WaRooM official thread

  • Autor subiect DeletedUser4920
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

cam ciudat totusi cum dupa luni de critica asupra lui david v-ati hotarat sa-l luati ...

oricum felicitari :)
 

DeletedUser

M-am intalnit cu david la 1 bere.... cand am ajuns akolo ma astepta cu 3 gagici si 1 cisterna de wisky....ce crezi am rezistat tentatiei:D?
 

DeletedUser

M-am intalnit cu david la 1 bere.... cand am ajuns akolo ma astepta cu 3 gagici si 1 cisterna de wisky....ce crezi am rezistat tentatiei:D?
rainn, nu minti ca stiu ca setzel l-a invitat pe david ca nu era in stare sa il inobileze ca dusman si acum il inobileaza intern !:cool::cool:
 

DeletedUser

davidcdd79 a fost invitat de către rainn21. Iete nah sac sa mori de ciuda:))
 

DeletedUser

nu eu mor :D setzel moare :)) ca nu mai are pe cine ataca :| cica ii lua sate in fiecare zii :D dar cred ca eram dezinformat
 

DeletedUser

nu cred ca setzel o sa il inobileze pe david ....sa fim seriosii strica poezia....nb all...cosmaruri placute ^^
 

DeletedUser

Tare imi e sa nu il inobileze david pe Setzel.... ahahaha daca o vad pe asta...o sa dau de baut la tot serveru :):D
 

DeletedUser

Ce chestie..membrii WaRooM discuta despre...aaa..WaRooM pe extern...nu se putea si in forumul intern?
Nu sariti ca n`am zis nimic de rau..:rolleyes:
 

DeletedUser4920

Ce chestie..membrii WaRooM discuta despre...aaa..WaRooM pe extern...nu se putea si in forumul intern?
Nu sariti ca n`am zis nimic de rau..:rolleyes:




Nu aici spamam pe extern am spamat destul internu azi iara ma injura h3rifl3:rolleyes:
 

DeletedUser

Haideti ca ati inceput sa vorbiti pe langa pe aici!
Discutiile despre invitatiile la bere si altele pe privat, va rog
 

DeletedUser

pai daca WaRoom a luat pe david a mutat si M.T. cu King Sinatuo dar evident transerul nu e asa cu renume :p:p
 

DeletedUser

pai daca WaRoom a luat pe david a mutat si M.T. cu King Sinatuo dar evident transerul nu e asa cu renume :p:p

king era prieten cu noi .. david era probabil cel mai injurat de waroom ... nu seamana recrutarile .

oricum nu asta conteaza :)
 

DeletedUser

da chiar..cand a urcat WaRooM pe 1 ? dupa ce l-a luat pe david?
 

DeletedUser

dap ... recrutari peste recrutari sa ajunga pe locul 1 ... trist, am impresia ca nu isi mai incap pe harta ... prea multa invidie si ura intru joc care inseamana FUN ! cu siguranta vom vedea schimbari majore de forte ruperea de aliante ... formarea altora :) tineti aproape :cool:
 

DeletedUser4920

king era prieten cu noi .. david era probabil cel mai injurat de waroom ... nu seamana recrutarile .

oricum nu asta conteaza :)




Din contra david a fost invitat in trib in urma unui vot a celor din zona ce a fost majoritar pentru intrarea lui.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus