WAROOM vs MT

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

nimic interesant...
M.T. a cazut,mult mai repede decat se astepta cineva cred...
in rest noi sa fim sanatosi vremea **** trece.
 

DeletedUser

sau poate e o strategie, unul e in WaRooM, alti au ajuns in alte triburi si pot incerca sa "bage nuiaua printre gard " si cand nu e lumea atenta atacuri pe WaRooM, de la aliati din toate partile :p. Bineinteles asta e un scenariu, dar de ce nu ar merge ?

Pentru ca exist eu :)
 

DeletedUser

KissMyAss daca vrei vacanta se rezolva;)
stranutelule...draga vrei si tu puncte se rezolva si pentru tine.
 

DeletedUser

nimic interesant...
M.T. a cazut,mult mai repede decat se astepta cineva cred...
in rest noi sa fim sanatosi vremea **** trece.

eu unul cred ca era ceva usor de dedus :) cei din M.T. au avut si inca au jucatori cu experienta care din pacate s-au plictisit si s-au lasat :) asta este ... oricum cred ca punctul maxim atins din M.T. pe aceasta lume a fost distrugerea tribului o.s. si a intregii aliante a veteranilor !
 

DeletedUser3101

parca imi aduc aminte ca un anumit trib...acum ceva timp .. ... a spus ca atunci cand ajung pe locul 1 vor da toti stergere cont....ca obiectivul a fost atins...
cred ca era ** despre MT...spun cred....dar nu cred ca ma insel..:D.....

daca faceau asta ...erau de toata lauda si stima...cel putin din partea mea...
dar mirajul puteri e mare...inganfarea si mandria a doborat totdeauna..:(
 

DeletedUser

ai de ...capu meu :))))) nu am avut net o saptamana si cand ma uitasi la top mi s-o crucit ochii...nu mai vedeam MT-Ul in top...deci fratilor nu mai am ce sa mai zic decat ca WaRooM e cel mai tare :D GGGGGGGGGGG si bv si celorlanti :)
 

DeletedUser

M.T. nu a cazut inobilat de waroom sas sau 3-a ci ca pleaca jucatorii .... eu nu am fost niciodata de acord cu recrutarea dusmanilor doar intr-o singur mod pe L1 HAita si Legio s-au razboit 7 luni de zile.... oamenii s ecunosteau .... statisticile erau strans si sa decis fuziua ... asa da ... dar te bati cu un trib de 1 luna... si ii iei la tine pentru ce ? daca nu pentru pct? ... si asta ca nu o sa atace nimeni waroom ca e rainnn e adevarat ca toti incultii cred ca rainn daca era admin vedea in sate... si a ramas o frica... dar niciodata nu se poate stii asa cum si-a lovit el aliati pe la spate asa poate fii si el :p dupa cum i-am mai zis se da el a tot stiutor ... :p dar increderea e un lucru mare . ps e simplu de pacalit
 

DeletedUser

Exista spioni ca sa vezi in sate.... nu cred ca asta e un motiv sa nu fim atacati :)
 

DeletedUser18462

"Setzel Triburile: pai nu ma fxxx
Setzel Triburile: innobilez tot intern"


waroom a fost frumos, odata...

din pacate, va salut, waroom nu mai e tribul meu, pentru care am luptat de vreun an de zile, din prima zi de L5...

a inceput cu vsALL... trib cu care am maturat pe jos cu nbz, desi multi nu recunosc asta... l'am pus p herifle intemeietor, langa mine... m'am inconjurat de o conducere buna.... dupa ce cativa din nbz s'au refugiat in Doomed, trib care a facut ***** fuziuni, pt a rezista in fata noastra, vsALL a fuzionat cu GD *** THOR, formand Silent; am ucis tot... eram p culmi... dupa care, pt multzi, a intervenit plictiseala.... atunci, i'am zis lui herifle sa'l aduca p setzel, din doomed, pt a reimprospata conducerea...

c nu **** multi e ca waroom s'a creat din crema silentului, la opunerea mea de a innobila intern... (cei pragmatici vor zice c s'a procedat corect... eu zic ca nu...)

c a mai ramas din Silent, l'am redenumit vsALL, *** am luptat contra waroomului, care ne pusese deja la innobilari "interne"... in ultima instanta, neputand face fata razboiului incorect, supravietuitorii au trecut in waroom... am intrat *** eu, dar fara nici un drept *** nemaimplicandu'ma in conducere....

eu i'am propus, *** chiar l'am convins, pe herifle, sa creeze cea mai tare alianta din L5... WaRooM *** MT, 2 triburi care ar fii trebuit sa inkeie L5 spate in spate, *** puteau rupe toata harta, inclusiv unele triburi care erau conduse de admini *** fosti admini...

dar, s'a facut fuziunea cu tribul TT si s'a fortat razboiul cu MT

din pacate, o practica veche, cea a innobilarilor interne... a revenit... dupa ce mt'ul a inceput sa se clatine...

au inceput sa se recruteze playeri activi, unii mari, chiar cu un punctaj de 2kk, uitandu'se ca sunt veterani si au pierdut multe nopti p jocul asta, care faceau legea in K65 de pe timpurile cand fostul TT, de prin K35, nici macar nu aveau sat in L5

toate astea fara a se vota daca restul tribului e de acord cu innobilarea acelui player, sau macar sa se dea vreun preaviz, innobilatului...

mai mult de atat, s'a recrutat masiv din MT, ca si cum se incerca o inlocuire a unor playeri vechi, din waroom, cu altii din MT

in timp ce unii se lupta pe granite, cativa playeri grasi isi fac nobilii doar in interiorul tribului, luand sate mult mai rapid si anormal d usor... unde mai e farmecul jocului ?!?

am incercat sa trag un semnal de alarma, pe forum... imediat, tema a fost inchisa, desi cativa colegi apucasera deja sa'mi dea dreptate...

cu parere de rau... excursia mea in L5, se apropie de final... la mai putin de 12 ore dupa ce am parasit un trib pentru care onoarea nu ma mai lasa sa lupt pentru el, vechiii mei "prieteni", cu care am luptat atata timp, in L5... au trimis nobilii...

le transmit un ultim mesaj... NICI EU NU SUNT INACTIV !!! trimiteti nobilii cum trebuie, ca am timp sa bag o caruta d sprijin intre nobilii vostrii... sunteti niste jucatori d plastilina, care inca nu ati invatat sa dati un atac, cum trebuie... stiu ca v'ati invatat sa luati sate moca, dar eu NU STAU sa fiu innobilat... am atacuri cu cate 30 de secunde, diferenta, intre nobili....

da, ma laud... dar, nu o sa fiti niciodata la fel d bun ca mine !!!

adio L5... pacat...

multa bafta.



(sper ca postul asta va ramane un timp... sau, poate se vor grabi rapid sa m'il inkida si aici, la fel ca pe forumul tribului...)
 

DeletedUser

imi vine sa plang ... :) ce credeai ca pleci tu pleaca tot tribul ... in curand o sa vedem cat de bine te aperi ... ai invitatia in WaRooM dc nu vrei sa intri inapoi ? tu ai ales aceasta cale ... eu tiam spus ca e pacat sa iesi dar ai iesit ...
 

DeletedUser18462

lol... nu plange, piciule... tu nu eshti pe lista d innobilari interne...

...*** eu, am preferat sa ies, inainte de a fii pus pe ea

am preferat sa ies, sa lupt p fatza, nu luat intern...
 

DeletedUser

frate dupa cum te milogesti tu pe forum ... imi dau seama ca vrei sa intri in WaRooM 100% dar asta nu cred ca se intampla daca te dai asa mare viteaz
 

DeletedUser18462

lol.... serios ???

uita'te in trib, *** ai sa vezi ca am avut invitatzie ;)))))))

dar, igodalex prefera sa ma ia intern.... nu pot sa'i dau satisfactzia asta.... prefer sa ma joc cu nobilii lui p fatza... asha ca stau p dinafara, multzam frumos ;))
 

DeletedUser

lol.... serios ???

uita'te in trib, *** ai sa vezi ca am avut invitatzie ;)))))))

dar, igodalex prefera sa ma ia intern.... nu pot sa'i dau satisfactzia asta.... prefer sa ma joc cu nobilii lui p fatza... asha ca stau p dinafara, multzam frumos ;))

Eu vroiam sa te iau intern ? cred ca glumesti.....azi dimineatza am vazut ca ai parasit tribul......ai avut invitatie pentru cateva ore......nu ai acceptat-o sa iti fie de bine.....joaca-te cu nobilii mei......sa vedem daca poti.
 

DeletedUser

pici ... sunt jucatori care sunt waroom 100% tu taci ... ca n-ai ce ** nici eu ... nici rainnn... jucatori gen cei din gasca nebuna trebuie sa ** ... nu cei din T.T. sau pici din ce trib??? pana mea ca nu mai tin minte..

Daca rainn ar vorbi mai mult cu jucatorii de baza a waroom.. si daca cineva imi arata un dictator (rainn nu este neaparat) care a supravietuit propriului popor ... cu cat vrei sa iei tu deciziile sa primesti laude ca tu ai declarat razboi **** cu cu atat esti mai antipatic si faci greseli .. .1 data merge a 2 oara merge pana o sa iti gasesti nasu . waroom are jucatori buni. o conducere mai flexibila si ar fii perfect .
 

DeletedUser

hmm asa crezi tu ... oare :D oare din ce trib am venit eu in WaRooM ... nu din T.T. ?
 

DeletedUser

tu te-ai nascut in nebunu ... nu mai ** nu te mai da din t.t. rainn, donotdisturb, eu, mafia buzau, volix criss si inca cativa sunt t.t.
tu esti un pion te-am luat ca eram prea putin asa ca taci...
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus