West-Stats

DeletedUser

Anunt ca vom deschide un website cu statistici din jocul The-West. Momentan suntem in cautare de membrii in Echipa. Daca vreti sa faceti parte din echipa, trimiteti o miniscrisoare de intentie si un "**" la adresa: west_billy_boy@yahoo.com


Conditi obligatorii:

Cunoscator de Limba Engleza
Cunoscator de HTML, JavaScript, SQL si PHP
Cunoscator de editare / administrare Web Site -Conditie Minima-
Cunoscator de Limba Romana*


Mai multe detalii in curand
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser4610

eu cred ca mai trebuie adaugat la conditia 2....nu ti se pare ca html e cam putin ?
 

DeletedUser2821

Html stie oricine este macar putin interesat de facut site-uri web si de astea :p
Si pusti de 14-15 ani stiu asa ceva;)
 

DeletedUser4610

exact cum a zis si michelle . Eu am invatat HTML in 3 ore , de pe un site . Bine..am luat si o carte apoi , pentru mai mult , dar baza o poti invata foarte repede . Nu stiu daca se va putea face ceva doar cu HTML ...
 

DeletedUser

exact cum a zis si michelle . Eu am invatat HTML in 3 ore , de pe un site . Bine..am luat si o carte apoi , pentru mai mult , dar baza o poti invata foarte repede . Nu stiu daca se va putea face ceva doar cu HTML ...

Conditii: Cunoscator de HTML, JavaScript, SQL si PHP:D
 

DeletedUser7556

Am eu cateva persoane in lista care stiu si Html si altele, daca vreti le pot anunta, dar nu bag mana-n foc ca vor vrea!
 

DeletedUser7556

exact cum a zis si michelle . Eu am invatat HTML in 3 ore , de pe un site . Bine..am luat si o carte apoi , pentru mai mult , dar baza o poti invata foarte repede . Nu stiu daca se va putea face ceva doar cu HTML ...

Unde gasesc si eu o care, sau spunemi te rog cum ii spune ca si io incerc sa invat Html dar nu imi prea iese:(
Apropo: "KOKO 2008" esti cumva din Brad ca nu mai stiu....:D:D
 

DeletedUser

Unde gasesc si eu o care, sau spunemi te rog cum ii spune ca si io incerc sa invat Html dar nu imi prea iese:(
Apropo: "KOKO 2008" esti cumva din Brad ca nu mai stiu....:D:D

da is din Brad. si ai timp cel putin 2 saptamani sa inveti de aici tot ce poti! ;) Siteul asta mi-a placut cel mai mult dintre toate siteurile de invatat :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser4586

Anunt ca vom deschide un website cu statistici din jocul The-West. Momentan suntem in cautare de membrii in Echipa. Daca vreti sa faceti parte din echipa, trimiteti o miniscrisoare de intentie si un "**" la adresa: west_billy_boy@yahoo.com


Conditi obligatorii:

Cunoscator de Limba Engleza
Cunoscator de HTML, JavaScript, SQL si PHP
Cunoscator de editare / administrare Web Site -Conditie Minima-
Cunoscator de Limba Romana*


Mai multe detalii in curand

Si in calitate de CE faci tu astfel de anunturi???esti vreun coordonator de echipa ceva???
 

DeletedUser2821

Da KOKO am 15 si ?
E vreo problema?
Da koko e cel car a contribuit si la tw stats din cate stiu eu deci e coordonator ceva:p
 

DeletedUser4610

Dar care e problema ? Daca asta ii place omului sa faca , lasa-l sa faca ! Nu-ti place , nu te baga !
 
Sus