war MAGIC vs MoH & comp

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser14300

eu stiu multe...dar cum nu am si dovezi cu care sa-mi sustin afirmatiile...mai bine tac:)
asta nu inseamna ca nu pot face si putina caterinca pe seama actiunilor voastre:D:D:D
 

DeletedUser

Tu fa aici caterina, distreazate singurica :)) ca pe harta se distreaza baietzi cu tine =)) :))
 

DeletedUser16781

Cine mai conduce pe aici ?:))
O statistica,un mesaj amuzant,un raport ceva ?:d
 

DeletedUser

Parte 1:
Triburi: Newage
Parte 2:
Triburi: MoH

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,856
Tabăra 2: 843
Diferență: 1,013

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 18,993,245
Tabăra 2: 8,893,466
Diferență: 10,099,779

chart




un moment aniversar :D

parerea mea e ca avem o recolta bunicica dupa 1 luna de razbel.

PS: pt carcotasii care vor fi de parerere ca 1000 de sate e putin sa aiba in vedere penuria de nobili prin care trecem :)
 

DeletedUser18437

Tu nu ai de invatat pentru bac ma? :D
ce cauti pe extern? :))

doar sati dovedesc ca se poate da si examenele la bac si sa joci triburi in acelasi timp :p

Jefuitorul zilei
Ai jefuit în 26.06.2011 cele mai multe materii prime pe lumea aceasta (84.465.560 materii prime)!

Jefuitorul zilei
Ai jefuit azi cele mai multe materii prime pe lumea aceasta (140.308.625 materii prime)!
Păstrează acest record până la miezul nopţii pentru a primi trofeul!

astea pe ro20 :)


Parte 1:
un moment aniversar :D

parerea mea e ca avem o recolta bunicica dupa 1 luna de razbel.

PS: pt carcotasii care vor fi de parerere ca 1000 de sate e putin sa aiba in vedere penuria de nobili prin care trecem :)


gg newage.asta e peste tot ... lipsa de nobili.din acest motiv e din ce in ce mai naspa :( degeaba joci nu poti lua sate ca nai nobili.si pe toate lumile e asa ... doar ro15 si roc1 sunt facute calumea :(
 

DeletedUser14300

ady93c a spus:
cel mai bine!daca [player]tavibk[/player];[player]atari[/player].....sunt intradevar in magic sa atace daca nu sa faca schimb de sate!Daca nu erau la noi ii atacam pe ei!Acum stau tampon intre noi si LoD!


pavone a spus:
nu poti sa le ceri asta, baietii au zis de la bun inceput ca nu ataca lod. noi n-am obligat niciodata pe nimeni sa atace, au mai fost si altii care nu atacau asa ca nu putem face acum diferente.

Interesant, razvvvan a sustinut ca l-ati primit in MAGIC numai daca isi ataca fostii colegi. Cine minte, el sau... MAGIC?
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus