Who want RPG ?

  • Autor subiect DeletedUser4610
  • Data de început

DeletedUser4610

Cum in Romania RPG-ul e mort..m-am gandit sa va intreb ce gen va place . Oricum in nici un caz magie...lumi intunecate...chestii medievale . Astea sunt expirate , au fost folosite de 10000 de ori . Si...cum imi place mie RPG-ul va invit pe toti scriitori de pe forum sa va exprimati aici parerea :p
 

DeletedUser431

ecranizarea unui roman! :p:D asta daca vrei sa creezi un joc pentru pc (nu unul online), ar fi ceva inedit sa intri in rolul lui ilie moromete sau al lui victoria lipan :rolleyes:

pentru unul online...hmmm:confused: daca stam sa eliminam lumile medievale, magia, gangsterii am ramane cu... nimic, cam totul a fost folosit... au aparut pana si jocuri care iti ofera posibilitatea sa te ocupi de bunastarea unei mari corporatii care se ocupa cu comert etc etc..

momentan sunt in pana de idei dar promit sa revin imediat ce imi vine o idee buna :D
 

DeletedUser

amintiti-mi daca am dreptate, Hexen era RPG? Am jucat intr-o veselie pe vremuri
 

DeletedUser

diablo+ diablo2+ diablo2 lod cu druidu :) si gothic 2 mi-a placut... acuma joc sacred:)

mie cat am jucat hexen(f putin ca nu mi-a placut) mi s-a parut fps
 

DeletedUser5981

Muiativa mah ca va rup capu'. Fiecare cu preferintele lui. Da si eu am jucat diablo 2. si LOD. Dami te rog link 2moons
 

DeletedUser

I love RPG,imi place cel mai tare genul

Jocile preferate Gothic shi Star Wars: Knights of the Old Republic
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

I love RPG,imi place cel mai tare genul

Joacile preferate Gothic shi Star Wars: Knights of the Old Republic

da sw:kotor rupe by default (ambele parti)

am jucat si alte jocuri din seria star wars, nimic nu m-a impresionat ca knights of the old republic
 

DeletedUser

l-a jucat cineva la lotr online?(lord of the rings)

@madalin nu-l mai am:((
 

DeletedUser

Am jucat eu. Battle For Middle Earth. Foarte fain :) Paca ca nu prea duce calculatorul meu asa un joc.
 

DeletedUser5596

lotr imi place foarte mult,dar cel pai bun joc este dungeon siege 1 s in special 2
 

DeletedUser6077

era acum multi ani,daca a jucat cineva : Arcanum. cred ca avea cea mai frumoasa poveste pe care am vazut-o intr un rpg
 
Sus