WaRooM

  • Autor subiect DeletedUser7916
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

articulm verbe ?:O super-tare

intr-adevar asha scriIe acolo..dar nu`s de accord.....nu se articuleaza verbele:))..in fine. . .pierdem topicul pentru o eventuala greseala de a mea??..MT vrea sate d barbari in dreptul lu h3rIfL3 ;))..cred clar..cum nu se respecta claim-urile..v-ar placea..si orikum in afara de sate d barbari..nu prea va place sa luatzi
daaaaa

Alex no offence;))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

intre m.t. si waroom exista neutrlitate , chiar *** waroom au organizat atacuri in seara ruperii aliantei .

deja veniti si spuneti ... m.t. o duce rau .. m.t. e depasit ... m.t. mpierde etc.

uitati un lcuru :
M.T. a avut incredere in aliati si in momentul ruperii nu erau trupe la granita aceea .

asteptati vreo 2 saptamani si pe urma puteti vorbi in voie .



si setzel intr-un post de-al tau ... nu mai stiu exact , poate am inteles gesit ... eu n-am cerut pna-ul si nu m-am rugat ptr el , asa cum n-ai facut-o nici tu . tu ai venit cu o propunere , iar noi am vrut sa ne mentinem in continuare relatia diplomatica cu fostul vsall , mai organizat si mai puternic .

probabil daca am fi caut razboi atunci altfel ar fi mers treaba acum , dar noi am avut incredere in voi si ne-ati tradat .


nu te mai tigani cu astia...nu mai da atatea explicatii..hai sa`ti bati joc de ei...e mai mistoo...
 

DeletedUser

ce articulare... desigur că nu se articulează, ca doar nu zici "un scri" *ROFL*

conjugare
 

DeletedUser

Prezent
eu scriu
tu scrii
el scrie
noi scriem
voi scrieţi
ei scriu


Perfect compus
eu am scris
tu ai scris
el a scris
noi am scris
voi aţi scris
ei au scris


Imperfect
eu scriam
tu scriai
el scria
noi scriam
voi scriaţi
ei scriau



Mai mult ca perfect
eu scrisesem
tu scriseseşi
el scrisese
noi scriseserăm
voi scriseserăţi
ei scriseseră


Perfect simplu
eu scrisei
tu scriseşi
el scrise
noi scriserăm
voi scriserăţi
ei scriseră


deci catre "domnu" h3rIfL3 ar trebui sa urmezi instructiunile

-->setari-->sterge cont-->parola.........(pe care nu o stim )

Sa vedem acum cat esti de cuvant prin postu ala
 

DeletedUser

nu mi`a raspuns nimeni in legatura cu tribul F~K :>>

raspund chiar eu....F~K are jucatorul david ala...pentru curatzare....el ia satele la inactivi si cei de care se lasa...

nu e problema daca iei satele mooakka...important e sa le pastrezi si sa te implici in razboaie...singurul lui defect e ca are scor najpa la inamici invinsi...
 

DeletedUser

pai asta ma intrebam si eu tot timpul la atatea sate, asa statistici, nu miroase bine :>
 

DeletedUser

ia uite el muerto pune pile bune:)).. praf ...oricum nu cont...herifle dai stregere cont sau mam chinuit degeaba sa scriu ????:confused::confused::confused::mad::mad::mad::mad:

sau u esti dala doar prin vorbe?
 

DeletedUser

F~K are o tactica destul de..hmm buna( cred ei ) david ala ia sate d la inactivi..da..si din cate am inteles eu(convorbiri mai vechi cu diversi) tribul ataca si pentru david..el avand moral mic..ia sate de la membrii tribului..acestia fac atac..iau sate, unele le pastreaza altele le dau lu david, iar david ii sprijina. . .

Din cate stiu eu, nu e nimic oficial...
 

DeletedUser

problema lui david este moralul si as inclina ca este un deffer, adica ajuta tribul cu defensiva, asta si poate fi strategia tribului intr-o oarecare privinta in opinia mea

acei cu puncte mai mici - offeri, ei iau sate si i le dau lui davidcd79

da asa ceva cum s-a spus mai sus


LE: herifle... aşteptăm peste 5 zile să vedem ce om de onoare eşti, "nu te da cu **** la gard acum" :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

mda si cum credeam domnu herifle nu se tine de cuvant...praff...buna metoda...multe sate aparare si davidd se ingrasa ca porcu :))=))
 

DeletedUser

pai trebuie sa fie ceva la mijloc:> oricum fiecare joaca cum vrea :>
 

DeletedUser

Mai bine dute si fa misto de prietenii tai din mahala , acolo unde iti duci traiul zilnic , asa am auzit:eek:

:)))=)))
atacuri la persoana?...
nu conteaza ...noroc ca mahalaua e o casa cu 2 etaje si piscina...dar vecinii is batrani...probabil mafioti si gangsteri...nu stiu....

dar uite eu aleg sa fac mistoo de WarNooB...tu sa taci bine?
 

DeletedUser

mda si cum credeam domnu herifle nu se tine de cuvant...praff...buna metoda...multe sate aparare si davidd se ingrasa ca porcu :))=))

ma aghatz de modu conjunctiv SA ma ierti de stergere ? ;)))

sa scri -> 1 singur i ..restu e greseala..:D
 

DeletedUser7916

si totusi herifle are si partea lui de dreptate ...
la modul conjunctiv verbul " a scrie " se scrie cu un singur i :
(eu) sa scriu
(tu) sa scri
(el/ea) sa scrie
(noi) sa scriem
(voi) sa scrieti
(ei/ele) sa scrie
ma rog ...
 

DeletedUser

:))=))oricum stiam ca nu dai stergere....dar eu unu cand spun ** o fac...de ma prindeai pe mine cu asa ** in cateva zile in mijloc la mt se gaseau sate de barbari


last edit: dreptate are....dar in acel post pe care nu il mai gasesc :|....nu apare nici un sa in fata la scri :D... deci ....oricum eu sunt cu inima mare si iert :p
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus