WaRooM official thread

  • Autor subiect DeletedUser4920
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser4920

Un pic de propaganda nu strica vad ca toata lumea cu razboaie in stanga si in dreapta declarate pe extern hai sa nu ziceti ca noi "stam" vorba unu stimat domn :)


Cele 3 razboaie pe care le avem


Side 1:
Tribes: WaRooM
Players:

Side 2:
Tribes: GN L.O.D. NOI
Players:

Timeframe: Săptămâna trecută

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 500
Tabăra 2: 1,495
Diferență: 995

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 111
Tabăra 2: 36
Diferență: 75

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 5,181,820
Tabăra 2: 11,509,439
Diferență: 6,327,619

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,140,733
Tabăra 2: 375,071
Diferență: 765,662

image.php
 

DeletedUser

tinand cont de alte aspecte as zice cai e slabutz :) da nu am fost curios sa ma uit pe vreo harta asa ca va zic ca o duceti bine si bafta in continuare
 

DeletedUser12312

e normal...tinand cont ca media de puncte la voi in trib e mult mai mare ca la NOI...
 

DeletedUser

@setzel..stai putin..NOI parca eram in relatie de neutralitate..de ce ne`ati trecut la dusmani?
Si inca ceva legat de politica voastra de dezvoltare si cea a aliatilor vostri M.T.-Teoretic voi nu trebuia sa fiti in razboi si cu 3-A?:rolleyes:
 

DeletedUser4920

@setzel..stai putin..NOI parca eram in relatie de neutralitate..de ce ne`ati trecut la dusmani?
Si inca ceva legat de politica voastra de dezvoltare si cea a aliatilor vostri M.T.-Teoretic voi nu trebuia sa fiti in razboi si cu 3-A?:rolleyes:



neutralitate huh ? luati refugiati si vreti neutrii war e de la inceput numai ca nu e vina mea ca va e frica sa ne treceti la war .


Cum sfera de influenta mt nu este la GN asa si cu noi la 3-a


3-a este in k 44 nu avem tangente acolo noi.
 

DeletedUser

Deci voi ne aveti pe NOI la inamici sa inteleg..
Situatia cu M.T.`ul am inteleso..poate este..dar nu pare a fi o ``familie`` cum spune`ti voi ca este zbangoteam..
 

DeletedUser4920

Deci voi ne aveti pe NOI la inamici sa inteleg..
Situatia cu M.T.`ul am inteleso..poate este..dar nu pare a fi o ``familie`` cum spune`ti voi ca este zbangoteam..

Nu este zbangoteam da in fine :)

Intreaba-l pe stranu ca el a invitat refugiatii nu eu si o sa iti explice .


Se numeste sfere de influenta :) .
 

DeletedUser

Ai fi vrut sa pun numele corect?:)) blah-blah-blah..
peseu..ne spui si noua cate ceva despre recenta fuziune cu T.T.`ul?:D
 

DeletedUser6843

Nu este zbangoteam da in fine :)

Intreaba-l pe stranu ca el a invitat refugiatii nu eu si o sa iti explice .


Se numeste sfere de influenta :) .

In anul 2009 nu o sa mai explic inca odata ce s`a intamplat,oricum nu este ca tine,refugiati ati invitati si voi atunci etc.
Nu vad ce trebuie sa tot explicam mereu anumite chestii,eu unul sunt satul.
 

DeletedUser

Ok domnul banana ucigasa..(ma refer la imaginea ta de profil) nu te vom mai deranja nici o data..e bine asa?
WaRooM este cel mai bun trib de pe L5..NOI suntem restul hartii..aici vroiai sa ajungi nu?
 

DeletedUser4920

Suna prea tragic nu imi place om fi noi latini cu sange cald da nici in halu asta :)
 

DeletedUser

Si tu acum..totusi ne povestesti si noua despre fuziunea aia?:))
Si numarul de telefon pentru domnisoare..o adresa pentru dusmani..etc etc..:D
 

DeletedUser

Si tu acum..totusi ne povestesti si noua despre fuziunea aia?:))
Si numarul de telefon pentru domnisoare..o adresa pentru dusmani..etc etc..:D


Eu nu stiu ce rola are conducerea la voi.... Imi cer scuze pentru Stranutelu si Atheon..... Dar rko....mai intain intereseaza-te inainte sa mai deschizi un front pentru tribul tau din cauza ca esti prost informat...

Cat despre fuziune ce te intereseaza? E facuta....
 

DeletedUser

rko cine ce sa iti explice ... ** lu rainn a fost facuta.. pana si el e uimit :|
 

DeletedUser

!!!

rko, am zis ca nu postez pe aici pe forum......dar de ce te faci ca nu stii......avem razboi cu NOI,de cateva luni,.......:),si nu ne cere noua (waroomului),sa facem nu stiu ce cu 3-A sau cum s-or chema......noi cand dadeam in DIE,M.T.-ul a FACUT "pna"....CU EI...ca sa ne slabeasca poate.....si aia era alianta veteranilor parca .....de ce te faci ca uiti ..si esti uimit asa.....ca noi avem razboi cu NOI.....nu se cade ca tu sa stai cu capul ascuns cand e vorba de diplomatia M.T.-ului..si te iei de a noastra,parca nu ai cunoaste-o!!!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

In primul rand nu ti`am cerut nimic..de fapt nu V`AM cerut nimic..depinde cum interpretezi anumite lucruri..
Oricum..mi`ati dovedit ca nu se poate discuta cu voi..cum zici ceva gata sariti cu gura..acum sincer..acest topic ar trebui sa fie cu si despre waroom..nu ti se pare normal si logic sa intreb de aliante , razboaie si alde d`astea? Sau ar trebui sa va ridicam in slavi??
 

DeletedUser

pai ca ce ti sa cerut...sa aflam si noi ...nu crezi ca ar fi mai ** sa dai tot pe fatza?
sunt "din 3-A ala cum s`or chema..."
 

DeletedUser

am zis ca nu postez pe aici pe forum......dar 3-A sau cum s-or chema......

3-A se cheama si nu cred ca am jignit pe nimeni asa ca lasam aroganta acasa. Asta fiind doar dreptul la replica si posturi pe tema asta sunt inutile.
 

DeletedUser

Astazi s-a intamplat imposibilul :D. WaRooM e No 1 :D. Sa vedem pentru cat timp va dura era de dominatie :p. Probabil pana la urmatoarea recrutare :).


1 WaRooM 102.144.184 203.846.737 173 1.178.305 19067 10.691

:p
 

DeletedUser

Imposibilul se mai intamplase odata..:))
Au mai fost pe 1 acum cateva luni..scuzati daca gresesc..dar cred ca asa e..:D
Oricum..felicitari!
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus