What?? vs Spor

  • Autor subiect DeletedUser20252
  • Data de început

DeletedUser20252

Vad ca sunt certuri in Spor...ce se intampla...nu imi spuneti ca va destramati :(
 

DeletedUser20252

Va imbatati cu apa rece.

A mai luat MoD un trib la ei si i-a lasat amanet,ce te face sa crezi ca voi sunteti mai cu mot si va vor ajuta cu ceva? :))
 

DeletedUser40316

in MOD ajung toate resturile crezand ca se poate face ceva de viitor
 

DeletedUser

nu v-ati m-ai saturat de joc ?:)) eu da! joc cand mai am chef,dor adica..
 

DeletedUser40047

ia mai du-te ma in ceva.vezi cum jignesti cand iti rup capul

stai linistit ca ursu e cel mai bun jucator de triburi din lume, el e zeu, restul suntem noobi si nici nu palim pe langa valoarea lui :eek:

si inca ceva alin, ursu e mare si tare in spatele unui monitor, defapt e genu ala daca strigi la el e sub masa :)))

p.s: asta stiu de la cineva care l-a cunoscut personal :)
 

DeletedUser38225

in MOD ajung toate resturile crezand ca se poate face ceva de viitor

Oare cum te simti sa stii ca nu esti considerat nici macar un "rest care poate face ceva de viitor" ?
Ai grija la ce limbaj folosesti si ce perle scoti pe gura, jucator de 2 bani. Vrei sa demonstrezi ceva? Fa-o sau taci. Sau sa intelegem ca esti tipu de "om" careia ii place sa latre, pana cand adversarul se plictiseste si numai te baga in seama.

Vrei sa faci ceva eroic si nu stii ce? Da-ti stergere cont, multi ar fi mai impacati cu asta, printre care si tu ;)

Si inca o data profu a avut dreptate....

Un adevarat erou mistic acest profu, mai mult decat profet, ceva la care tu aspirir sa fii, un idol pt toti. Din acest motiv tu esti un "profu wanna be" ?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser40792

Un adevarat erou mistic acest profu, mai mult decat profet, ceva la care tu aspirir sa fii, un idol pt toti. Din acest motiv tu esti un "profu wanna be" ?

tu si sti ce vreau sa fiu :rolleyes:...

Si vorbind despre "resturi",ce pot sa zic?!Asta e Romania!Se vinde oricine...
 

DeletedUser20252

Lethale...schimba numele topicului in What?? vs MoD,daca nu ia si inchide topicul ca astia din Spor ne-au scos triburile din cap plecand in alt trib.
 
Sus