WaRooM

  • Autor subiect DeletedUser7916
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser7916

domnu` regele thomas vad ca vorbitzi din aminitrile bunicii senile care nu mai tine minte ce a facut ieri ...

deci sa va reamintesc ca noi, cei din waroom am fost majoritatea in silent care era pe locul 1 chiar si tribul dumneavoastra extraordinar de bun nu avea razboi cu noi ...

dar nu conteaza ... aveatzi razboi cu toti !! cu toate triburile din top 153124642743756747 :))

Morala : M.T. is za best !! No Comment !
 

DeletedUser11242

Poate asa va aveau ei trecuti , la "amigos" , pentru ca sti cum sunt MT'istii , nu anunta si partea cealalta , ca vor intra in razboi , ci vor sa isi creeze un avantaj ... de ce oare :confused:
 

DeletedUser4920

Poate asa va aveau ei trecuti , la "amigos" , pentru ca sti cum sunt MT'istii , nu anunta si partea cealalta , ca vor intra in razboi , ci vor sa isi creeze un avantaj ... de ce oare :confused:


Pai nu avea cum silent avea pna cu mt , da cand te trezesti dimineata si te crezi rambo uiti de unele lucruri ;)
 

DeletedUser

herifle .. o alta tradare ..un alt server . .un alt trib
mai baiete , tu numai asa stii sa joci ?
esti pus doar pe tradari .. pacat chiar nu credeam ce spun fostii tai colegi ..
ma intreb .. oare cum de ADEVARATII jucatori WaRoom te accepta .. ei stiu ?

Mda... Tocmai tu te-ai pus sa ma acuzi. . . dupa ce ca una imi zici mie..alta scrii pe forum in MT si alta faci...deci atitudinea e praf... ma scuzi k indraznesc sa zic adevaru`..dar asta e :|
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

pozitia O.S. e destul de clara: noi momentan nu vrem alianta sau pna cu WaRooM, asta nu inseamna ca nu ne putem face niste calcule.

noua ne e ok sa ne lupta cu ei si cu M.T. ... doar ca ar fi mai avantajos pt ei sa intre in razboi si cu M.T. si pt noi la fel.

daca se verifica statisticile sunt deja sate luate intre cele 2 triburi.

oare sa pun mesajele aici lizard? ;))))
 

DeletedUser

breee...
nene...M.T. si`a facut simtita prezenta din primul moment...
pe vremea cand voi nici nu erati pe l5...M.T. deja avea 5 razboaie...din top 5....

asa ca ...vorba unui politician..."ciocu` mic ca acuma noi suntem la putere!"

Mda...M.T.-ul era cam sub niste nivele cand WaRooM(ex-Silent..ma rog elita;))) ) avea niste razboaie, un blazon etc etc....

Si totusi nu inteleg?!

Ce atata valva fratzii mei??..s-a dus o aliantza din cauza unor fapte savarsite de MT.

Sunt expuse in mesajul dat lui alexutzu29. Dar in principal atitudinea lui pastilow a rupt aceasta aliantza;) . Nu uitatzi, noi in NICIUN MOMENT nu am calcat aceasta aliantza!! in plus, am dat sprijin MT-ului. . ma rog asha se face intre triburi aliate..ca mai apoi MT-ul sa incalce cat a putut aceasta aliantza..mai trebuia sa si atacatzi si erati demni de locu 1 ;)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser12789

herifle ... amice .. las`o
nu stiu ce am vorbit EU cu tine ,cand EU , nu mai joc pe cont de 20 de zile =)))

deci .. MA LASI ??
 

DeletedUser

phay atunci..de ce te arunci ca fata mare la maritat?..

Nici nu stii despre ce este vorba..da de dat in herifle dai...las` k e bine ma..

Sa fie toti tradatorii ca mine si toti "good guys" ca si tine(la faza asta..ca in rest nu te cunosc. . ) si s-a dus dreq lumea asta ;)
 

DeletedUser

ptii ... o da ... ce motive... toate ireale ... ti-am spus herf ca nu era nevoie de un astfel de mesaj ... sunt lucruri improvizate si nu dau bine . oricum a fost alegerea voastra . noi va uram un joc placut si tineti-o tot asa ... cu aliati ca voi n-am nevoie de dusmani ;)
 

DeletedUser

domnu` regele thomas vad ca vorbitzi din aminitrile bunicii senile care nu mai tine minte ce a facut ieri ...

deci sa va reamintesc ca noi, cei din waroom am fost majoritatea in silent care era pe locul 1 chiar si tribul dumneavoastra extraordinar de bun nu avea razboi cu noi ...

dar nu conteaza ... aveatzi razboi cu toti !! cu toate triburile din top 153124642743756747 :))

Morala : M.T. is za best !! No Comment !

pfff
mai prietene M.T. are razboi cu toata harta si tot este peste toti in statistici
scuze nu prea imi sta in caracter sa comentez pe forum dar ma scoateti din sarite nu stiti pe cine sa mai asmutiti impotriva noastra doar doar ne terminati si noi culmea va facem in ambitie nu cedam deloc teren =))
pff jaga la cotet
 

DeletedUser

pfuu ia uite ...mesaje certuri acolo sus la conducere ....pe cand intre waroom si mt....sunt ***** prieteni...nu eu ...eu nu am nici un prieten acolo ....dar cred ca sunt multi alti care se cunosc si poate sunt din acelasi bloc sau cartier sau mai stiu eu si ii puneti sa se atace:eek::eek::eek: ...se ataca doar ptr ***** mesaje la nivelul conduceri :O....urata treaba rau ...mai bine nu va certati ca nu e frumos....bafta
 

DeletedUser11242

cu aliati ca voi n-am nevoie de dusmani ;)

Crezi tu ca ati fi in stare sa rezistati daca ar intra si waroom in lupta , impotriva voastra :rolleyes:

Eu nu cred , pe cand noi , nu uita , am fost fermi pe pozitie chiar daca aveam razboi cu triburile de pe locurile 1(M.T.) si 2(ONE) si nu numai , asta este dovada ca nu rankul in clasament conteaza.

Asa ca nu mai fiti mari zei pe forum ;)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

ce imi place:)).....el muerto nu mai baga bete in roate ca oricum nu prea are rost.....daca waroom vrea razboi face daca nu NU ...si ptr cei care bag bete in roate cred ca la conducerea waroom sunt oameni care gandesc si nu asculta de unu si de altu ;).....stiu ei ce fac....bafta :)

last edit:nu stiu din ce cauza sa intamplat ruperea aliantei dintre mt si waroom .....dar cred ca daca waroom sa gandit bine inainte sa faca asta...poate au fost cateva bete dar asta e ...bafta
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser11242

Nu cred ca ar avea rost sa iti raspund.

Voi cei din M.T. se pare ca nu primiti informatiile importante la timp de la cei care va conduc , oare de ce :confused:
 

DeletedUser

Arata-ne tu mesajele alea importante despre care tot vorbesti.


P.S.-Asta e doar un joc,si ati cam intrecut limitele jocului,asa ca lasati-o mai moale
 

DeletedUser11242

Nu m'am referit strict la subiectul waroom , ci am urmarit atent posturile lui Toxxik si mi'a lasat impresia ca cei din M.T. ascund unele lucruri despre ei , sau poate ma insel si el nu prea citeste forumul intern :confused:
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus