Wanted

  • Autor subiect DeletedUser20814
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

acum ...sigur poate fi si pavone ..am auzit ca ii cumpara contul !
 

DeletedUser

hai ca a "mers" duma asta :))


eee , salut mai nene , dar ce vant te aduce pe aici ?! La Multi Ani ! Zic si eu ca ALIAT , anu trecut m-ai sunat sa imi urezi sarbatori fericite , dar anu asta ba ! poate din cauza ca nu mai am numarul acela de telefon :)

ia sa imi dai tu pe privat numarul tau :D avem o afacere de discutat :)

cat despre joc , tu pe care cont crezi ca joaca ALIAT? =)))
 

DeletedUser

Cum am zis si colegilor in joc,prea multa ura,invidie, prea multe interese, jocul asta a ajuns la un nivel josnic , imi pare rau de ceea ce am facut.
 

DeletedUser3919

ZaMaster (Michael Scofield) 2 11.428.832 1077

uuuuh, asta imi suna cunoscut.... ma ajuta cineva cu putina lecitina? :D:D:D
 

DeletedUser

Vad ca va tot invartiti in jurul acestui jucator, ALIAT...

E oare acelasi care a condus tribul SWAT(care s-a destramat intr-un sfarsit) pe L3? :)

ps: am jucat pe L3 in trecut si era la fel o foarte mare agitatie in jurul jucatorului...
 

DeletedUser

agitatiea e mare,asteptam sa se intimple si ceva.eu zic ca degeaba esti mare conducator daca nu mai ai jucatori activi,cu o floare nu se face primavara :D
 

DeletedUser

Vad ca va tot invartiti in jurul acestui jucator, ALIAT...

E oare acelasi care a condus tribul SWAT(care s-a destramat intr-un sfarsit) pe L3? :)

ps: am jucat pe L3 in trecut si era la fel o foarte mare agitatie in jurul jucatorului...

da acel aliat era:) cosmarul de pe lumea 3 l a intamplat si aici
 

DeletedUser6843

@KinGFlex ai mesaj privat boss.

Pana mea nu stiu pe ce cont joaca ALIAT , eu credeam ca nu o sa mai joace niciodata , dar din moment ce a postat pe "extern" inseamna ca asa este.

Probabil trebuia sa ma intrebi "pe ce conturi joaca ALIAT?" (lumea probabil banuieste ca pe "ZaMaster) , dar eu consider ca joaca si "pe" artificie , din cate imi aduc eu aminte ALIAT mai "suferea" de el 67.3% si el aparea la trib atunci cand juca , acum ori nu se mai joaca ori s-a ocupat "artificie" de refacerea tribului , iar el a stat cu mana in san .

Bla bla bla
 

DeletedUser

pe contul meu nu a jucat nimeni niciodata, nici eu pe alte conturi. si nici nu am s-o fac vreodata ;)
 

DeletedUser

daca am zis ceva, asa este sa stii. pe ce te bazezi cand spui asta? de ce vorbiti in necunostinta de cauza? :(
 

DeletedUser24788

artificie imi dai niste detalii despre 'aliat' astia pe care i-am intrebat cine e si de ce a fost banat m-au trimis la tine... astept pm aici sau in joc;)
 

DeletedUser

daca am zis ceva, asa este sa stii. pe ce te bazezi cand spui asta? de ce vorbiti in necunostinta de cauza? :(

pt ca atunci cand era tribul R~W si eu jucam, aveai un prieten prin trib pe la mine si am vazut un mesaj cand eram sitter, mesaj cu parola la acel cont ;). ideea e alta, hai sa nu ne dam sfinti, ca nu e frumos.
 

DeletedUser21711

Intrebare !?

S-a uitat cineva... care a fost primul jucator invitat in WANTED ? ( sau printre primii 3 ) :)
 

DeletedUser

pai nu ai twstats ? desi parerea mea, ca sa gandit si el sa nu intre primul, ca sa nu bata la ochii.
 

DeletedUser21711

pai.. eu am... dar, ceilelti nu il au... :D

si.. da.... probabil nu a intrat primul... dar a intrat printre primii :)
 

DeletedUser14300

hai mai lasa vrajeala ...nu mai incerca tu sa induci lumea in eroare ca nu tine:D si apoi cui ii mai pasa de aliat? cat timp nu mai joaca cu acest nick e egal cu zero ca s-a intors!
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus