window vs =TdN= si academiile.

  • Autor subiect DeletedUser43832
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

n00bs era puterea nr 3 pe acea lume dupa MoD si TSL
nu a participat la niciuna din destramari ale triburilor de mai sus mentionate...
a preluat stafeta dupa ce aceste 2 triburi au fost nimicite de penalizari si blocari de conturi in masa de catre admini....
a fost lumea cu cele mai multe stergeri de conturi deodata...3-4 k-uri pline de barbari au fost la un moment dat
cei ce nu au jucat acolo in momentul acela stiu doar din auzite chestiile astea...dar eu am fost prezent acolo,am participat la destramarea MoD din interior infiltrat ca "jucator cu emblema si scoala TSL in sange"...apoi majoritatea jucatorilor din TSL au fost blocati pe diferite motive,unele inventate de admini,abuzuri peste abuzuri,toate astea au dus la o stergere in masa a jucatorilor nostri...nu avea rost sa continuam atata timp cat in n00bs se aflau admini ce aveau grija de aceasta lume...
este o poveste lunga si trista in acelasi timp...innogames a luat o pata neagra pe acea lume pentru ca s-a ajuns pana la ei cu ticketele si mailurile :)
discutii pro si contra vor fi intotdeauna,distractia a fost maxima si daunatoare :))
=TdN= s-a destramat aici pentru ca nu au stiut sa tina un echilibru la nivel de conducere...
Shock v-a avea asta atata timp cat eu sunt aici...deci tineti-va bine :)


Pe L3 s-a dat stergere la jumatate de harta, deci undeva la 50 de k-uri. Si aici s-a ajuns in germania, chiar cu succes pot spune, fata de asteptarile care le aveam.
 

DeletedUser43832

20-05-13, 15:58 #92
alandala.
Member

Data înscrierii
May 5, 2013
Postări
18

Din pacate razboiul cu =Tdn= s-a incheiat mai repede decat ne asteptam.Nemai existand =Tdn= nu mai vad rostul acestei teme..s-a cam spus ce era de spus...Rog un moderator sa inchida tema.Multumesc!
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus