What?? vs Spor

  • Autor subiect DeletedUser20252
  • Data de început

DeletedUser

am incercat sa citesc totul dar pe la pagina 3 m-am plictisit:)) bafta spor:D si ciura chiar va poate da lectii:D desi multi sunt invidiosi:D
 

DeletedUser20252

Ne-a dat de-a lectii pana s-a lasat si nici de promisiunea facuta nu s-a tinut,cum ca ne scoate triburile din cap :)
 

DeletedUser

Pai tu esti un valjan 2:)) ar trebuii sa intelegi ce e mai sus oricum:)) am zis bafta la razboii:)) si ca ciura e un player deosebit:D
 

DeletedUser20252

Habar nu am cine e ala de zici tu.

Ai urat bafta la razboi si ai zis ca ciura ne da lectii cu toate ca tu habar nu stii despre cine vorbesti,si asta spune multe despre tine.

In fine,tie nu iti mai raspund pentru ca imi pierd timpul degeaba cu tine.
 

DeletedUser

:)) iti pierzi timpul?:)) am jucat doar o lume cu el:)) acum bafta:)) si suntem din acelas judet :D
 

DeletedUser

De ce toti se oftica asa mult?:)) am zis doar o mica parere:D oricum rupetii sporrrr...asa o sa si faca:))
 

DeletedUser

poney tu ce cauti aici? pe extern bagi numai comentarii aiurea...si nu zic numai eu asta..mai multi care te-au vazut pe diferite topicuri..
 

DeletedUser

poney tu ce cauti aici? pe extern bagi numai comentarii aiurea...si nu zic numai eu asta..mai multi care te-au vazut pe diferite topicuri..

iau si eu parte la acest razboi deci am dreptul sa imi spun punctul de vedere nu? daca vrei sa discutam imi dai pm pe joc
 

DeletedUser19081

Joc steril la mijlocul terenului ... Ambele echipe (tabere) trag de timp ... (innobilari interne) ...balonul este plimbat ca pe timpul lui iordanescu .. cu suturi foarte rare la poarta ...
Nu imi place dom'le ... nu mai vezi si tu atacuri .. nu mai dai atacuri ... numai tu o injuratura cand nu iti reuseste un split de 3 secunde ... PFFFFFF imi aduce aminte de inceputul sfarsitului lumii 7 ..
ASA ca .. SCOATETI CUTITE , SCOATETI TOPOARE .. sa curga sange de ... (aici era numele unui suporter al unei echipe de fotbal din romioara) spurcat si sa se-auda in lung si-n lat ... (echipa respectiva) Sporul este de ....
Hai cate inuraturi imi iau azi pentru postul asta :)) .
 

DeletedUser20252

cristian ciura octav

cristian ciura octav astăzi la ora 20:51
ma refuzi de 2 ori,arogant,dupa care ma si ataci..sa vezi ce triburi va dau eu voua

Gigi Pruna astăzi la ora 20:55
vorbesti cu [player]Centrala Fukushima[/player] in clipa asta.
Imi dai tu mie triburile? mai pericol public vezi sa nu t-i se sparga o vena de nervi si sa mori ca prostu in fata calculatorului.
Andi vine luni, pana atunci te rog abtine-te de la a trimite mesaje.

cristian ciura octav astăzi la ora 20:57
tu cine mai esti?

Gigi Pruna astăzi la ora 20:58
da tu cine esti?
cu ce ocazie te bagi in seama. e asa plictisitor la tine in trib de tii neaparat sa scrii la altii?

cristian ciura octav astăzi la ora 21:00
cand am dat mesaj,n-am stiut ca urmeaza sa vorbesc cu tine..tu esti o enigma pentru mine,prin urmare,nu-ti v-oi mai scrie alt mesaj..deci remarca ta conform careia m-as baga in seama,nu are nicio acoperire..o seara placuta

Gigi Pruna astăzi la ora 21:02
exact cum esti tu pentru mine:) o enigma totala
prin urmare nici eu nu iti voi mai raspunde
o seara placuta pentru mine imi doresc:)



Asta e de pe vremea cand se ruga ciura sa faca alianta cu noi.
Nu s-a milogit nimeni la Spor,doar ca in momentul ala era de folos o alianta cu voi,insa voi ne-ati refuzat in ambele randuri si doar nu te asteptai ca noi sa dansam dupa cum canta Spor?
Daca nu stiti sa va faceti diplomatia este problema voastra,nu a noastra.
 

DeletedUser20252

fermo taci :))))

Macar imi recunosc statutul,fata de tine care te crezi mare jucator pe jocul asta.

Profu iti da clasa pe jocul asta in orice moment,iar faptul ca tu il injuri si il urmaresti mereu pe extern sa postezi pe unde posteaza el nu arata decat frustrarea ce o ai in tine.

Imi ziceai mie ca ai invatat ceva de cand nu mai joci pe lumea 7,ai invatat o laie,acelasi copil atomic ai ramas si niciodata nu te vei schimba.
 

DeletedUser20252

Toata lumea a fost banata,totul s-a sters,oamenii au fugit cand l-au vazut pe uriasul Lethal Touch :D
 
Sus