war_D vs. LYCANS

  • Autor subiect DeletedUser19794
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

smiley...exista si jucatori care din anumite motive se lasa de triburile si lasa mostenire la cel mai apropiat player cu care a fost coleg sau a avut o prietenie buna.
eu ma confrunt cu asa ceva si crede-ma trebuie sa pierd o gramada de armata ca sa ii iau satele. posibil 10 sate ofensive.astazi cand credeam ca am castigat lupta pentru un sat ce crezi ca a facut playerul? a trimis sprijin pe satul ala pe care veneau nobilii...semn ca nu se lasa de joc doar vrea sa pierd multa ofensiva.

exista si playeri inactivi care sunt innobilati intern. dupa parerea mea nu sunt da-ti afara pentru ca risca sa fie innobilati de alti playeri din afara tribului si nu mai raman in proprietatea tribului respectiv.;)

stiu la cn te referi. el este inconjurat de doua triburi din care nu poate innobila. cand nu are cum sa se dezvolte....nu are decat sa recurga la innobilare interna.

cred ca la mine se refera..:)!
 

DeletedUser8140

acum sa nu deviem de la tema principala, pentru genul acesta de discutii haidati la off-topic ca nu degeaba s-a facut si nici nu riscam sa ne trimita gabi mesaj :p eu voi primi acum dar macar va salvez pe voi :))
 

DeletedUser

daca ati fost atenti la discutiile de la "[M~K] vs =STR=" stiti la cn se refera smileyx dar eu cred ca nu a folosit doar nobili fara sa piarda si alte trupe pentru a innobila intern.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus