WaRooM vs Alianta Veteranilor !

  • Autor subiect DeletedUser4920
  • Data de început

DeletedUser4991

amice ati avut un jucator izolat intre voi + satele lu` charile care nu mai joaca ...
 

DeletedUser4920

Din cate stiu nu am luat sate numai de la charlie asa ca nu te agita ca te agiti degeaba ;)
 

DeletedUser4991

n-am spus ca ati luat sate doar de la charlie, ciuat e ca in zona mea nu se pierd sate :-"
 

DeletedUser3357

Alianta e in mijlocul L5 si se bate cu 2 triburi.
Ce se intampla daca celelalte triburi de langa alianta umbla la diplomatie ?
Alianta e prinsa la mijloc cumva ?

Ce spuneam acum ceva timp ?
S-a adeverit cumva ?
alianta a ajuns sa fie atacata 'pe la spate' ?
 

DeletedUser

n-am spus ca ati luat sate doar de la charlie, ciuat e ca in zona mea nu se pierd sate :-"

esti tu asa sigur ?


mai vdm :rolleyes:;)

uitate pe statistici si mai vorbim .

intradevar in zona asta e cel mai strans razboi , insa fata de inceputul razboiului m.t. inaintat m,ult in continent :)
 

DeletedUser

n-am spus ca ati luat sate doar de la charlie, ciuat e ca in zona mea nu se pierd sate :-"

Ar fi o faza sa te cautam pe tine pe harta si sa luam sate in zona ta doar ca sa vezi tu ca luam sate de la O.S. :)))

Stai frate la rand. . .ajungem si la tine ;)
 

DeletedUser4991

@ alexutzu : sudu K54 a fost acaparat prin recrutari, asa ca nu-mi mai vinde gogosi ...
 

DeletedUser4920

Ai dreptate elev, ala cu 2 mil la agresori, deh se bate intr-una !

Claudelu inca un pic si te ajung la agresori ca la defense esti varza daca te ataca cineva dai delete cont asa ca stai flex



Cand eu ma aparam tu inca analizai harta sa nu cumva sa fi atacat de nicaieri !
 

DeletedUser

ma da rai mai sunteti cu dom' profesor
mama lui de sistem de invatamant
:))
 

DeletedUser

mi-e ciuda ca nu sunt la granita cu waroom sau m.t. fiindca atunci as da in triburile astea 2 cu toata forta fiindca sunt triburi cu membrii care se lauda pe forum ca nu stiu ce fac ................ acest razboi va avea un singur invingator si anume : alianta veteranilor pentru ca veteranii sunt cei mai buni !!!
 

DeletedUser

mi-e ciuda ca nu sunt la granita cu waroom sau m.t. fiindca atunci as da in triburile astea 2 cu toata forta fiindca sunt triburi cu membrii care se lauda pe forum ca nu stiu ce fac ................ acest razboi va avea un singur invingator si anume : alianta veteranilor pentru ca veteranii sunt cei mai buni !!!

"veteranii" incep sa-si faca actele de iesire la pensie :rolleyes:
 

DeletedUser

:)0

o sa aveti mult de lucru ca sa ne scoateti la margine,poate ajungeti voi inaintea noastra.....:d
 

DeletedUser

deci alexutzu iti zic eu veteranii greu de tot o sa pice ( daca o sa pice ) ....... si pana sa fiu eu trimis la margine :)) ........ o sa fiu trimis la margine doar daca ma retrag ..... dar nu am astfel de planuri ...........veti vedea in vreo 4 saptamani ce schimbari vor avea in l5
 

DeletedUser

deci alexutzu iti zic eu veteranii greu de tot o sa pice ( daca o sa pice ) ....... si pana sa fiu eu trimis la margine :)) ........ o sa fiu trimis la margine doar daca ma retrag ..... dar nu am astfel de planuri ...........veti vedea in vreo 4 saptamani ce schimbari vor avea in l5


poi greu ... ca viteza decucerire este destul de redusa ... dar o sa vedeti in scurt timp ca va creste :p
 

DeletedUser4920

deci alexutzu iti zic eu veteranii greu de tot o sa pice ( daca o sa pice ) ....... si pana sa fiu eu trimis la margine :)) ........ o sa fiu trimis la margine doar daca ma retrag ..... dar nu am astfel de planuri ...........veti vedea in vreo 4 saptamani ce schimbari vor avea in l5



Dai de baut si nu ne chemi si pe noi :(?


Nu'i frumos :(
 
Sus