WaRooM official thread

  • Autor subiect DeletedUser4920
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

daca nu ai facut parte din trib ,nu ai de unde sa stii ce fel de trib este....

eu pot sa zic doar ca este un trib unit-si asta conteaza

ca asezare ? ca colectiv? ca o galaxie ? ca un mecanism ? ca un stup de albine ? ca o natie ?? precizeaza ... postul tau e cam incomplet si inutil :p
 

DeletedUser

"ca un stup de albine" :))) si setzel e regina-mama ... hai ca mai facut sa zambesc nebunaticule :p
 

DeletedUser

pt putin

dark-age se vede k nu ai habar de ce este in tribul waroom :)
nu ai viziune si nici claritate ;)
daca tu crezi k tribul nostru este de hartie atunci cu sigurantza esti un noob
nu cred k a dat vreodata cineva cate atacuri comune dam noi si nici nu se apara cum o facem noi
la orice ora din zi si noapte suntem on numai pt voi ;)
esti foarte frustrat(a)
defapt cine esti tu pe joc?
cu sigurantza nu am auzit de tine si nici nu o sa aud ;)
 

DeletedUser

parca ar conta cine e dark age pe joc sau nu. deja incepe sa vi se urce la cap mai waroom. semanati cu ex locul 1. sa nu aveti aceeasi soarta in curand. :))
 

DeletedUser4920

Daca a zice adevaru o interpretezi ca pe o aroganta a membrilor waroom atunci inseamna ca nu poti si nu vei ajunge la un nivel in care sa intalnesti oameni pe joc si sa poti colabora cu ei la orice ora si sa faci sacrifici pe ei...sa iesi din cutia monitorului sa te vezi fata in fata cu ei sa legi prieteni in real life ..asta inseamna waroom ;)
 

DeletedUser10145

parca ar conta cine e dark age pe joc sau nu. deja incepe sa vi se urce la cap mai waroom. semanati cu ex locul 1. sa nu aveti aceeasi soarta in curand. :))

Imi cer sucze ca intervin, dar iti zic sa te interesezi si sa vezi la ce s-a referit yneman. Intreaba fostii membri M.T., in special conducerea, intreaba pe orcine vrei u de pe lumea 5 jucatori buni, nu marionete care se dau in spectacol sa vezi din ce este compus tribul Waroom, in special Gasca Nebuna. Cei care au fost in vizorul nostru nu au scapat. dau cateva exemple: LizardKing(intemeietor O.S.), Schinti, BurnDomination, Michelle (el s-a lasat, ca si-a dat seama ca nu are ce sa ne faca, si nu are unde sa mai avanseze, mai devreme sau mai tarziu tot era luat pe sus) si multi multi altii. Acestia enumerati au fost scosi in maxim 1 saptamana desi aveau peste 1 mil de pcte. si atacati doar de 8-9 oameni, dar atacuri bine puse la punct. Arata-mi aroganta, si spune exact cine esti pe joc. De ce multi stau ascunsi dupa diverse nick-uri. Oare nu va e frica...Eu cred ca va rugati...sa nu ajungem inca la voi.
 

DeletedUser2821

Imi cer sucze ca intervin, dar iti zic sa te interesezi si sa vezi la ce s-a referit yneman. Intreaba fostii membri M.T., in special conducerea, intreaba pe orcine vrei u de pe lumea 5 jucatori buni, nu marionete care se dau in spectacol sa vezi din ce este compus tribul Waroom, in special Gasca Nebuna. Cei care au fost in vizorul nostru nu au scapat. dau cateva exemple: LizardKing(intemeietor O.S.), Schinti, BurnDomination, Michelle (el s-a lasat, ca si-a dat seama ca nu are ce sa ne faca, si nu are unde sa mai avanseze, mai devreme sau mai tarziu tot era luat pe sus) si multi multi altii. Acestia enumerati au fost scosi in maxim 1 saptamana desi aveau peste 1 mil de pcte. si atacati doar de 8-9 oameni, dar atacuri bine puse la punct. Arata-mi aroganta, si spune exact cine esti pe joc. De ce multi stau ascunsi dupa diverse nick-uri. Oare nu va e frica...Eu cred ca va rugati...sa nu ajungem inca la voi.

Din nou pot confirma dar asta se aplica doar pentru 6-7 jucatori din waroom :) .Adica gasca nebuna si atat.
Iar la mine nu a durat o saptamana poate vreo 2-3 luni :p !
 

DeletedUser

Toata lumea critica WaRooM, de ce ? Pentru ca este clar ca daca va ramane unit la fel cum e acum, nu va mai putea fi dat jos din clasament. in acest moment, se stie clar, chiar daca unii nu vor sa recunoasca asta, WaRooM este liderul detasat al acestei lumi, niciun trib de pe aceasta lume nu are puterea necesara sa ne invinga. Exista un singur mod de a afla asta, declaratie de razboi, si va veti convinge.
 

DeletedUser

nu mai sunt triburi care sa aibe jucatori curajosi...poate doar ALIAT dar stiu ca triburile voastre sunt prietene asa ca nu vad cine sa declare razboi....toti va vor saruta stii tu unde:p
 

DeletedUser

pai cum sa nu spun cine sunt? :))
plawyer. cu nick-ul asta am jucat. ca nu mai joc e altceva dar nu inseamna ca nu mai am habar ce se intampla. si vad la voi acum aceeasi atitudine pe care o ave si menthor inainte. va credeti invincibili. de ce? ca aveti jucatori cu punctaj mare in trib? doar de asta? ce razboi ati castigat voi? cu OS? CU MT? cu NOI? ma indoiesc sa fi castigat waroom aceste razboaie. ca a contribuit la decaderea lor e altceva. btw cum merge cu cei din GN?
ca ati ajuns sa va dati si mai mari pe extern asa cum o faceau altii din alt trib pana acum 2 luni asta vede toata lumea. ca va saruta unele triburi acolo unde stie gygypyton...si cei care au fost pe primul loc inainte sa fiti voi beneficiau de acelasi tratament. pana de curand.
 

DeletedUser

pai cum sa nu spun cine sunt? :))
plawyer. cu nick-ul asta am jucat. ca nu mai joc e altceva dar nu inseamna ca nu mai am habar ce se intampla. si vad la voi acum aceeasi atitudine pe care o ave si menthor inainte. va credeti invincibili. de ce? ca aveti jucatori cu punctaj mare in trib? doar de asta? ce razboi ati castigat voi? cu OS? CU MT? cu NOI? ma indoiesc sa fi castigat waroom aceste razboaie. ca a contribuit la decaderea lor e altceva. btw cum merge cu cei din GN?
ca ati ajuns sa va dati si mai mari pe extern asa cum o faceau altii din alt trib pana acum 2 luni asta vede toata lumea. ca va saruta unele triburi acolo unde stie gygypyton...si cei care au fost pe primul loc inainte sa fiti voi beneficiau de acelasi tratament. pana de curand.


Stii cat ar lua unui trib sa cucereasca alt trib in totalitate? vreo 2 ani asa... crezi ca eu am de gand sa ma lupt cu un singur trib 2 ani?


O chestie nu se intelege in jocul asta...

Fiecare trib are 5-6-7 membrii de valoare, scopul jocului prind declararea razboiului este de a demonstra acelor membrii ca tribul lor este un fake si de aii obliga...sau convinge sa ti se alature tie... Daca joci la distrugere totala esti un noob. Lumea 5 duce lipsa de jucatori capabili pentru ce sa ii trimiti la margine pe putinii care au ramas?

Eu nu stiu ce intelegeti voi prin a distruge un trib... MT mai apare in topuri? Nu....si bag mana in foc ca daca eu nu as fii declarat razboi MT astazi tot akolo sar fii aflat urcand in topuri.
 

DeletedUser

Stii cat ar lua unui trib sa cucereasca alt trib in totalitate? vreo 2 ani asa... crezi ca eu am de gand sa ma lupt cu un singur trib 2 ani?


O chestie nu se intelege in jocul asta...

Fiecare trib are 5-6-7 membrii de valoare, scopul jocului prind declararea razboiului este de a demonstra acelor membrii ca tribul lor este un fake si de aii obliga...sau convinge sa ti se alature tie... Daca joci la distrugere totala esti un noob. Lumea 5 duce lipsa de jucatori capabili pentru ce sa ii trimiti la margine pe putinii care au ramas?

Eu nu stiu ce intelegeti voi prin a distruge un trib... MT mai apare in topuri? Nu....si bag mana in foc ca daca eu nu as fii declarat razboi MT astazi tot akolo sar fii aflat urcand in topuri.
noroc cu tine :rolleyes: ave CAESAR
 

DeletedUser

Mai nou mi-am descoperit vocatia eu sunt NOE si imi fac o arca din lemn nu fier vechi ca mio vand tiganii...

Asa ca va astept in arca mea sa bem impreuna si la sfarsit sa ii dau foc :D
 

DeletedUser

ai grija sa nu iti arda arca inainte :))) sa nu iei si fumatori la bord ... hihi:D

-yneman ai dreptate sunt noob, te rog nu imi mai raspunde ca te retin de la atacurile voastre comune :p si e ultimul lucru pe care il doresc :))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Felicitari Waroom!!! Cu toate ca eram dusmani cand jucam va consideram un trib de elita. Nu credeam ca o sa ajungeti sa recrutati toate leprele ramase din NOI.
 

DeletedUser

pai iti exprimi parerea despre recrutarile noastre,desi nu mai joci!!!!(tu ai spus-o)


corect ar fi sa iti vezi de viata ta si sa nu mai vorbesti despre altii....
 

DeletedUser

Dar poate mai am prieteni ramasi in joc, nu? Este dreptul tuturor sa stie de cine se lovesc pe harta, nu crezi? Si incearca sa nu iei apararea cui nu cunosti, pt ca stii tu ** aia, cine se aseamana se aduna. Era vorba despre prestigiul vostru ca trib. Nu de alta, dar aveam alta parere si era frumos sa va pastrati prestigiul facut pe aceasta lume.

Spor la joc si nu iti doresc sa ai nevoie de NOII tai colegi ;)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus