WAzzupp?

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser


Tribul se va numi New-Order
Prescurtare cred ca N-O
Ora intrari 19:30
Intrare N-E


Vreau doar nume.


:d:d:d:d:d:d:d:d:d
 

DeletedUser

Nume de ce? Daca vrei, te ajut la nume de trib... New-Farms (suna mai aproape de realitate)
Bafta!
 

DeletedUser15142

Mine , dar tu nu ai o limita?

iti reportez fiecare Post Spam.
 

DeletedUser

nu vreau comentari de nume de spam de restu
cei care vor sa jocace sa scrie numele lor aici
 

DeletedUser32782

Vreau sa joc, dar in alt trib.

Am postat dupa cum ai cerut!
 

DeletedUser32782

ne vom loga in NV in jurul orei 21.00. Tribul OOPS! Multi jucatori de pe L9 si 16.
 

DeletedUser24244

Pai nu vreau sa pun mana pe tine...ca u esti ala care se face de rahat
 

DeletedUser

O fi , daca spui tu inseamna ca asa e. Vezi cum o dam noi in diverse pe aici ? Daca nu stai in banca ta ...
Vrei sa iti dau un reply sa il puna astia la postu saptamanii sa rada tot forumu de tine ? Te fac cu armele tale, nu e asta o problema.
Vezi-ti de treaba ta ca am fumat multi ca tine, stai mic si raman uitate astea si pentru mine.
 

DeletedUser24244

Ultima fraza nu am inteles-o, poate te apucase criza...Ia fa u reply, ca sunt curios
 

DeletedUser30746

O fi , daca spui tu inseamna ca asa e. Vezi cum o dam noi in diverse pe aici ? Daca nu stai in banca ta ...
Vrei sa iti dau un reply sa il puna astia la postu saptamanii sa rada tot forumu de tine ? Te fac cu armele tale, nu e asta o problema.
Vezi-ti de treaba ta ca am fumat multi ca tine, stai mic si raman uitate astea si pentru mine.

spiker tu nu ai alta treaba:))=))) decat sa stai pe forum:)?

Nu mai mananci ; Nu mai bei ; Nu fumezi :))
 

DeletedUser

Nu imi fumez banii, nu, si de baut doar vin si bauturi mai bune asa, ma duc acu sa imi cumpar sa mai ma distrez pe aici.... Si mananc, la perfuzii.
 

DeletedUser

Ba toti incep de asi face planuri cu triburile formate care ele sunt de genul mamut sau rezista doar pana se termina protectia :) ( scuze pt spam)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus