abaut nada, zi forgotan diiiisansiiii.... mining a relativ of buuuuuunnnn siiiiiimmtttt...

on za bord: 1-0 for zi kuuuuuuurrrrrr piiiiiictaaaaat !

seara buna, civilizatie, oriunde ai fi !

moi
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

pai frate,cand nu te ajuta nici capul si nici viata si traiesti intr-un sat -ca oras nu e-...ce pretentii sa mai ai?bataia e dovada incompetentei!!daca in viata esti un nimeni,un zero ce sa faci, cand suferi de tine si de sefie?te apuci pe calculator si iti creezi o alta viata.cand nici aici nu esti agreeat ,cauti sa ai omori pe cei ce nu te asculta.mintea lui in alt cap tata!!
 

DeletedUser29092

el e prietenu' meu imaginar Andrei.

ce importanta are cine-i ? are dreptate omu' (mai putin cu reactia lu' rainn, mie mi se pare matura, nu de papa-lapte), exprimarea-i libera, ce tot intrebati cine-i unu' si cine-i celalat ?!

uite, io-n viata reala-s Barack Obama. multumit ?


Tie ti se pare normal ce a postat prietenul tau imaginar?
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus