What?? vs Spor

Discuție în 'arhiva' creată de Portile iadului, 11. Aug 2011.

Distribuie această pagină

1. am incercat sa citesc totul dar pe la pagina 3 m-am plictisit:)) bafta spor:D si ciura chiar va poate da lectii:D desi multi sunt invidiosi:D

2. Portile iadului

Portile iadului member

Ne-a dat de-a lectii pana s-a lasat si nici de promisiunea facuta nu s-a tinut,cum ca ne scoate triburile din cap :)

3. Triburile nu se rezuma la Cont-premiu:))

4. Portile iadului

Portile iadului member

Nici macar tu nu stii ce ai vrut sa zici mai sus.

5. Pai tu esti un valjan 2:)) ar trebuii sa intelegi ce e mai sus oricum:)) am zis bafta la razboii:)) si ca ciura e un player deosebit:D

6. Portile iadului

Portile iadului member

Habar nu am cine e ala de zici tu.

Ai urat bafta la razboi si ai zis ca ciura ne da lectii cu toate ca tu habar nu stii despre cine vorbesti,si asta spune multe despre tine.

In fine,tie nu iti mai raspund pentru ca imi pierd timpul degeaba cu tine.

7. :)) iti pierzi timpul?:)) am jucat doar o lume cu el:)) acum bafta:)) si suntem din acelas judet :D

8. Adrian1947

Adrian1947 member

Cam vorbesti in necunostinta de cauza.
    Si pana te hotarasti sa-mi dai replica, mai invata putina romana.

9. De ce toti se oftica asa mult?:)) am zis doar o mica parere:D oricum rupetii sporrrr...asa o sa si faca:))

10. statisticile confirma ce spui tu :))

11. poney tu ce cauti aici? pe extern bagi numai comentarii aiurea...si nu zic numai eu asta..mai multi care te-au vazut pe diferite topicuri..

12. iau si eu parte la acest razboi deci am dreptul sa imi spun punctul de vedere nu? daca vrei sa discutam imi dai pm pe joc

13. profucv

profucv member

Joc steril la mijlocul terenului ... Ambele echipe (tabere) trag de timp ... (innobilari interne) ...balonul este plimbat ca pe timpul lui iordanescu .. cu suturi foarte rare la poarta ...
    Nu imi place dom'le ... nu mai vezi si tu atacuri .. nu mai dai atacuri ... numai tu o injuratura cand nu iti reuseste un split de 3 secunde ... PFFFFFF imi aduce aminte de inceputul sfarsitului lumii 7 ..
    ASA ca .. SCOATETI CUTITE , SCOATETI TOPOARE .. sa curga sange de ... (aici era numele unui suporter al unei echipe de fotbal din romioara) spurcat si sa se-auda in lung si-n lat ... (echipa respectiva) Sporul este de ....
    Hai cate inuraturi imi iau azi pentru postul asta :)) .

14. Portile iadului

Portile iadului member

Bravo andi...frumos postul :))

15. Portile iadului

Portile iadului member

Asta e de pe vremea cand se ruga ciura sa faca alianta cu noi.
    Nu s-a milogit nimeni la Spor,doar ca in momentul ala era de folos o alianta cu voi,insa voi ne-ati refuzat in ambele randuri si doar nu te asteptai ca noi sa dansam dupa cum canta Spor?
    Daca nu stiti sa va faceti diplomatia este problema voastra,nu a noastra.

16. Gabyy89

Gabyy89 Clone Wars

fermo taci :))))

17. Portile iadului

Portile iadului member

Macar imi recunosc statutul,fata de tine care te crezi mare jucator pe jocul asta.

Profu iti da clasa pe jocul asta in orice moment,iar faptul ca tu il injuri si il urmaresti mereu pe extern sa postezi pe unde posteaza el nu arata decat frustrarea ce o ai in tine.

Imi ziceai mie ca ai invatat ceva de cand nu mai joci pe lumea 7,ai invatat o laie,acelasi copil atomic ai ramas si niciodata nu te vei schimba.

18. Portile iadului

Portile iadului member

Toata lumea a fost banata,totul s-a sters,oamenii au fugit cand l-au vazut pe uriasul Lethal Touch :D

19. costynel

costynel member

De unde atatea banuri :)) ti se pare tie

20. jerome le banner

jerome le banner Banned In Vacanta

luciane cat imi dai sa dau disband la spor? =))))