war MAGIC vs MoH & comp

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

poate ca nu vrem sa luam sate de la moh, poate ca avem alte obiective, poate ca am preluat si noi ideile unui "mare" jucator si stam momentan sa desenam harti si sageti...pe nisip :))))
 

DeletedUser

Aha, nu-i nimic un anumit jucator de triburile mi-a zis ceva de genul " mai aliat tu vi intr-o lume virtuala/ triburile cu rachete teleghidate" ceva de genul, acel jucator oricum are ceva ce tu nu ai adica ai baza in cuvantul lui si e corect...spre deosebire de tine, plus ca si la joc stie treaba cum sta mult mai bine.
 

DeletedUser

las' ca ai tu cuvant, ipocrit si las ce n-am vazut :)))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Cred ca atunci cand ai scris fraza aia agramata de mai sus ai uitat la fiecare cuvand sa pui un "a" si te uitai in oglinda, d-ra calmeaza-te, mergi tu la culcare ca m-am saturat de aerele tale de vedeta.


1.4. Va rugam sa evitati reprosurile cu privire la greselile gramaticale sau de scriere la adresa jucãtorilor. Dacã greselile gramaticale sau de scriere ale unui jucãtor sunt atât de mari încât continutul mesajului se pierde, puteti raporta acel mesaj. Un administrator sau un moderator se va ocupa de acea problemã.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser14300

rog moderatorii sa deschida o rubrica special pt astia 2 mititei:))

macar pe extern sa fii si tu activ caci in rest.... tot artemis ataca de pe contul tau:D:D:D... tu esti prea lenes si prea comod sa joci, asta daca stii sa joci;) ca pe L5 pana acum ai stat doar la pomana:D:D:D
sau esti ocupat sa tii bara prietenei tale???...isi exerseaza numarul???

[...]
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Off Off ruga...
am tot citit forumul asta, dar nu prea postez pe aici deoarece nu am chef de scris scrisori...
se pare ca tu chiar esti pe langa situatie... nu stii despre ce vorbesti...
artemis a fost plecat vreo 3 saptamani pe la slatina.. si ori i-am stat eu sitter ... ori altii...
acum a revenit pe cont el si ma innobileaza pe mine pt a face rost de nobili

kt despre partea cu prietena mea?... ma mandresc ca este animatoare si o foarte buna dansatoare de belly dance si o doresc foarte multi barbati, dar care raman mereu cu doritul.... spre deosebire de tine care nu cred ca ai avea acelasi efect cu valurile marii negre in plina furtuna incrustate pe corpul tau...
si cred ca tu ai mai multa experienta cu dansul la bara... *** iti mai aduci aminte de numarul tau de striptease de la mare unde din cate imi aduc aminte ai primit si bani ( specific unei dansatoare la bara)

te respect ca esti femeie in toata firea... mama a 2 copii frumosi... si nu cred k m-am luat vreodata de persoane dragi tie...

ca tu ai inceput cu vorbe de astea nu denota decat frustrarea ta , sau a voastra, si neputinta
la fel ca si tine... si megara a transpus anumite frustrari din joc in viata reala... grav fetelor
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser14300

hahaha...ce mai doare adevarul:D:D:D
cum ai sarit tu ca ars... desi, daca e adevarat ceea ce spui, ar trebui chiar sa imi multumesti pt aluzie;) reactia ta imi da de gandit:D:D:D
chiar crezi ceea ce spui??? chiar te face minciuna sa te simti mai bine si sa-ti uiti frustrarile ??? atunci continua sa te amagesti:)))

vorbesti de neputintza megarei?? care neputintza?..aia de a sta si a va sptrijini pe voi cand trebuia sa isi inmormanteze tatal??? sau ai uitat ce i-ai reprosat, si ce motive ai bagat pentru intrarea vostra il magic??? ce sa-i faci draga...nu toti comemoreaza decesul celor dragi stand pe triburi...
 

DeletedUser5809

V-as ruga sa lasati viata personala afara. Daca mai faceti referire ne suparam.
 

DeletedUser

V-as ruga sa lasati viata personala afara. Daca mai faceti referire ne suparam.

haide mai jackass, rugayah din ce-ar mai trai daca ar ramane fara replicele ei SF la adresa vietii private a adversarilor de pe joc?
ce naiba, vrei sa-i lasi viata anosta? zau, nu fi rautacios, are si femeia o preocupare...

mai las-o putin ca mai are de balicarit si pe artemis, david, setzel...toti fostii ei colegi de trib, pe care pana mai ieri ii ridica in slavi ca si pe zmeurik...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

haide mai jackass, rugayah din ce-ar mai trai daca ar ramane fara replicele ei SF la adresa vietii private a adversarilor de pe joc?
ce naiba, vrei sa-i lasi viata anosta? zau, nu fi rautacios, are si femeia o preocupare...

mai las-o putin ca mai are de balicarit si pe artemis, david, setzel...toti fostii ei colegi de trib, pe care pana mai ieri ii ridica in slavi ca si pe zmeurik...

paunito, iarasi vorbesti fara sa te uiti in ograda ta? Sau daca te-a lovit iarasi amnezia, sa te bagam la terapie de aducere aminte ca ai nevoie mare.... din pacate, cam de tanara te lasa memoria. Ai grija ca in curand o sa-i incurci si pe cei care se intorc de la spritz :D

http://forum.triburile.ro/showthread.php?p=833550#post833550

Hai mai fa niste spume ca ti-a dat peste nas o fatuca de 16 ani. Eu iti zic sa nu fii suparata, calitatea neuronilor nu e intotdeauna direct proportionala cu varsta ;)


jackass, nu te lua dupa tipetele paunitei ca nu o singura data i-au fost demascate minciunile pe forum. Link-ul publicat de mine arata clar cine se ia de vietile private ale userilor iar cand i se raspunde la fel, se da fecioara Maria.
 

DeletedUser14300

pavone a spus:
la kastravete si lavanda stau sitter jucatori din newage...deci vedeti cum va organizati, cei din newage nu-s asa usor de invins.
sa speram ca in cel mai scurt timp va avea newage preocupare pentru propriile sate si atunci nu o sa le mai arda sa sitereasca pe aia doi...care, fara sittter, sunt terminati...nu-s nici buni si jucatori si mai sunt si inactivi.

pt. cei care dau pe modrique. este sitter rugayah pe acel cont si goleste satele pentru canibalu catalin...incercati sa trimiteti nobilii cu fuluri, suntem sub pna cu newage si nu avem ce sa le facem momentan.

hahaha...chiar crezi ca toti sunt ** ca tine sa isi traiasca viatza pe joc??? cum mai stai cu sitteritul prin live, la otto si la care mai era pe acolo? :D:D:D te descurci?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser25671

Eheee ce dor imi era de tipul acesta de razboaie fara granita superblindata si in care avansuri se fac rapid ca pe lumile cu viteza 2 :)))

Parte 1:
Triburi: MoH
Parte 2:
Triburi: Newage

Timeframe: 25/05/2011 00:00:00 la 28/05/2011 18:17:51

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 392
Tabăra 2: 198
Diferență: 194

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 4,098,134
Tabăra 2: 2,057,561
Diferență: 2,040,573

chart


Cu ocazia asta felicit newage pentru cuceririle realizate impotriva mea tineti-o tot asa ;)
 

DeletedUser

Cu ocazia asta felicit newage pentru cuceririle realizate impotriva mea tineti-o tot asa ;)


nici macar nu am inceput :D

pana acum am facut doar incalzirea.

uite de la cine ati luat sate:

C@ameleon 0 246 -246
theprintz 8 81 -73
pauliguana 0 55 -55
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

ok, atunci inseamna ca avem de recuperat vreo 200 de sate.

nu-i bai ca in ritmul in care se innobileaza dupa ce termina cu c@ameleon se recupereaza imediat diferenta.
 

DeletedUser22814

dusmanii dusmanului nostru = cel mai bun prieten. :rolleyes:
ne bucuram si speram sa faca altii ce n-am fost noi in stare sa facem, nu-i asa? :D

eu sper sa fie un razboi cat mai frumos si fara balacareli pe extern. :eek: sate sunt si vor fi destule pentru ambele parti, atat de pierdut cat si de castigat.
 

DeletedUser

deja s-a micsorat diferenta,in citeva zile cred ca vom trece pe plus.:)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus