WAROOM vs MT

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

eu sunt curios acum ce sa intampla cu cei din Zbang care recruteaza din MT, oare ce iese din asta ?
 

DeletedUser

Rank 2.
Name M.T.
Points of best 40 players 98,797,224
Total points 119,968,405
Members 89
Average points per member 1,110,081
Villages 11,554
Average points per village 8,550
Ally changes 666
 

DeletedUser

se anunta razboi mare pe L5. aliante peste aliante, planuri peste planuri. abia de acum incolo sa speram ca va incepe joaca :D
 

DeletedUser

se anunta razboi mare pe L5. aliante peste aliante, planuri peste planuri. abia de acum incolo sa speram ca va incepe joaca :D

bine zis, se ve resuscita L5, va incepe macelul, se vor rupe aliante, se va ataca pe la spate, se pare ca si in joc ne afecteaza criza economica care va duce la multe razboaie :p
 

DeletedUser

probabil te concediaza cei din waroom ca au deja prea multe puncte iar tu nu le mai folosesti la nimic.
 

DeletedUser

ati innebunit lumea cu cel senior. pentru ce sa ajung? ce daca sunt senior iese romania din criza sau ce? ;)
crezi ca pe tine nu are cine sa te concedieze? fac eu trib acum, iti dau invitatie iar daca o accepti te concediez. ia uite ce mare buba. imediat rezolvam daca nu se gaseste altcineva :p
 

DeletedUser

ati innebunit lumea cu cel senior. pentru ce sa ajung? ce daca sunt senior iese romania din criza sau ce? ;)
crezi ca pe tine nu are cine sa te concedieze? fac eu trib acum, iti dau invitatie iar daca o accepti te concediez. ia uite ce mare buba. imediat rezolvam daca nu se gaseste altcineva :p

si ce te face sa crezi ca eu intru in tribu tau? cati ani ai 12-13?
 

DeletedUser

pai ce sa faci tu la mine in trib?
tu crezi ca eu alerg dupa puncte? eu apreciez oamenii dupa alte calitati :))
deci imi pare rau nu te pot invita la mine in trib asa ca va trebui sa te concedieze cei din waroom. :rolleyes:
 

DeletedUser3101

am dat-o in criza mondiala acum...:)
cert este ca MT este in cadere libera...
si pun un pariu : +SAS+ in maxim o luna va cadea pe locul 7...asta daca nu se va dizolva intre timp....
 

DeletedUser

de ce oare?
din cauza celor din UFO sau din cauza ruperii unei actuale aliante? :D
 

DeletedUser

pai se dau cu cei puternici ce sa faca si ei. si vor o bucatica din SAS ca au impresia ca e o paine de mancat si de acolo.
si poate se sperie si cei din SAS si incep sa spuna povesti de genul ca au bacul anul asta dar nu au realizat pana acum, sau nu mai au chef de joc cu toate ca pana in urma cu cateva zile uitau sa doarma fiindca aveau prea multe atacuri de trimis sau alte alea.
adevarul e ca numarul sperie si intimideaza. bine ca nu pe toata lumea. GN un trib adevarat.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

eu nu stiu de ce va dati voi parerea ca waroom se va alia cu ufo...mai sunt destule de sate de luat din MT.... Vreti voi neaparat sa vedeti un razboi WaRooM- SAS?
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus