WAROOM vs MT

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

zorro cel mare a spus:
si am auzit pe undeva ca MT ar da si in UFO oare mai au curajul sa o faca

poi cu noi ce are MT???au oficial razboi cu Waroom si cu +SAS+,crezi ca mai vor unul si cu noi???eu zic ca le ajung astea...
 

DeletedUser

cam astea sunt triburile cu care au razboi...Waroom +SAS+ 3-A ~DARK~ newage...sa vedem ce iese :)) poate o sa invete sa vorbeasca frumos...nu cum vorbeau pana acum ...parca vorbeau din avion...si noi pe jos pe undeva;))
 

DeletedUser13364

zbang zbang , bataieeee . Fie ca cel mai bun trib sa castige !

smilie_13_Waroom%20rulezzz_10_000000_000000_fffffe.png
 

DeletedUser2821

Da vad ca nimeni din m.t. pe aici !
Si daca pierdem razboiul desi nu cred macar il pierdem cu onoare ;) !
O sa vedeti ... surprize surprize !
 

DeletedUser

ah la naiba ce ador lumea asta

Side 1:
Tribes: WaRooM
Players:

Side 2:
Tribes: M.T.
Players:

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 69
Tabăra 2: 41
Diferență: 28

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 5
Tabăra 2: 0
Diferență: 5

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 701,285
Tabăra 2: 389,977
Diferență: 311,308

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 55,522
Tabăra 2: 0
Diferență: 55,522

image.php
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

intoadeauna rainn a fost asa ...un fel de brutus:p
oricum ma bucur ca el a avut tupeu sa va treaca la dusmani pentru ca pana akum ati fost doua triburi cu membrii fara...stiti voi ce
cel mai bun sa castige...tin cu M.T.:p
 

DeletedUser7272

ah la naiba ce ador lumea asta

Side 1:
Tribes: WaRooM
Players:

Side 2:
Tribes: M.T.
Players:

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 69
Tabăra 2: 41
Diferență: 28

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 5
Tabăra 2: 0
Diferență: 5

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 701,285
Tabăra 2: 389,977
Diferență: 311,308

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 55,522
Tabăra 2: 0
Diferență: 55,522

image.php

Statistica arata asa pentru ca waroom a trimis direct atacurile(cat inca eram aliati)..ne`au luat prin surprindere. Mai departe sa vedem ce va fi.Oricum granitza dintre cele 2 triburi e imensa.
 

DeletedUser

uitati aici statistica +SAS+ - M.T.

Side 1:
Tribes: +SAS+
Players:

Side 2:
Tribes: M.T.
Players:

Timeframe: Luna trecută

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 384
Tabăra 2: 54
Diferență: 330

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 3,958,402
Tabăra 2: 579,482
Diferență: 3,378,920

image.php


M.T. a primit 4 refugiati din +SAS+ toti de peste 1 milion ...akum 1 sapt cand aceia au inceput sa piarda tot mai multe sate , M.T. au vazut ca pierd teren la statistici si nu pot face nimic ca sa ne opreasca i-au dat afara pe cei 4 ...oricum revenind la subiect cel mai bun sa castige ( si acela sper sa fie Warrom-ul)
 

DeletedUser

Ah, cata dreptate avea "cineva" acum 1 luna.... Sunt curios cat va dura inceputul sfarsitului si cat de mult se va modifica harta. Ma intreb acum unde sunt posturile arogante din mt cu care incepusem sa ma obisnuiesc...

Un lucru se stie: cel mai bun nu va castiga niciodata...aici e razboi iar instinctul de supravietuire nu cunoaste limite.
 

DeletedUser7272

Ahh ce imi place. Acum ca waroom ne`a declarat razboi ceilalti inamici ai M.T.`ului au prins glas. Pana acum ce aveati dragilor ?
 

DeletedUser13364

Ahh ce imi place. Acum ca waroom ne`a declarat razboi ceilalti inamici ai M.T.`ului au prins glas. Pana acum ce aveati dragilor ?

ma scuzi, dar newage a avut glas si v'a dat peste nas cu statisticile si nici 3-A nu s'au dat de la razboi, desi statisticile erau de partea MT ...


waroom rulez :)
 

DeletedUser

Da frumos razboiu asta sincer mi-a revenit chefu de L5 iar :))
Oricum o sa fie un razboi de durata...cel mai probabil "cei tineri" vor castiga, avand in vedere varsta unor membri din M.T. o sa intervina plictiseala si incet incet granita se va impinge...

Succes cei mai buni sa castige
 

DeletedUser

macar noi din M.T. am avut onoarea de a nu rupe o alianta in schimb voi copii de 6 7 8 clase cred... numai gura de voi si nici macar nu stiti ca inseamna o alianta ce sa mai ** de onoare multi dintre voi mureati ca vom ataca noi primi uite ca na fost asa macar noi stim de cuvantul respect mai aveti de invatat pustilor ,si michelle nu este nimeni din mt deoarece sti nu ,noi tacem si facem lasai pe ei sa aiba gura mare numai cei tari raman in picioare:):cool:
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser2821

vorbeste michelle2007 de onaoare ...bravo! oare nu ti-e rusine tu care ceri pna personal si ataci acel om?tu ai onaore?

DA ! Eu il atac dupa ce ma blocheaza la mesaje !
DUPA REVINE SI IMI CERE SPRIJIN !
REstul ** pe privat daca ai ceva de zis despre mine.
 

DeletedUser

sti care ar fi culmea jocului ca noi sa devenim aliati cu 3-A si sa incepem razboi contra waroom:D
 

DeletedUser3919

sti care ar fi culmea jocului ca noi sa devenim aliati cu 3-A si sa incepem razboi contra waroom:D
Granita dintre 3-A si MT este foarte mica si s-a format prin trecerea unor jucatori din OS in 3-A.
Nu cred ca acei jucatori ar accepta sa lupte alaturi de MT vreodata.
 

DeletedUser

macar noi din M.T. am avut onoarea de a nu rupe o alianta in schimb voi copii de 6 7 8 clase cred... numai gura de voi si nici macar nu stiti ca inseamna o alianta ce sa mai ** de onoare multi dintre voi mureati ca vom ataca noi primi uite ca na fost asa macar noi stim de cuvantul respect mai aveti de invatat pustilor ,si michelle nu este nimeni din mt deoarece sti nu ,noi tacem si facem lasai pe ei sa aiba gura mare numai cei tari raman in picioare:):cool:

voi ati avut onoare sa rupeti o aliantza pt 2 membri ;))
Stai Jos..
 

DeletedUser

macar noi din M.T. am avut onoarea de a nu rupe o alianta in schimb voi copii de 6 7 8 clase cred... numai gura de voi si nici macar nu stiti ca inseamna o alianta ce sa mai ** de onoare multi dintre voi mureati ca vom ataca noi primi uite ca na fost asa macar noi stim de cuvantul respect mai aveti de invatat pustilor ,si michelle nu este nimeni din mt deoarece sti nu ,noi tacem si facem lasai pe ei sa aiba gura mare numai cei tari raman in picioare:):cool:

Felicitari waroom tinetio tot asa...dar nu inteleg un singru lucru de ce nu ati asta de la inceput de cand v-am ziso ?

P.S. ce stiti voi despre onoare ? sau ati uitat can aveati familie cu US si ati rupto si iati atacat despre astfel de onoare vorbiti...insfarsit acum veti primi ceia ce meritati ca new age va cam rupe rau de tot waroom la fel...aaa si uitasem ca sprijiniti pe cei din moh desi aveti alianta cu ufo....cuiva ii este frica si incepe sa arate cu degetul...probabil razboiul cu OS vi se cam urcase la cap
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus