WAROOM vs MT

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

si nu a trecut nici o luna de zile :))) ... invidie si ura cum de la ce ... astept scuze de la toti care ati facut pe Toma Necredinciosu ...:rolleyes:
 

DeletedUser

La naiba si cand ma gandesc ca am avut dreptate :D....ori cum baieti si fete va astept cu scuzele de rigoare ca nu ati crezut ce v-am spus si ca ma-ti facut in fel si chip...si am auzit pe undeva ca MT ar da si in UFO oare mai au curajul sa o faca ;)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Imi pare rau ca ajung sa postez asa tarziu.... WaRooM declara oficial razboi M.T. in joc nu au primit nici o avertizare deoarece dupa cum ma stiti deja.... eu nu declar razboi ;)

Astept injuraturile aferente. Succes celor din MT. Fie ca cel mai bun sa castige.
 

DeletedUser

eu inca mai astept scuzele de la toti cei care m-au jignit...care ziceau ca nu stiu despre ce vorbesc si si ca nu am nicio treba acu acest joc si ca sunt un MARE noob :d
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

dea...
adaug si eu ca +SAS+ declara razboi oficial celor din M.T.
acesta exista deja de cand M.T. a recrutat niste tradatori de la noi
daca pun o statistica cadeti pe spate...
ma rog cel mai bun sa castige...
binenteles ca waroom o sa fie.
in rest cine nu e cu noi e impotriva noastra...pt cei care vor sa intaleaga asta
 

DeletedUser4920

dea...
adaug si eu ca +SAS+ declara razboi oficial celor din M.T.
acesta exista deja de cand M.T. a recrutat niste tradatori de la noi
daca pun o statistica cadeti pe spate...
ma rog cel mai bun sa castige...
binenteles ca waroom o sa fie.
in rest cine nu e cu noi e impotriva noastra...pt cei care vor sa intaleaga asta



2 pi 1 secsi deja imi place :D spor combatantilor .....cel mai bun sa castige etc etc .
 

DeletedUser3919

:D
Dupa cum deja se stie, noi ne atacam cu MT de cam multisor. De fapt inca de pe vremea cand era IMMO in zona. Nu avem razboi declarat insa sunt singurii pe care i-am putut si ii putem ataca in zona.
Inca de la Craciun, Die au intrat in MT in vederea inceperii acestui razboi. MT il doreau si in stilul lor, au incercat sa-si aseze ploile. Die, apoi o incercare de fuziune cu LOD si incercarea de a incheia un PNA cu noi (bineinteles ca intai au incercat sa ne ia in MT dar, cu exceptia lui Artemis.01, nici un jucator nu a plecat). Fuziunea cu LOD si PNA-ul cu noi nu le-au reusit... poate de asta au si amanat declararea razboiului.

Noi nu avem granita nici cu Waroom si nici cu +SAS+... doar poate o sa avem curad :D
 

DeletedUser

Apărător: rares123
Sat: First Of All (461|383) K34

Număr: 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Pierderi: 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0


Trupele apărătorului, care au fost pe drum

0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Prada: 0/10000
Modificare de adeziune Aprobare scăzuta de la 20 la -11

Primul sat luat in acest razboi de la cel cu gura mare.

Succes.
 

DeletedUser

sunt multi care inca spera sa fac o surpriza si aici ma refer la cei din mt. ma indoiesc ca cineva ar fuziona cu ei luand asupra lor pe langa razboaiele pe care le au deja si pe cele 5 ale mt-ului.deci a fost odata un trib pe primul loc si avea jucatori care vorbeau pe un ton arogant si cum stateau ei asa linistiti si isi masurau puterile cu 5 jucatori dintr-un trib timp de 2 luni si nu cu prea mare succes, numa iaca ce le iesi in cale...5 razboaie:)) mari si late. eheheh de cand asteptam sa postez asta ...de cand REGINA a rupt alianta cu 3A ca nu mai aveau ce face in zona k44.acum o sa aiba...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

si uite asa a incepu razboiul :d...poate cat de curand vom vedea si niste statistici :>


P.S. sa nu uitati sa schimbati profilele la triburi :p :


Descriere
Zbang ]oO[ Team
M.T.
WaRooM
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus