WaRooM

  • Autor subiect DeletedUser7916
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser7916

ma rog .. nu era vorba despre herifle :) era vorba despre tribul waroom ... nimeni n`are nici o parere ? :eek: :confused:
 

DeletedUser

elita nu elita mt cred ca duce cele mai grele razboaie de pe l5 ....deci in ultima saptamana observ ca aproape toaate triburile top 10 top 20 .....se pun inpotriva mt-ului ....dc? deci cand waroom duce razboi cu o.s si il mentine cum il mentinem noi atunki cred ca se poate numi trib de ELITE...pana atunki nu cred ca are rost sa spui ca sunteti elite :D;)....stima si respect:cool:
 

DeletedUser

e ceva mai bun de atat :D :cool:

mai bun?

de cand exista WaRooM?
si din mila cui exista?ca daca nu acceptam PNA`u cu voi...acuma WaRooM era alcatuit din 20 de triburi..A`ti recrutat o gramada de jucatori si a`ti atacat un pic...si deja sunteti mai buni ca noi care suntem pe locul 1 si avem raboaie cu tot top 5?
 

DeletedUser7916

de cand exista WaRooM?
si din mila cui exista?ca daca nu acceptam PNA`u cu voi...acuma WaRooM era alcatuit din 20 de triburi..

mai baiete ia si te informeaza cine suntem noi si pe urma fa declaratzii de genul asta daca nu acceptati pnaul ce se intampla ? eram neutri ? si care`i diferentza dintre PNA si nutri ?? diplomatia e doar de fatzada ... cine o respecta bine cine nu ...

A`ti recrutat o gramada de jucatori si a`ti atacat un pic...si deja sunteti mai buni ca noi care suntem pe locul 1 si avem raboaie cu tot top 5?

ce am recrutat noi ma ??? =)) hay k esti glumetz azi =))
 

DeletedUser

mda ...ati cam recrutat ...mai bine nu va laudati ca lauda de sine nu miroase a bine...nu conteaza acum ce ati facut sau nu ati facut....
 

DeletedUser

creste tensiunea... se ajunge la cutite? sper ca da! :)

nu am nimic de ascuns. un razboi M.T. cu WaRooM e foarte bun pt O.S.!
M.T. e oarecum prins intre O.S. si WaRooM. prefer sa impartim M.T.-ul intre O.S. si WaRooM si pe urma ne luptam intre decat sa pice O.S. in fata M.T. si raportul de forte M.T. - WaRooM sa nu fie echilibrat.
 

DeletedUser

si daca se ajunge la razboi m.t waroom .....o.s are de castigat .....in lumea asta spun eu ca ori o.s ori m.t o va conduce.....alcineva nu are sanse la conducerea lumi ;)


creste tensiunea... se ajunge la cutite? sper ca da!

lizard ai gresit aici :)) se ajunge la topoare ca in acest joc nu sunt cutite:))=)) ce praff is :))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser7916

daca te uiti majoritatea jucatorilor care sunt acum in waroom au fost la inceput in vsall deci recrutari nu s`au facut asa masive ... doar ce ne`am adunat noi, prietenii, la un loc... domnule Regele Thomas faci niste arifmatii fara sa ai dovezi ...
 

DeletedUser7916

cat despre un razboi m.t. vs waroom nu detzin nici o informatie ca va incepe ... suntem neutri si fata de m.t. si fata de o.s.
 

DeletedUser

cred ca insepeti razboi mt vs waroom si o.s vs waroom :)) si gata nu se mai cearta mt si os care sa puna pile bune la waroom .....ce praff is
 

DeletedUser

cred ca insepeti razboi mt vs waroom si o.s vs waroom :)) si gata nu se mai cearta mt si os care sa puna pile bune la waroom .....ce praff is

pozitia O.S. e destul de clara: noi momentan nu vrem alianta sau pna cu WaRooM, asta nu inseamna ca nu ne putem face niste calcule.

noua ne e ok sa ne lupta cu ei si cu M.T. ... doar ca ar fi mai avantajos pt ei sa intre in razboi si cu M.T. si pt noi la fel.

daca se verifica statisticile sunt deja sate luate intre cele 2 triburi.
 

DeletedUser

mnoo lasa mai lizard ca daca face razboi cu O.S. ne avantajeaza pe noi....lasa sa se gandeasca ei ......stiu ei ce pun la cale ....noi lasam timpu sa treaca si faptele sa ** :)
 

DeletedUser7916

atat timp cat cele 2 triburi sunt neutre mi se pare inevitabil sa apara sate luate si dintr`o tabara si din cealalta ... nu?
 

DeletedUser4920

pozitia O.S. e destul de clara: noi momentan nu vrem alianta sau pna cu WaRooM, asta nu inseamna ca nu ne putem face niste calcule.

noua ne e ok sa ne lupta cu ei si cu M.T. ... doar ca ar fi mai avantajos pt ei sa intre in razboi si cu M.T. si pt noi la fel.

daca se verifica statisticile sunt deja sate luate intre cele 2 triburi.


Adevar graiesti domnu meu doar ca dintr-o singura parte sunt luate sate :cool:
 

DeletedUser4920

mai bun?

de cand exista WaRooM?
si din mila cui exista?ca daca nu acceptam PNA`u cu voi...acuma WaRooM era alcatuit din 20 de triburi..A`ti recrutat o gramada de jucatori si a`ti atacat un pic...si deja sunteti mai buni ca noi care suntem pe locul 1 si avem raboaie cu tot top 5?


Domnu meu intreaba mai intai si dupa vino cu acuzatii aici PNA dintre M.T. si WaRoom a fost facut de mine si alexutzu 29 intreaba sa vezi daca eu m-am rugat de el sau invers.


Te rog eu frumos daca ai chef de insulte ai 2 topic-uri mt vs dhbm sau mt vs o.s. , si ne lasi in pace pe noi astia mici si prosti

Ok?
 

DeletedUser

mai baiete ia si te informeaza cine suntem noi si pe urma fa declaratzii de genul asta daca nu acceptati pnaul ce se intampla ? eram neutri ? si care`i diferentza dintre PNA si nutri ?? diplomatia e doar de fatzada ... cine o respecta bine cine nu ...



ce am recrutat noi ma ??? =)) hay k esti glumetz azi =))

breee...
nene...M.T. si`a facut simtita prezenta din primul moment...
pe vremea cand voi nici nu erati pe l5...M.T. deja avea 5 razboaie...din top 5....

asa ca ...vorba unui politician..."ciocu` mic ca acuma noi suntem la putere!"
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus