WhoCares?

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Dupa un mic succes urmat de desfintarea tribului de cineva in care aveam incredere pe lumea 3 la americani,am decis sa nu-mi pese nici pe .ro.

Asa ca voi face acest trib si aici.Vor veni jucatori ca 4fun,praetor,alex .,jumong,wolfmaster(eu),etc.Cei mentionati sunt pe w2 .us.
Dar vor mai fi si altii,jucatori experimentati ca cei mentionati mai sus,poate chiar mai experimentati dar si incepatori care vor sa invete.

Ideea e ca lista de aproximativ 20 de membri de pana acum e cam mica.Daca pollul se va incheia cu numar de membri nelimitat,in loc de 50 de nepasatori imi vor trebui cam 150-200 ca sa reusesc ce mi-am propus.Asa ca,m-am decis sa vin pe extern sa caut membri.Daca doriti sa va numarati printre ei,scrieti aici sau dati-mi mesaj pe .us(w2 id wolfmaster).

Cateva "setari ale tribului:

Nume:"WhoCares?
Abreviere:WhoC?
Start:prima zi.
Emblema:
user_image.php


Acestea fiind spuse,
Spor la joc!
 

DeletedUser19202

eeee salutare am auzit aseara ca cineva cu numele wolfmaster se lauda ca e mare si tare pe lumea 7.

si cum il vad la tine pe lista te-as invita sa ne luminezi si pe noi cine e
pentru ca joc acolo de la inceputul lumii si sincer nu am auzit de el pana acum

sau e doar o metoda de atras membri?

ps acu vad ca esti chiar tu ...hai sa te vad ce poti sa raspunzi:))))
 

DeletedUser19202

Nu joc pe lumea 7 :)
Singurul loc unde am nickul wolfmaster e pe lumea 2 la americani.


EDIT:Acesta e contul despre care vorbeam.

Daca te deranjeaza cineva pe lumea 7 cu acest nick,nu sunt eu :)

nu ma deranjeaza pe mine dar aseara cineva incerca sa pacaleasca niste jucatori de pe lumea 10 explicand ca are el cont mare pe 7
de altfel nu exista jucator cu numele ala pe lumea 7 daia eram si mirat si nici nu a existat
 

DeletedUser

Ok.Eu oricum pe 7 nu am jucat decat pana la cateva mi de puncte...
 

DeletedUser

Inca un jucator roman de pe us intra:Zbiu
mai avem si de pe ro cam 15.
 

DeletedUser

15:00 ar cam fi...Posibil sa schimbam.Dar in mare cand poate fiecare pe durata primei zile.


Inca un posibil de pe us:GReaper
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus