war_D vs. LYCANS

  • Autor subiect DeletedUser19794
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser19794

de ceva timp se tine pe L9 un razboi intre war_D si lycans :)!!!
mai bine zis la inceput a fost razboi intre ~D~A~ si LYCANS ......apoi ~D~A~ a fuzionat cu fostul war_M....acum war_D .......si si-au unit fortele impotriva celor din LYCANS....
speram ca ii vom invinge ....acum ca ni s-au alaturat si cei din THOR :)!!!
speram ca nu va tine foarte mult razboiul asta........sper si cred ca cei din LYCANS voi fi infranti usor.....
cand razboiul a inceput oficial intre cele 2 triburi.....zona rosie mai precis LYCANS.....s-a transformat in cateva zile in zona albastra!!!!
deci va dati seama....si progresam pe zi ce trece:))!!!!sper ca ne vom scalda in curand intr-o mare albastra !!!!
 

DeletedUser

de ceva timp se tine pe L9 un razboi intre war_D si lycans :)!!!
mai bine zis la inceput a fost razboi intre ~D~A~ si LYCANS ......apoi ~D~A~ a fuzionat cu fostul war_M....acum war_D .......si si-au unit fortele impotriva celor din LYCANS....
speram ca ii vom invinge ....acum ca ni s-au alaturat si cei din THOR :)!!!
speram ca nu va tine foarte mult razboiul asta........sper si cred ca cei din LYCANS voi fi infranti usor.....
cand razboiul a inceput oficial intre cele 2 triburi.....zona rosie mai precis LYCANS.....s-a transformat in cateva zile in zona albastra!!!!
deci va dati seama....si progresam pe zi ce trece:))!!!!sper ca ne vom scalda in curand intr-o mare albastra !!!!

ce pot spune multa bafta,nu am tagente cu niciuna dintre tabere,succes!

O statistica:
Side 1:
Tribes: WaR_D
Players:

Side 2:
Tribes: LYCANS
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 696
Tabăra 2: 1,285
Diferență: 589

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 26
Tabăra 2: 2
Diferență: 24

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 2,880,197
Tabăra 2: 2,637,603
Diferență: 242,594

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 228,003
Tabăra 2: 19,399
Diferență: 208,604

image.php
 

DeletedUser9858

:D:D:D war D:D:D:D:D
care war ca is abia aparuti pe harta langa wizz
credeti ca mai ajung baietii astia la maturitate:cool:
eu nu cred
 

DeletedUser19794

:))....nici aici nu scap ma de tine......esti ca raia sa mor:))!!!!!




Text original Gangster Ray
Bai papaciocarule te mai bagi mult aici in seama? Faci parte din tribul Dacii, ce legatura are tribul Dacii cu noi sau -ML-? Ai uitat cand va milogeati pentru alianta? Vrei sa pun mesajele pe forum sa vada lumea cine esti si in ce trib te afli?
Cu tribul tau nu avem razboi doar ca ne-am servit de la voi ca am avut de unde...

Ciocu' mic si joc de glenze ca astea sunt doar cuceriri izolate, daca mi-as petrece 48h doar ca sa fac ceva frumos pentru tribul tau in 3 zile ati fi plecati de pe harta..dar chiar nu imi bat capu... nu stiu ce te bagi in seama cu japca asa daca nu ai nicio treaba si stii ce poate tribul tau, cum comentezi de altii cand te afli intr-un trib vai de steaua lui?

Ce stii tu despre triburile bai piciule?



amaratule:)))))!!!!

1.1. Tratati-i pe ceilalti cu respect si mentineti discutiile in limitele bunului simt. Nu uitati ca pe forum sunt membri de varste diferite si a caror experienta de joc difera de la caz la caz, motiv pentru care va rugam sa fiti rabdatori daca uneori apar intrebari care pot parea "stupide" sau "infantile".
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser19794

ai putea sa ma deblochezi:)!!!
sa iti spun pe cine vom atac de la voi:)!!!
 

DeletedUser9858

:))....nici aici nu scap ma de tine......esti ca raia sa mor:))!!!!!




Text original Gangster Ray
Bai papaciocarule te mai bagi mult aici in seama? Faci parte din tribul Dacii, ce legatura are tribul Dacii cu noi sau -ML-? Ai uitat cand va milogeati pentru alianta? Vrei sa pun mesajele pe forum sa vada lumea cine esti si in ce trib te afli?
Cu tribul tau nu avem razboi doar ca ne-am servit de la voi ca am avut de unde...

Ciocu' mic si joc de glenze ca astea sunt doar cuceriri izolate, daca mi-as petrece 48h doar ca sa fac ceva frumos pentru tribul tau in 3 zile ati fi plecati de pe harta..dar chiar nu imi bat capu... nu stiu ce te bagi in seama cu japca asa daca nu ai nicio treaba si stii ce poate tribul tau, cum comentezi de altii cand te afli intr-un trib vai de steaua lui?

Ce stii tu despre triburile bai piciule?



amaratule:)))))!!!!


multe vorbe goale

tot zici ca ai facut mare lucru dar de fapt inafara ca ai plagiat lumea si cu citatele alea nai prea spus nimik.
pana una alta si lycans si dacii de care zici tu ca sunt cum sunt exista de multisor , in trimp ce maretul tau trib format dintr-o fuziune nereusita de refugiati pentru ca de asta ati si fuzionat exista in formula actuala de foarte putin timp, asa ca realizarile voastre sunt cam nule.

si cu alea 48 de ore te astept sa vad cum reusesti tu ce nau reusit alti de 10000 de ori mai buni decat tine:cool:


o sa vedem cat rezistati voi pe acolo intre wizz , rdt si altii

vom vedea cat o sa existati voi acolo
pana una alta la voi e plin de refugiati:D:D
 

DeletedUser9858

http://ro.twstats.com/ro9/index.php?page=player&mode=conquers&id=724502

asta pentru cine nu crede ca tu esti un foarte bun jucator care a prosperat doar din inobilari interne :rolleyes: tot la fel de bun ca ganster ray care dupa ce sia inobilat toti colegii care nau mai jucat a ajuns sa faca talente pe forumul mare
dar spre deosebiere de el tu nici macar nu ai ceva de spus original
faci ca manelisti dai cu copy paste:D doar ca nu ai imaginatie

iti urez mult succes:D traisca maneaua lui adytzu92
 

DeletedUser19794

sa traiesti tu si frate.....din satele mele.....vreo 5,6 sunt castigate prin lupta frate!!!si nu lupta cu satele de 8000 goale ale colegilor care s-au lasat.

uite-te unde este tribul meu si dupa vorbeste.....!!!!
 

DeletedUser9858

baby dragon (805|723) K78 7,544 COBRARO [WaR_D] adytzuboy92 [WaR_D] 16th June 2009 - 03:11:24
satul dragonului || (788|735) K77 7,196 Mihail. [~D~A~] adytzuboy92 [~D~A~] 10th June 2009 - 00:09:56
satul dragonului (787|734) K77 10,404 Mihail. [~D~A~] adytzuboy92 [~D~A~] 08th June 2009 - 13:23:29
winner dragon of death (777|742) K77 7,987 445566 [A.o.N.] adytzuboy92 [~D~A~] 20th May 2009 - 02:00:48
last fortress of the Dragon (776|741) K77 8,350 shoricica [~D~A~] adytzuboy92 [~D~A~] 12th May 2009 - 21:15:24
fortress guarded by dragon ||| (768|735) K77 9,225 oviluji [~D~A~] adytzuboy92 [~D~A~] 09th May 2009 - 03:57:18
fortress dragon (772|745) K77 8,955 cyrusr3 [~D~A~] adytzuboy92 [~D~A~] 04th May 2009 - 04:56:15
fortress guarded by dragon || (772|732) K77 9,033 Sir Gabriel [L~N~W] adytzuboy92 [~D~A~] 01st May 2009 - 03:05:47
fortress guarded by dragon (774|737) K77 4,727 Abandonat adytzuboy92 [~D~A~] 21st April 2009 - 18:59:34
adrian (773|740) K77 4,503 annaandreescu [0_o] adytzuboy92 [~D~A~] 15th April 2009 - 00:27:34
adi (775|734) K77 5,821 takadum [0_o] adytzuboy92 [0_o] 08th April 2009 - 19:26:54
adytzu ||| (777|738) K77 4,941 annaandreescu [0_o] adytzuboy92 [0_o] 26th March 2009 - 16:39:25
adytzu || (774|740) K77 4,125 annaandreescu [0_o] adytzuboy92 [0_o] 21st March 2009 - 13:29:29
adytzu (775|738) K77 11,244 adytzuboy92 [0_o] adytzuboy92 [0_o] 20th March 2009 - 05:43:05
adytzu (775|738) K77 11,244 annaandreescu [0_o] adytzuboy92 [0_o] 20th March 2009 - 05:42:52
satul lui adytzuboy92 ||| (786|735) K77 1,516 Abandonat adytzuboy92 [0_o] 13th March 2009 - 13:26:21
satul lui adytzuboy92 || (790|733) K77 1,371 Abandonat adytzuboy92 [0_o] 28th February 2009 - 01:08:46


:D:D:D:D:D:D da sigur
vezi ca poti mintii doar cand nu exista tw stats
 

DeletedUser9858

e si linkul acolo nam vrut sa postez asta dar chiar ai curaj prietene sa faci afirmatii din astea

primele inobilari interne leai avut in tribul o_O apoi in DA:eek::eek:deci esti un lupatator adevar



felicitari :Dte chem sa vii cu tarafu din war la evenimente ca , poate la cantat manele sunteti mai buni :D:D:D

a si am uitat sa iti zic
cei din thor nu prea baga lumea in seama:D:D:D adica alfor kee si kalala dupa cum stie si lumea carei stie de pe lumea 3 nu prea se baga in sema cu triburi ca al tau direct in razboie fi pregatit ca thor nu ajuta pe nimeni decat pe ei insis


dai mai bine o manea :D:D:D:D:D

2.11. Mesajele consecutive care aduc doar completari sunt considerate "post hunting" si sunt interzise.
In cazul in care doriti sa corectati sau sa aduceti completari mesajului dumneavoastra va rugam folositi optiunea "editare".
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser14558

SMILEYX salutare !!! daca ai o parere ... buna ... proasta ... despre un jucator !!! e ok ! e normal !!! ... dar nu arunca intr-un trib cu noroi ... cat despre innobilarile interne ... e normal sa se faca ... ce sa faci cu satele alea ? trebuie retinute in trib !
kalala ? alfthor kee ? doi baieti cu mult creier !!! deocamdata ... atat am de zis ... SMILEYX - sa ai bafta in joc si sate indestulatoare !
 

DeletedUser

Smilex draga se pare ca nu ai depasit varsta de 12 anisori si ca de abea te-ai dat jos din scutece. Parerea mea este sa iti ti gura tribul tau este neinteresant si sti de ce voi 400 de membri aveti cat avem noi 65 de membri a da inca ceva, Lycans acum au plecat in A.O.N. de frica asa iati tarabosteti si taci odata din gura, cat despre Thor te-as ruga sa nu vorbesti prosti despre ei am fost capitan acolo si WWizz sunt aliati nostri de incredere daca asta era dilema ta de cum rezistam.

A da aici sate cucerite prin lupta.

http://ro.twstats.com/ro9/index.php?page=player&mode=conquers&id=705191

Sunt curios sa vad ale tale cum arata.

Nu pot spune acelasi lucru despre amenintarile si mistourile pe care le-ai facut asupra mea cand ti-am zis ca acel jucator e refugiat, norocul tau este ca esti departe de noi cu tot cu trib ca va calcam in picioare.Tinand cont ca cel mai tare de la voi are exact acelasi numar de sate pe care il am eu.

P.S. vad ce cuceriri de sate ai facut u pentru o gura bogata.
http://ro.twstats.com/ro9/index.php?page=player&mode=conquers&id=64183
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser9858

Smilex draga se pare ca nu ai depasit varsta de 12 anisori si ca de abea te-ai dat jos din scutece. Parerea mea este sa iti ti gura tribul tau este neinteresant si sti de ce voi 400 de membri aveti cat avem noi 65 de membri a da inca ceva, Lycans acum au plecat in A.O.N. de frica asa iati tarabosteti si taci odata din gura, cat despre Thor te-as ruga sa nu vorbesti prosti despre ei am fost capitan acolo si WWizz sunt aliati nostri de incredere daca asta era dilema ta de cum rezistam.

A da aici sate cucerite prin lupta.

http://ro.twstats.com/ro9/index.php?page=player&mode=conquers&id=705191

Sunt curios sa vad ale tale cum arata.

Nu pot spune acelasi lucru despre amenintarile si mistourile pe care le-ai facut asupra mea cand ti-am zis ca acel jucator e refugiat, norocul tau este ca esti departe de noi cu tot cu trib ca va calcam in picioare.Tinand cont ca cel mai tare de la voi are exact acelasi numar de sate pe care il am eu.

P.S. vad ce cuceriri de sate ai facut u pentru o gura bogata.
http://ro.twstats.com/ro9/index.php?page=player&mode=conquers&id=64183

macar eu nu ma umflu cu niste realizari ca altii
care exista in formula de war D dupa o fuziune :rolleyes:

adica fostul DA avea merite nu WAR d .
deci e incorect sa spui ca war d a facut ceva .


si legat de alt post al unui amic de pe aici

cand iti faci 135 mii de puncte numai pe inobilari interne,repet numai pe inobilari interne ,nu prea trebuie sa te umfli prea tare in pene

mihai zimi si mie : e asa meritos un jucator care isi ia numai sate la inobilare interna?:confused:
si doar pentru ca au plecat 2-3 la in alt trib nu insemna ca voi ati distrus pana si ultimu om de acolo:D:D:D:D o sa infintez special o fundatie si facem o crescatorie de lycani :D numa sa muriti voi de ciuda
 

DeletedUser

macar eu nu ma umflu cu niste realizari ca altii
care exista in formula de war D dupa o fuziune :rolleyes:

adica fostul DA avea merite nu WAR d .
deci e incorect sa spui ca war d a facut ceva .


si legat de alt post al unui amic de pe aici

cand iti faci 135 mii de puncte numai pe inobilari interne,repet numai pe inobilari interne ,nu prea trebuie sa te umfli prea tare in pene

mihai zimi si mie : e asa meritos un jucator care isi ia numai sate la inobilare interna?:confused:
si doar pentru ca au plecat 2-3 la in alt trib nu insemna ca voi ati distrus pana si ultimu om de acolo:D:D:D:D o sa infintez special o fundatie si facem o crescatorie de lycani :D numa sa muriti voi de ciuda

Fa-o chiar te rog ca acum au fugit la aliati si nu mai avem ce bate si omora, se plictisesc topoarele incep si ruginesc. Apropo data vitoare cand cineva vorbeste cu tine nu mai spune ca iti pun tot tribul in cap, ti-am spus care e diferenta noi 65 voi 400 si tot noi suntem mai sus ca voi in top si ca arta a razboiului si ca puncte.
 

DeletedUser

smiley de ce faci circul asta pe extern? :):D:)
hai numai zi de altii ca innobileaza intern tot. ca mai mare rusinea de satele de barbari innobilate intruna.....la infinit. in zona mea K59 sunt nenumarate sate parasite si n-am timp sa le iau pe toate pe degeaba.
Jocul asta se bazeaza pe Ofensiva si defensiva daca nu esti dispus sa pierzi trupe pentru un sat DEGEABA!
 

DeletedUser9858

smiley de ce faci circul asta pe extern? :):D:)
hai numai zi de altii ca innobileaza intern tot. ca mai mare rusinea de satele de barbari innobilate intruna.....la infinit. in zona mea K59 sunt nenumarate sate parasite si n-am timp sa le iau pe toate pe degeaba.
Jocul asta se bazeaza pe Ofensiva si defensiva daca nu esti dispus sa pierzi trupe pentru un sat DEGEABA!

cand toti care ii cuceresti sunt colegi de trib?
:D nui asa ca respectivul e un jucator bun ?sunt sigur ca stii la ce ma refer
la jucatori care numai din asa ceva reusesc sa creasca .eu personal nu mam laudat ca distrug triburi de unu singur ca altii, in schimb ei sau laudat ca au inobilat numa sate ale colegilor mei , ca ei sunt foarte tari etc
si am dovedit ca zic dragutii de jucatori din DA sau WAR cum isi zic ei e numai gura de ei care :rolleyes:sunt "buni"

apropo am urmarit pe tw stats cati jucatori de la ei au luat sate de la noi in ultimele 3 zile nu prea am vazut asa de multe pe acolo oricum cel mai bine sa isi vada de treaba lor si sa nu se mai etaleze :rolleyes:
 

DeletedUser

cand toti care ii cuceresti sunt colegi de trib?
:D nui asa ca respectivul e un jucator bun ?sunt sigur ca stii la ce ma refer
la jucatori care numai din asa ceva reusesc sa creasca .eu personal nu mam laudat ca distrug triburi de unu singur ca altii, in schimb ei sau laudat ca au inobilat numa sate ale colegilor mei , ca ei sunt foarte tari etc
si am dovedit ca zic dragutii de jucatori din DA sau WAR cum isi zic ei e numai gura de ei care :rolleyes:sunt "buni"

apropo am urmarit pe tw stats cati jucatori de la ei au luat sate de la noi in ultimele 3 zile nu prea am vazut asa de multe pe acolo oricum cel mai bine sa isi vada de treaba lor si sa nu se mai etaleze :rolleyes:

smiley...exista si jucatori care din anumite motive se lasa de triburile si lasa mostenire la cel mai apropiat player cu care a fost coleg sau a avut o prietenie buna.
eu ma confrunt cu asa ceva si crede-ma trebuie sa pierd o gramada de armata ca sa ii iau satele. posibil 10 sate ofensive.astazi cand credeam ca am castigat lupta pentru un sat ce crezi ca a facut playerul? a trimis sprijin pe satul ala pe care veneau nobilii...semn ca nu se lasa de joc doar vrea sa pierd multa ofensiva.

exista si playeri inactivi care sunt innobilati intern. dupa parerea mea nu sunt da-ti afara pentru ca risca sa fie innobilati de alti playeri din afara tribului si nu mai raman in proprietatea tribului respectiv.;)

stiu la cn te referi. el este inconjurat de doua triburi din care nu poate innobila. cand nu are cum sa se dezvolte....nu are decat sa recurga la innobilare interna.
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus