WaRooM

  • Autor subiect DeletedUser7916
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

crede-ma am destul habar :> domnule webx :> era o simpla intrebare nu trebuie sa te agiti.. chestia e ca nu stiu ce inseamna neutralitate, nu va atacati ? sau va atacati la nimereala fara harta rosie?
 

DeletedUser

Macar nu suntem ca tine te ascunzi dupa alt nume si joc cu altu in joc hai basht ca faci valuri :)

Asteptand ultimul tren spre fericirea p**ii mele
Am sa fug de amintirile rele si de sechele
Am sa fac rau de dragu de a nu face bine
Stiind ca daca fac lucruri rele, o sa ma simt bine;


Asta, dupa ce am sa`mi mut trupele la granita
Sa ma-ntrebe n00bii: "de ce?"
Sa le spun: "d-aia!"
O sa cuceresc neincetat, sa fac sate gramada
Sa va pun un sat M.T., la fiecare parte din harta
Nu ma crezi in stare?
Nici o problema..nu ma cred nici eu
D-aia fereste-te de ziua'n care o sa prind tupeu
Ca`m o dorinta arzatoare de-a va lua prin surprindere
Deci asteptati-ma cu totii pana faceti intindere...
Ca pe unii dintre voi va am la inima
Tin sa va iau satele in cantitatea maxima...

noapte buna WarNooB...:D
 

DeletedUser7916

neutralitate = atitudie a unui stat(trib in cazul nostru) care nu se amesteca in conflictul dintre 2 sau mai multe state(triburi), care nu participa la pacte sau la aliante militare si intretine relatii pasnice cu fiecare stat beligerant in parte
 

DeletedUser

thomas te asteptam la centrele d copii si juniori din cadrul de reabilitare WaRooM for drunk people..fac io cinste cu o reducere!
 

DeletedUser7916

tribul din care faci parte are diplomatie cu toate triburile de pe l5 ? daca nu ... tu nu ai atacat niciodata un player aflat intr`un trib neutru ? :confused:
 

DeletedUser7916

thomas daca rugam un copil din fata blocului cred ca gasea rime mai bune ca tine ...

back on-topic : credeti ca F~K va rezista WaRooM`ului ? din cate stiu de cand a luat fiinta tribul F~K ei au avut diplomatie cu triburile mari din jurul lor (empire, silent) si s-a axat mai mult in partea de sud spre tribul +SaS+ . credeti ca jucatorii de la granita cu WaRooM vor face fata ?
 

DeletedUser

hahahha... dap noi avem aliante cu toti... cucerim decat sate de barbari ;)
 

DeletedUser

poi cei cu atatea intrebari de mt si waroom ????esti in vrun trib din astea 2 ???daca pana al urma fac iar ally si se indreapta spre tribu tau???:))
 

DeletedUser

thomas daca rugam un copil din fata blocului cred ca gasea rime mai bune ca tine ...

back on-topic : credeti ca F~K va rezista WaRooM`ului ? din cate stiu de cand a luat fiinta tribul F~K ei au avut diplomatie cu triburile mari din jurul lor (empire, silent) si s-a axat mai mult in partea de sud spre tribul +SaS+ . credeti ca jucatorii de la granita cu WaRooM vor face fata ?

@primele tale vorbe jalnice...de ce nu arunci tu cateva rime "mai bune"?
(asta dupa ce iti stergi tranpiratia si bei ceva ca sa te simti in stare....

@celalalte "margele" pe care le`ai scos din gura...
vai da ce avem aici?...discursul tau suna ca outro`ul de la o telenovela
"credeti ca Esmeralda va ajunge sa`l iubeasca pe Jose` Armando?...credeti ca dragostealor va triumfa?...toate astea intr`un alt episod...din 'Dragoste de Triburi'..."
nu credem...suntem siguri ca pana la urma tot F~K castiga...
si sunt foartee convins ca WarNooB peste cateva luni va fi alt trib...nu stiu...probabil mai gasiti cativa pe care sa`i recrutati...aia e usor...partea gre e cu numele...e greu de gasit un nume asa mistoo care sa bage frica in oameni....
 

DeletedUser

Hai "copii" la culacare ca prea putine sau intamplat ieri(e trecut de 12) ...noapte buna la toti
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus