What??+Academiile vs. 22Pici+Academiile

  • Autor subiect DeletedUser20252
  • Data de început

DeletedUser20252

Inamic Schimbul 3
Titlu Christmas in Pana m a
Start în data de 28.11. la ora 20:05:56
Sfârşit ---
Durată 5 zile 18:03:16
Subiect de discuţii forum
Explicaţie Prin prezenta, triburile What??, FAQ si P-v doresc sa va ureze Sarbatori Fericite, un Craciun imbelsugat si un An Nou plin de impliniri.
De asemenea, cu ocazia zilei de 1 Decembrie va anuntam ca triburile noastre doresc organizarea unui dezmat alaturi de tribul dumneavoastra si academia aferenta. Fiind vorba de o lume virtuala, vom inlocui soriciul cu berbecii, caltabosul cu cataultele si extraordinara friptura inabusita in mult vin va veni, din nefericire, in burtile atarnande ale nobililor.
Va dorim sa va bucurati de aceasta sarbatoare si, incepand cu 1 Decembrie orele 12:00 sa primiti colindatorii trimisi de noi si sa ii ospatati in satele voastre goale, cu portile deschise si lipsite de ziduri.
De asemenea, anuntam paganii ca aceasta oferta poate sa nu fie valabila si pt ei si anume: pana pe 30 Noiembrie, cei ce nu doresc sa ne primeasca prin satele lor au libertatea de a parasi tribul din care fac parte in prezent si sa ni se alature in incercarea noastra de a colinda jucatorii lumii 24.
Mesajele si urarile de bine, fericire si prosperitate, le primim pe adresa lui Mos Craciun. Pentru aceasta, e suficient sa dati click pe Centrala Fukushima, acesta fiind spiridusul care ii va inmana Mosului lista cu dorintele voastre.

Inca o data, conducerea triburilor What??, FAQ si Obiect inexistent va doresc toate cele bune si, celor ce se vor lasa colindati, le uram din suflet ca satele lor sa fie pline de colindatori din partea tribului nostru.



Si o statistica de cand a inceput razbelul:


Parte 1:
Triburi: What??, FaQ
Parte 2:
Triburi: 22Pici, 22-6, 20Pici
Jucători: pisicmicmic, danyel35

Timeframe: Săptămâna trecută

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 1,117
Tabăra 2: 533
Diferență: 584

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 256
Tabăra 2: 17
Diferență: 239

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 6,541,766
Tabăra 2: 3,264,196
Diferență: 3,277,570

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 2,190,827
Tabăra 2: 166,372
Diferență: 2,024,455

chart




Speram sa fie un razboi cat de cat lung si frumos,cu toate ca ma cam indoiesc de acest lucru. :D
 

DeletedUser32745

Cand vede asa ceva, gaura se bucura... va avea mai multe victime:)
P.S.: In sfarsit si-au recunoscut si cei din faq statutul:)
 

DeletedUser

Faq si What?? vor provoca multe pierderi celor din Picii cu siguranta.Succes
 

DeletedUser20252

Parte 1:
Triburi: What??, FaQ
Parte 2:
Triburi: PICI, Picii2, 22Pici

Timeframe: Luna trecută



Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 378
Tabăra 2: 168
Diferență: 210

chart



Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 3,436,208
Tabăra 2: 1,616,043
Diferență: 1,820,165

chart





Dupa 20 si ceva de zile situatia este cam la fel cu un mic plus pentru familia Pici care au recuperat vreo 20 de sate,probabil ca sunt de vina sarbatorile. :D
 

DeletedUser

daca mai adaugai si pe aia concediati ce dadeau rau la statistica sa vezi cum ieseati pe plus :D
 

DeletedUser20252

Da stiu,plus ca jkr a iesit din trib si a dat stergere pe nu stiu ce motiv.

Oricum per total stam bine,o sa revin cu o statistica maine seara dupa ce ne ajung atacurile si nobilii sa vedem atunci daca e diferenta sau nu.
 

DeletedUser34781

mda... cam toti cei atacati in organizate "cinta refrenul asta"...
elina22 si gilber555 au fost transferati in pici-team, iar prima a dat si stergere cu ramasitele de sate de dupa organizatul trecut; jkr tura asta .
ma intreb daca osama va avea parte de aceeasi melodie, sau sint doar niste ***ncidente
 

DeletedUser

Diiiiiiiiiiiiii babuscaaaaaaaaaaa
Nu-ti aduci aminte cand era Zeul in floare ?
Cum va zburau satiliiiiii ?
 

DeletedUser34781

bre, se pare ca esti tu zeu...l prostiei si nesimtirii, dar asta e alta poveste.
oricum, pe vremea aia, zeii tai aveau doar o granita si noi mai multe, iar unii jucatori au trebuit sa migreze de enspe ori in diverse granite ca sa poata fi granita competitiva... dar ce sa-ti cer eu tie sa pricepi?
asa ca du-te la colindat pe la alte usi, baietel!
 

DeletedUser20252

Ne face vreun moderator favoarea sa il baneze pe asta de scrie mult,prost si fara rost?

Fugi tati cu colindul sa mai strangi niste banuti si lasa-ne pe noi cu ale noastre,nu mai posta pe aici doar de dragul de a posta pentru ca oricum nu mai poti sa ajungi senior member,de acum toti suntem membri si atat.

Fa-ti tie si noua o favoare si paraseste forumul,nu e pentru tine.

PS-Nu imi raspunde,te chinui degeaba si cazi mai mult in ridicol.
 

DeletedUser

Llalalalalalalalalalalalallaalalalalalalalalaalalalalalalalal
Sunt Zeul triburilorrrrrr
am lumea la picioareeee
va domin
sclavilorrrrr!!!!!
 

DeletedUser41356

Llalalalalalalalalalalalallaalalalalalalalalaalalalalalalalal
Sunt Zeul triburilorrrrrr
am lumea la picioareeee
va domin
sclavilorrrrr!!!!!

era inchis la farmacie, sau ai pierdut reteta? inteleg, au fost sarbatorile... dar nu amesteca bautura cu calmantele, ca uite ce iti fac :(

On topic:
Agresorul zilei
Ai învins azi, ca agresor, cel mai mare număr de trupe de pe lumea aceasta (801.491 de trupe)!
Păstrează acest record până la miezul nopţii pentru a primi trofeul!

Le multumesc pe aceasta cale celor din PICI ca l-au facut posibil
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser41356

cine, bre? ca pretenu meu alin (jkr) e deja barbar :| am ramas in urma cu stirile? negruleeee, help, de cine puii mei zici acolo? ca m-ai bagat in ceata si nu merita astia din PICI sa le iau profilele la mana :p
 

DeletedUser

era inchis la farmacie, sau ai pierdut reteta? inteleg, au fost sarbatorile... dar nu amesteca bautura cu calmantele, ca uite ce iti fac :(

On topic:
Agresorul zilei
Ai învins azi, ca agresor, cel mai mare număr de trupe de pe lumea aceasta (801.491 de trupe)!
Păstrează acest record până la miezul nopţii pentru a primi trofeul!

Le multumesc pe aceasta cale celor din PICI ca l-au facut posibil

Tot la fel de desteapta esti cum te stiam si inainte, pe lumile anterioare.
Sa nu ma iau de aspectul fizic, ca da urat.
Ia de aici si da din gene pana faci clabuci la gura, ca te lauzi degeaba, nulitate.
5c06ce031b2d64acc7ce6212c3a0c078.jpg


Oare trebuia sa va multumesc si eu pe extern ?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser40792

aia cu agresorul zilei ai facut-o si datorita satelor de barbari care au ramas dupa ce te-au penalizat adminii
 

DeletedUser34781

Mie-mi place ca si-a dat print-screen la toate clasamentele si trofeele... tot grandomanie se cheama:p
Ori le-a trimis scrisorica la mosu' sa-i aduca bobo pentru ele ori le-a pastrat ca are memoria scurta si apoi nu mai avea cu ce se lauda...:rolleyes:
 
Sus