WHAT?? vs mod

  • Autor subiect DeletedUser19081
  • Data de început

DeletedUser

1.1. Trataţi-i pe ceilalţi membri cu respect şi menţineţi discuţiile în limitele bunului simţ. Este indicat să tineţi cont că pe forum sunt membri de vârste diferite şi a căror experienţă de joc diferă de la caz la caz, motiv pentru care vă rugăm să fiţi răbdători dacă uneori apar întrebări care pot părea "stupide" sau "infantile".
2.3. Discuţiile care au loc doar între doi jucători trebuie purtate prin intermediul mesageriei interne, nu pe forum. Nu citaţi excesiv din posturile anterioare. Citaţi doar părţile esenţiale astfel încât posturile să nu fie prea lungi.


Daca sunt bun cu voi nu inseamna ca trebuie sa profitati de chestia asta...aveti macar bunul simt si incetati sa va mai jigniti dupa ce va sterg postarile.

We love you *

@Dark syrus: Buna vorba spuna de mamaie: Vorbeste in loc sa dormi.
 

DeletedUser

Da, sigur, fugi repede la tata de frica. Ah, stai...n-ai unde :D

Ma intreb de ce ai ajuns fix in PICI? Bun nume de trib, parca l-au pus exact pt tine.

ajung in orice trib vreau ;) ca sa sti si tu asta ... L24 ii o lume in care ursu face legea si cand spun drepti toti stau drepti indiferent de natia , varsta , etc etc ...

asa cum si tu si restu clownilor care ati disparut pentru ca asa am dorit ;)


vrei sa vezi ca o sa fiu si in MOD ? faci o sjuba live daca o sa fiu si acolo ? + trecut la profilu lor ca si conducator suprem :))
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
ajung in orice trib vreau ;) ca sa sti si tu asta ... L24 ii o lume in care ursu face legea si cand spun drepti toti stau drepti indiferent de natia , varsta , etc etc ...

asa cum si tu si restu clownilor care ati disparut pentru ca asa am dorit ;)


vrei sa vezi ca o sa fiu si in MOD ? faci o sjuba live daca o sa fiu si acolo ? + trecut la profilu lor ca si conducator suprem :))

Iar suferi de tine :eek::eek:
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
Daca ar fi sa mearga tot MoD ul in What, fii sigur ca eu o sa fiu singurul care nu o sa fiu acceptat acolo :)) Oricum nu m-as duce :D
 

DeletedUser

pai tu nu ai conducere nici in MOD si vrei mai mult ca intemietor in alta parte ? :))
 

DeletedUser

sa iti sparga aia contul ca la dictai papagalu sa se duca iar dracu ditamai tribul ca pe 7? Nu ii dati la primejdia asta nimic. Are dreptul la libera exprimare, dar asta abuzeaza de el :))
 

DeletedUser

ajung in orice trib vreau ;) ca sa sti si tu asta ... L24 ii o lume in care ursu face legea si cand spun drepti toti stau drepti indiferent de natia , varsta , etc etc ...

asa cum si tu si restu clownilor care ati disparut pentru ca asa am dorit ;)


vrei sa vezi ca o sa fiu si in MOD ? faci o sjuba live daca o sa fiu si acolo ? + trecut la profilu lor ca si conducator suprem :))

mapetz show e vax pe langa tine, sa dea dreaq:))
 

DeletedUser

ajung in orice trib vreau ;) ca sa sti si tu asta ... L24 ii o lume in care ursu face legea si cand spun drepti toti stau drepti indiferent de natia , varsta , etc etc ...

asa cum si tu si restu clownilor care ati disparut pentru ca asa am dorit ;)


vrei sa vezi ca o sa fiu si in MOD ? faci o sjuba live daca o sa fiu si acolo ? + trecut la profilu lor ca si conducator suprem :))

Vai de mine.. Vizitam externul aiurea si am citit asta.. Sper, pentru binele omenirii, ca erai ironic.. Nu cunosc personajele implicate in discutiile acestea, am avut putine tangente cu L24, dar.. Smardoiala si perfuzii'n creier pe net..
 

DeletedUser17004

Vai de mine.. Vizitam externul aiurea si am citit asta.. Sper, pentru binele omenirii, ca erai ironic.. Nu cunosc personajele implicate in discutiile acestea, am avut putine tangente cu L24, dar.. Smardoiala si perfuzii'n creier pe net..

Ursul nu cred ca stie ce-i aia ironie. Dar face tot ce crede el ca-l face pe tata mandru...pardon, pe el mandru.
 
Sus