WaRooM official thread

  • Autor subiect DeletedUser4920
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Din contra david a fost invitat in trib in urma unui vot a celor din zona ce a fost majoritar pentru intrarea lui.

banuiesc ca a fost asa, ** aia, daca nu poti sa-l cuceresti macar fa-l de-al tau, sa nu te cucereasca el pe tine :) (apropo, e adaptata dupa un vechi proverb :p )
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

in primu rand felicitari Waroom pt locu 1:)))mai urmeaza sa treaca +SAS+ pe 3 si gata lucrururile sunt asa cum trebuie sa fie:)))
despre invitatia lu david prefer sa nu comentez insa am mai afirmat odata e ok ca om in rest ar fi multe de zis insa in definitiv oricine merita si o alta sansa.
 

DeletedUser

:)))))) te cam grabesti cu locul 1..mai fii atent in zilele urmatoare
 

DeletedUser15988

e usor sa ajungi pe L1 dar mai greu e sa il mentii...este un loc dorit de multe triburi..!!!
 

DeletedUser

dap ... recrutari peste recrutari sa ajunga pe locul 1 ... trist, am impresia ca nu isi mai incap pe harta ... prea multa invidie si ura intru joc care inseamana FUN ! cu siguranta vom vedea schimbari majore de forte ruperea de aliante ... formarea altora :) tineti aproape :cool:

poti sa ne spui cine esti? :)
 

DeletedUser

hehe copii ia uitati cine sa intors din vacanta :D:D ... vad ca sau schimbat lucrurile pe aici waroom pe locul 1 ... frumos cred ca pt M.T. e de ajuns pe locul 2 :p
 

DeletedUser

h3rIfL3 sa inteleg ca`mi urmaresti posturile...

nu..da eram arogant pt ca si tu ai fost arogant in postul respectiv :)

pe aceasta cale imi anunt retragerea de pe serverul triburile.ro de care sunt scarbit de oameni...

Multa bafta tuturor

bafta waroom si aliatzilor lui!

un fost membru..
 

DeletedUser

ce imi plac mie jucatori astia care se retrag de pe .ro de parca nu e aceiasi mancatorie peste tot ... numa in alta limba :))
 

DeletedUser

setzel,helfire....putem sa vorbim aici de mt vs 3-a?k pe unde vrem ne inchide sexi sadik topicu?
1.5. Membrilor forumului le este interzis sa provoace moderatorii sau adminii in mod deliberat. Topicurile sau mesajele care au ca scop crearea de conflicte intre jucatori si moderatori vor fi sterse, iar autorii vor fi pedepsiti aspru.
2.2. Va rugam sa postati raspunsuri care au legatura cu topicul. Daca nu puteti oferi un raspuns potrivit cu topicul este mai bine sa nu postati nimic. Acest lucru este in special valabil in cazul posturilor foarte scurte si fara relevanta.
6.1. Moderatorii si adminii au dreptul de a edita, sterge mesajele si/sau inchide topicuri.
Daca mesajul dumneavoastra a fost sters sau editat atunci inseamna ca stergerea/editarea a avut la baza un motiv intemeiat. Va rugam respectati instructiunile lor.
6.3. Toate reclamatiile sau criticile in legatura cu activitatea moderatorilor sau a adminilor de pe forum sau din joc (incluzand aici sanctiunile primite) se vor face numai prin sistemul intern de suport. Orice incercare de a deschide o discutie pe aceasta tema pe forum va fi considerata infractiune si pedepsita cu un avertisment iar tema va fi inchisa/stearsa .
Vacanta placuta domnule rares123
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser4920

cand inveti ca se scrie h3rifl3 atunci te las pana atunci la balamuc nu imi spama topicu aiurea :)
 

DeletedUser

ooooooo :(( imi va lipsi rares123 ....... va rog sa-l chemati din vacanta =)) :)) scz pentru off topic si ca sa fiu on :) setzel bravo pentru trib , ai facut si cred ca vei face in continuare o treaba buna :p
 

DeletedUser4920

O mica recapitulare a WaRooM-ului



Razboiul cu tribul NOI


Side 1:
Tribes: WaRooM
Players:

Side 2:
Tribes: NOI
Players:

Timeframe: 01/01/2009 00:00:00la14/01/2009 17:40:01

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 1,998
Tabăra 2: 3,006
Diferență: 1,008

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 147
Tabăra 2: 36
Diferență: 111

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 20,336,608
Tabăra 2: 21,860,126
Diferență: 1,523,518

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,528,095
Tabăra 2: 366,589
Diferență: 1,161,506

image.php




Razboiul cu tribul GN

Side 1:
Tribes: WaRooM
Players:

Side 2:
Tribes: GN
Players:

Timeframe: 01/01/2009 00:00:00la14/01/2009 17:40:01

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 1,998
Tabăra 2: 108
Diferență: 1,890

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 119
Tabăra 2: 16
Diferență: 103

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 20,336,608
Tabăra 2: 1,131,012
Diferență: 19,205,596

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,229,812
Tabăra 2: 161,461
Diferență: 1,068,351

image.php




Razboiul cu tribul L.O.D.
Side 1:
Tribes: WaRooM
Players:

Side 2:
Tribes: L.O.D.
Players:

Timeframe: 01/01/2009 00:00:00la14/01/2009 17:40:01

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 1,998
Tabăra 2: 120
Diferență: 1,878

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 55
Tabăra 2: 11
Diferență: 44

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 20,336,608
Tabăra 2: 1,289,177
Diferență: 19,047,431

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 598,701
Tabăra 2: 118,230
Diferență: 480,471

image.php




Granita L.O.D. din k 34 ce a mai ramas e banata doar kastravete mai este pe acolo din cunostintele mele .

Multumesc dracula nu este meritul meu ci al tuturor oameni ce au fost si sunt in WaRoom pentru ca au pus umarul la cladirea acestui trib
 

DeletedUser

ooooooo :(( imi va lipsi rares123 ....... va rog sa-l chemati din vacanta =)) :)) scz pentru off topic si ca sa fiu on :) setzel bravo pentru trib , ai facut si cred ca vei face in continuare o treaba buna :p

iti mai lipsesc?
am revenit dar fara rares,adik si cu el ca amandoi suntem in preajma
 

DeletedUser3101

iti mai lipsesc?
am revenit dar fara rares,adik si cu el ca amandoi suntem in preajma

vezi ca ti-o furi si tu...:D


2.7 Este interzis a se posta in numele unui jucator banat. Banul a fost dat din anumite considerente legate de regulament. Orice post de pe alt cont inseamna afront adus echipei de moderatori si sfidarea regulamentului.
Acest lucru se sanctioneaza direct cu warn, iar la a doua abatere ban.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus