What?? vs Spor

  • Autor subiect DeletedUser20252
  • Data de început

Vis Lo Lop

member
Scor reacție
0
Ultimele discutii imi confirma ca nu doar eu vad halul in care s-a facut diplomatie pe lumea asta. Nu mai avem bre diplomati, "prieteniile" strica relatiile intre triburi.
Ma gandesc ca nici nu mai conteaza prea mult jucatorii, cu putina iscusinta o dregi numai din tastatura ca sa zic asa. Ciudat, zau ...
 

Vis Lo Lop

member
Scor reacție
0
Hai ca m-am bagat in seama pe aici, tema e what vs spor.

Doar atat mai zic, harta pare mai echilibrata ca acum doua luni sa zicem. Sa vedem cum o mai fi de Craciun ;)

gabby, sper sa nu profiti ca-s in organizate acum :D
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
Hai ca m-am bagat in seama pe aici, tema e what vs spor.

Doar atat mai zic, harta pare mai echilibrata ca acum doua luni sa zicem. Sa vedem cum o mai fi de Craciun ;)

gabby, sper sa nu profiti ca-s in organizate acum :D

si eu...ma tot organizez pe aici in stanga si in dreapta si nu stiu pe cine pana mea sa atac :)))
 

DeletedUser38225

mariuk tu te certi cu mine bre :D, ca si eu vreau sa ma bag in seama pe aici si nu am "partener de dans" desi am vazut ca skyshadow sau care i-o mai fii numele, "danseaza" cu toata lumea, probabil ca ii place sa atraga atentia si cum altfel nu poate, face pe mascariciul :)
 

DeletedUser35749

Printre atatea vorbe grele mai puteti baga si o statistica, o harta ceva. Chiar va rog :)
 

DeletedUser

Parte 1:
Triburi: What??
Parte 2:
Triburi: Spor

Timeframe: Săptămâna trecută

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 422
Tabăra 2: 243
Diferență: 179

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 38
Tabăra 2: 15
Diferență: 23

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 2,488,212
Tabăra 2: 1,658,880
Diferență: 829,332

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 291,848
Tabăra 2: 118,737
Diferență: 173,111

chart
 

DeletedUser38225

colegu' a fost mai iute de mana decat mine, eu sunt mai lenes, dar cica se promite o revenire a celor din spor, un fel promisiune electorala..ina pe m-au convins, votez cu ei :)) m-au bagat si in partid :D
 

DeletedUser

mariuk tu te certi cu mine bre :D, ca si eu vreau sa ma bag in seama pe aici si nu am "partener de dans" desi am vazut ca skyshadow sau care i-o mai fii numele, "danseaza" cu toata lumea, probabil ca ii place sa atraga atentia si cum altfel nu poate, face pe mascariciul :)

sa va vedeti voi de treaba voastra si sa nu imi mai fie pomenit numele ca nu eu ma bag in seama cu voi ci voi cu mine
 

DeletedUser

Catalin spunei ce ne-ai spus noua pe skype .In privinta statisticii felicitari tribului what?
 

DeletedUser38225

ma "prietene" daca cei de aici te-au luat si te-au facut posta ca pe o tigara pe mai multi "insi", crezi ca ma trag si eu de sireturi cu tine? Stai in banca ta, ca nu am nevoie de prieteni/cunostiinte noi si sincer si daca as avea, tu sigur nu ai fi unul dintre cei alesi:))
Asa ca..sezi matale in bancuta ta frumos si nu te apuca sa arati coltii la cine nu trb, nu pe forum in orice caz.. Ne vedem pe harta fiindca fi linistit, ne vom intalni:)
 

DeletedUser

eu ma dau ma importat , va bagai eu in seama?
stirbu pt ce iti dai tu cu presupusul despre mine , ignora-ma bai ca nu ma interesezi , iar mascarici poate te alinta pe tine lumea.
mascarici esti tu ca esti in afara discutiei si incerci sa intri in polemica aiurea
 
Sus