war MAGIC vs MoH & comp

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

staiii azahtot nu asa rapid ... mai intai sa fuzioneze odata MOH cu 3-sla apoi ;0

apoi ce?! deja aveti de recuperat vreo 2000 de sate. luati si pe moh la sanul vostru si o sa infloreasca statistica :D

sau poate ca amicii din moh au ajuns la concluzia ca ei sunt prea valorosi pentru a se bate cu noi si ca sa nu ne facem de ras vor intra toti in sla :))))

oricum daca moh dispare scopul nostru este atins. faptul ca vor ajunge toti in sla e doar o chestiune care ne arata iar cat caracter au acesti viteji si in special baiatu' ala tafnos pe nume master death. si ca sa vedeti cu cine ne-am batut pana acum iata proclamatia de razboi:

Inamic Masters of Hell
Titlu Let the War Begin!!!
Start în data de 25.05. la ora 21:51:08
Sfârşit ---
Durată 10 zile 20:12:50
Subiect de discuţii forum
Explicaţie Sa va spunem si care au fost pasii din cauza carora am ajuns aici:

Sa incepem cu fuziunea pe care am facut-o, crezand ca ne vom intelege si vom domina lumea impreuna dar care s-a dovedit a nu fi chiar asa dintr-un motiv cat se poate de banal pentru unii, iar pentru altii un act de inalta tradare...
... Greenmagic nu a vrut sa bage un om activ pe unul din multitudinea de conturi pe care le detine... si anume theprintz (cont situat numai bine sa atace si sa bage nobilii de aproape)... pentru a se putea lua sate de la MAGIC... motivand acest lucru prin faptul ca theprintz are PNA personal cu MAGIC care erau dusmanii nostri.

1. Conducerea voastra tine partea acestei persoane in detrimentul plecarii de la voi a 20 de oameni destul de activi fara sa-i pese de acest lucru.
2. Dupa despartire conducerea voastra ne acorda doar un PNA asa in scarba netinand cont de faptul ca am mers intotdeauna impreuna cu voi.
3. Tot conducerea voastra face PNA cu LIVE (dusmanii nostri comuni) dandu-ne a 3-a oara la o parte din planurile lor marete.
4. Tot conducerea voastra face pace si cu singurii dusmani comuni ramasi – MAGIC – aratandu-ne a 4-a oara cat de neinsemnati suntem pentru voi.
5. Ca sa fie treaba treaba, in urma cu cateva zile tot conducerea voastra rupe si acel amarat de PNA pe care il aveam fara sa ne aduca la cunostinta acest lucru sau sa se gandeasca cumva sa stea la discutii.
6. Noi am incercat pana in ultimul moment sa refacem relatia dintre triburile noastre dar, din nou, conducerea voastra nu accepta acest lucru.

Acest ultim amanunt (numarul 6) ne-a aratat clar intentiile voastre fata de noi, iar toate astea adunate nu au facut decat sa va pricopseasca cu razboaie pe o treime din suprafata granitei tribului vostru.

Acum puteti ataca in toate partile!

Va dorim succes!


ati intrat cam ingamfati pe teren baieti si ati cam luat-o in mana... din toate directiile :D
 

DeletedUser24788

alea le recuperam fara grija ... nu le pierdeam daca ... dar tac ca iar imi iau ban :)) oricum urmatoarele zile vor decide soarta lumii 5 care este foarte nesigura acum:)
 

DeletedUser

recuperati un rahat... hai sa fim seriosi... nu ati recuperat nimic de 3 ani si recuperati acum :D

cat despre fuziune... am doar o vorba: care fuziune frate???? realitatea e ca sobolanii au inceput sa fuga de pe corabia aflata in deriva.
 

DeletedUser24788

recuperati un rahat... hai sa fim seriosi... nu ati recuperat nimic de 3 ani si recuperati acum :D

cat despre fuziune... am doar o vorba: care fuziune frate???? realitatea e ca sobolanii au inceput sa fuga de pe corabia aflata in deriva.

frate ... ce a fost a fost atunci am pierdut acum ne luam revansa ,,,, o sa mai repet odata urmatoarele zile vor decide soarta lumii 5 pt ca daca moh intra in 3 sla vor fi multe urmari ... momentan ramane sa vedem ce se intampla:)
 

DeletedUser

mai uite-te iar pe twstats si arata-mi si mie unde vezi tu ca recuperati. din ce vad eu acolo se pare ca diferenta creste in favoarea noastra.
 

DeletedUser4920

aza pustiu e din live nu din 3-sla :) , el ** ca live recupereaza pe granita moh atacand 3-sla acum :D
 

DeletedUser

"Mata blanda zgarie rau" , tocmai au aflat cei din MoH cat de tare stim zgaria.Eu unu nu inteleg rostul plecarii sau refugierii in sla , membrilor moh.Fac treaba asta sa scape de razboiul cu magic si live? oare:D
 

DeletedUser12398

"Mata blanda zgarie rau" , tocmai au aflat cei din MoH cat de tare stim zgaria.Eu unu nu inteleg rostul plecarii sau refugierii in sla , membrilor moh.Fac treaba asta sa scape de razboiul cu magic si live? oare:D

cine a spus ca scapa de MAGIC si LIVE?:D:D:D
 

DeletedUser24788

oricum moh acum au o mica slabiciune si profitam si noi de ea cum si ei au profitat de a noastra in trecut producandu-se aceasta prapastie imensa intre noi si ei
 

DeletedUser24788

tu vad ca in vorbe esti bun dar pe harta ... :D

nu te baga aiurea in seama ... am pomenit eu ca va fi asa usor sa recuperam satele NU am spus doar ca ne va fi mai usor acum sa le luam deoarece au niste momente cam proaste :) Eu am avut ocazia sa ma bat cu ei de pe contul lui phoenix angel cand avea peste 1500 de atacuri si nu am pierdut decat 2 sate care le-a recuperat otto ulterior ... tu nu prea ai avut tangente in zona aia deci nu prea cunosti situatia:)
 

DeletedUser25671

nu te baga aiurea in seama ... am pomenit eu ca va fi asa usor sa recuperam satele NU am spus doar ca ne va fi mai usor acum sa le luam deoarece au niste momente cam proaste :) Eu am avut ocazia sa ma bat cu ei de pe contul lui phoenix angel cand avea peste 1500 de atacuri si nu am pierdut decat 2 sate care le-a recuperat otto ulterior ... tu nu prea ai avut tangente in zona aia deci nu prea cunosti situatia:)

Cand contul pheonix angel avea peste 1500 de atacuri era la prima sarja pe el in care s-au pierdut peste 40-50 de sate iar la a doua sarja de atacuri in care spui ca ai fost tu sitter(desi mai mult facea einstein93 si care se descurca de minune) nu s-au dat mai mult de 600 de atacuri si asta datorita planului in graba facute si de pasti :))).Dar oricum toate astea sunt irelevante pentru ca nu participi tu efectiv cu contul tau asa ca te astept la granita hai ca am ditamai granita cu voi :)))
 

DeletedUser24788

Cand contul pheonix angel avea peste 1500 de atacuri era la prima sarja pe el in care s-au pierdut peste 40-50 de sate iar la a doua sarja de atacuri in care spui ca ai fost tu sitter(desi mai mult facea einstein93 si care se descurca de minune) nu s-au dat mai mult de 600 de atacuri si asta datorita planului in graba facute si de pasti :))).Dar oricum toate astea sunt irelevante pentru ca nu participi tu efectiv cu contul tau asa ca te astept la granita hai ca am ditamai granita cu voi :)))

eu ti-am zis cat am fost pe cont... e drept nu am stat sa treaca toate atacurile ... dar totusi vreo 800 am primit nu am pierdut decat 2 sate ... oricum demult vreau sa ajung pe granita si iti promit ca voi reusi si ne vom "intalni" :)
 

DeletedUser

Dupa conferinta voastra de la orele 20:00 sa ma anuntati si pe mine ce faceti, nu de alta dar daca de pe acelasi nick-name vorbesc doua persoane nu stiu daca ajungeti la vreo concluzie decat daca o repeti de 10 ori si nici atunci nu se intelege...
 

DeletedUser

Rezultatul conferintei

Am fost mandatat de dondon, pavone si ceilalti sa fiu purtator de cuvant al reuniunii
3 ore s-a discutat si s-a dezbatut , s-au aruncat vorbe grele... s-a consumat un nou razboi intre moldoveni, olteni si ardeleni... s-a consumat un razboi intre femei si barbati.... si multe multe multe discutii contrare

dar tema principala a fost: Ramane FC Timisoara si Gloria Bistrita in Liga I????

raspunsurile au fost pro si contra... si s-a ajuns la urmatoarea concluzie...:

Barcelona e cea mai buna echipa din lume iar Messi e mai bun ca Maradona!!!

Si faptul ca nimeni nu stie ce gust are supa de praz si in ce tigaie se prepara(cu teflon sau nu?)!!!
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus