WaRooM official thread

  • Autor subiect DeletedUser4920
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

nu stiu din ce trib ai facut parte si nici nu ma intereseaza,desi mi-am dat seama normal:))


nu mi se pare firesc ca cineva sa vorbeasca despre ce se intampla daca a renuntat la joc,indiferent din ce cauza s-a lasat


s-a lasat si gata-lumea 5 este istorie pentru el,,sa vorbeasca cei ce participa activ

atat am avut de spus

daca tu ai ceva impotriva celor din NOI care au intrat in Waroom,este problema ta personala...
 

DeletedUser

Dar poate mai am prieteni ramasi in joc, nu? Este dreptul tuturor sa stie de cine se lovesc pe harta, nu crezi? Si incearca sa nu iei apararea cui nu cunosti, pt ca stii tu ** aia, cine se aseamana se aduna. Era vorba despre prestigiul vostru ca trib. Nu de alta, dar aveam alta parere si era frumos sa va pastrati prestigiul facut pe aceasta lume.

Spor la joc si nu iti doresc sa ai nevoie de NOII tai colegi ;)

Inainte sa te apuci de triburi tre sa ai si minte....daca tu crezi ca oamenii aia sunt lepre bine...pentru mine ei reprezinta viitorul :cool:
 

DeletedUser

Inainte sa te apuci de triburi tre sa ai si minte....daca tu crezi ca oamenii aia sunt lepre bine...pentru mine ei reprezinta viitorul :cool:

carne de tocat ... stiti voi :D ... iesire la margine... pentru cine nu stie ... iesirea la margine aduce o crestere in pct destul de constanta... cat despre tarnava era un lider din noi... stie ea ce stie .. :p si eu zic ca are dreptu sa ** ...
 

DeletedUser

rain are dreptate ... ei sunt viitorul, waroom e un trib inchis in mijlocul harti si au nevoie de sange proaspat la inobilari interne :rolleyes: cine crezi ca ii va mai putea ajuta acum cand a disparut NOI??? apare lista pe forum cu satele si incep atacuri ... nu o sa mai poata face nimic ...;)
 

DeletedUser

rain are dreptate ... ei sunt viitorul, waroom e un trib inchis in mijlocul harti si au nevoie de sange proaspat la inobilari interne :rolleyes: cine crezi ca ii va mai putea ajuta acum cand a disparut NOI??? apare lista pe forum cu satele si incep atacuri ... nu o sa mai poata face nimic ...;)

aici gresesti ... WaRooM are iesire si la margine :)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus