Wanted

  • Autor subiect DeletedUser20814
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser20814

Cred ca surpriza anului 2011 este reaparitia tribului WANTED pe harta!

DIN CATE AM INTELES "marele" CONDUCATOR aliat A REVENIT IN JOC!

Ramane de vazut ce strategie va aplica! Oare razbunarea este motivul revenirii ?
Observ ca roata incepe sa se invarta iar. Ar mai trebuii sa se infiinteze tribul BA (Blue Angels) si totul o sa fie ca acum un an si jumatate.

Ramane de vazut ce se va intampla in viitor cu diplomatia in zona de N-V. Sunt prea multe triburi , w3st , r-3-b, coa iar acum wanted! Dintotdeauna a existat o tensiune intre aceste triburi, oare aceasta va izbucni in curand?

Nu ma grabesc sa trag concluzii, dar poate ne lamureste si pe noi cineva ce diplomatie va aplica Wanted.

Aliat, prietenii buni si cei rai nu te-au uitat. Nu o lua ca pe o amenintare dar poate sunt multi care vor sa isi ia revansa fata de tine!

Asteptam opinii si pareri despre aceasta noua aparitie
 

DeletedUser

bachus01 a spus:
Cred ca surpriza anului 2011 este reaparitia tribului WANTED pe harta!

nu pentru toti este o surpriza:D


bachus01 a spus:
Ramane de vazut ce se va intampla in viitor cu diplomatia in zona de N-V. Sunt prea multe triburi , w3st , r-3-b, coa iar acum wanted! Dintotdeauna a existat o tensiune intre aceste triburi, oare aceasta va izbucni in curand?

vezi ca este si crazy pe acolo:p
 

DeletedUser21711

Eu stau si ma mir cum a reusit sa adune asa repede 20 de membrii ?! :eek:

Problema este alta... Pierdem cooperarea si coordonarea. Nu ma deranjeaza aparitia de noi triburi pe harta, dar ma deranjeaza cooperarea si coordonarea.

Uitati-va... vedeti si voi ?!... sunt 4 triburi fara nici un "dumnezeu" pe harta. Pai... comunicarea dintre jucatori cade... deci.. suntem usor de cucerit.

Sa nu ma zic, ca nu s-a organizat un atac calumea de vre-un an :eek:
 

DeletedUser24788

cine imi spune si mie despre acest domn aliat si despre wanted??
 

DeletedUser

nu stiu de ce vorbiti despre reaparitia lui Aliat pe harta dupa ce stim toti ca e interzis pe serverul romanesc si in plus nu stiu cat de interesat mai e de joc.. revine sau nu realitatea e ca in acest moment noul trib a fost infiintat de una dintre putinele persoane din zona asta al carui cuvant mai inseamna ceva motiv pentru care eu chiar le urez bafta!
 

DeletedUser18437

a revenit aliat? :confused: dar cand a fost plecat? ca pana acum a fost doar in umbra si astepta momentul potrivit inseamna ca nu exista? :confused: imi explica si mie cnva?
 

DeletedUser20814

.

Da a revenit in joc si a format din nou tribul WANTED . Problema este ca inca nu am aflat pe ce cont a revenit. Oricum sigur pe un cont care acum e in wanted.
 

DeletedUser

nu i ala=)))

scrie prea noobeste sa fie aliat.... aliat stie sa mai formuleze ceva si nu e in k10 - 0 ca era in zona k23 si imprejurimi
 

DeletedUser24788

nu l-am cunoscut pe aliat deci habar n-am m-am dat cu presupusu dupa profilul lui
 

DeletedUser21711

Eu stiu cine e... dar, prefer sa nu zic la nimeni :)
Nu o sa va puteti da seama cine e... nici macar pe ce K e sau, in ce trib e :)



PS:
In Memoria Tribului WANTED Lumea 5 !

CLICK & Vizionare Placuta
 

DeletedUser

Acel filmulet este facut de tribul =nbz= din lumea 17 impotriva tribului MoD al lui Eek'.

Hitler il infatisa pe Eek' iara fata o interpreta pe misspygy, pacat ca in afara de plagiat si de schimbat subtitratarea nu ai facut ceva original, cei doi ALIAT si Eek' difera ca stil si joc mult.

Observ si eu multe schimbari pe harta si ma surprinde, dar ALIAT din ce stiam eu e prea calculat si meticulos sa lase ceva la voia intamplari, ori nu v-ati dat seama inca ori e inceputul surprizelor pe L5. Eu unul nu m-as hazarda sa fac atata caz de nimic, si mai grav lasati WANTED-ul sa vorbeasca, din ce reiese de aici la cat scrieti e clar ca inca baga frica in multi si ei nici macar nu posteaza ceva pe forum extern, cum e deviza aceea cine stie face si tace, altii stiu doar sa vorbeasca.

Dino' daca ALIAT vrea sa spuna pe ce cont joaca nu cred ca influienteaza cu ceva, daca vrea sa induca lumea in eroare nu ar fi prima data, daca tu crezi ca ai peste 10 milioane puncte si crezi ca luandu-te la misto si comentand mult de el / WANTED iti faci un bine, gresesti, cei ce au ajucat impotriva lui si nu sunt putini au plans de ciuda, neputinta si alte lucruri, nu am auzit inca in L5 pe cineva sa zica i-am luat sat lui ALIAT, sau ca ia facut ceva mai deosebit, cu cine am vorbit doar erau speriati ca ii ataca ALIAT sau ii innobila ALIAT, sau ca e dictator, dur sau ce vrei tu, dar si aceste acronime/sinonime/apelative/ ce vreti voi nu i le-a zis nimeni in fata, doar pe la spate si asta pentru ca le era frica de el.

Daca revine ALIAT eu ma bucur, lumea 5 se va dezmorti total.

P.S. De cate ori am folosit cuvantul "ALIAT", deci si eu am o problema:)
 

DeletedUser3919

Acel filmulet este facut de tribul =nbz= din lumea 17 impotriva tribului MoD al lui Eek'.
Am vazut si eu filmuletul pus pe forumul MAGIC cand toti, in frunte cu pavone se minunau ca la poarta noua.

A fost pe L7. MoD a jucat numai pe L3 si L7.
Apoi nu cred ca DREAD LORD a fost in =nbz= pe L7.
In ceea ce o priveste pe Miss Piggy, ea a incalcat prima regula din MoD (ca de, asa e cand ai butoane fara sa ai cap)... adica se joaca fara diplomatie. I-a bagat pe Diablo la PNA motiv pentru care s-au sictirit majoritatea din trib si s-a dat stergere in masa. Bine, oricum erau jumatate sictiriti si tot stergerea e finalul. Asa joaca MoD.... 3-4 luni fara diplomatie si domina lumea, apoi incepe plictiseala si se da stergere.

Puteti vedea aici topicul initial si comentariile
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

megara ti s a terminat vacanta?

mai ia ti 2 saptamani de concediu
 

DeletedUser3919

megara ti s a terminat vacanta?

mai ia ti 2 saptamani de concediu
Ai prins grai? Cum te simti retrogradat si expulzat din MAGIC? :)))
Tre sa-ti multumesc ca m-am distrat copios de show-ul pe care l-ai facut pe forumul MAGIC :D:D:D
 

DeletedUser

sa mori tu ?:))
am plecat eu nu m a dat nimeni afara sau am fost retrogradat:)))
 

DeletedUser3919

sa mori tu ?:))
am plecat eu nu m a dat nimeni afara sau am fost retrogradat:)))

lasa lasa... ti s-a impus sa pleci :)
Ma gandesc daca sa public sau nu show-ul tau la mesaje amuzante. Chiar a fost funny... din exterior. Ca pe skolka s-a vazut clar ca l-ai scos din sarite :)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus