window vs =TdN= si academiile.

  • Autor subiect DeletedUser43832
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

nu o dati in spam ca stim noi cine face legea defapt :)


asteptam primul sat cucerit de tdn contra celor din window ..
 

DeletedUser

Ati umplut forumul cu MISU, ce s a intamplat acolo doar ei 2 stiu noi pèutem doar sa venim fiecare cu ideile si parerile noastre,Cristi nu fac legea imi vad de jocul meu si este prematur sa ** in momentul de fata de statistici harta ink se cerne dar nu trebuie sa ni se ia din mobilizarea care am avuto impotriva celor din TDN ,putea fi invers ,vedem peste 2-3 luni cum va arata harta.
 

DeletedUser43832

aisaunu? a spus:
nu o dati in spam ca stim noi cine face legea defapt

Putin spam este permis, dupa cum am mai spus, in limita bunului simt.Fiecare are dreptul la o parere despre acest razboi, indiferent din ce tabara face parte, chiar si daca e simplu spectator e liber sa-si explime punctul de vedere legat de subiect.Daca asteptam la viteza aceasta sa punem doar statistici ne prinde craciunul pana posteaza cineva acilea :)
 

DeletedUser43862

hey :)
lumea asta este de abia la inceput,intr-un fel este bine si cu acest razboi....se mai calesc jucatorii din =TdN= asa
alandala...daca era organizat de mine acest atac nu cred ca pleca nici un topor spre satele tale daca nu aveam asigurate un minim de 7-8 curatari per sat
s-a atacat la intimidare oarecum cred si bine au facut...
o sa fi atacat si hartuit non stop,pentru ca asta este politica jucatorilor din =TdN=...sa hartuiasca adversarul pana cedeaza indiferent din ce trib face acesta
krius ma cunoaste cine sunt si ce pot face :)
o sa ajungi cu gandul la ceea ce scriu aici atunci cand o sa vina momentul
pacat totusi ca nu ma ajutati si pe mine cu resurse cum o faceti cu altii ca sa pot reveni rapid in joc :)))

hai ca va pupa Jean :*
 

DeletedUser

hey :)
lumea asta este de abia la inceput,intr-un fel este bine si cu acest razboi....se mai calesc jucatorii din =TdN= asa
alandala...daca era organizat de mine acest atac nu cred ca pleca nici un topor spre satele tale daca nu aveam asigurate un minim de 7-8 curatari per sat
s-a atacat la intimidare oarecum cred si bine au facut...
o sa fi atacat si hartuit non stop,pentru ca asta este politica jucatorilor din =TdN=...sa hartuiasca adversarul pana cedeaza indiferent din ce trib face acesta
krius ma cunoaste cine sunt si ce pot face :)
o sa ajungi cu gandul la ceea ce scriu aici atunci cand o sa vina momentul
pacat totusi ca nu ma ajutati si pe mine cu resurse cum o faceti cu altii ca sa pot reveni rapid in joc :)))

hai ca va pupa Jean :*

Vezi ca ai gresit lumea. TDN abia are 10 fuluri ferma 30 in trib, de unde cate 8 pentru fiecare sat al lui alandala.:confused:
 

DeletedUser30525

krius ma cunoaste cine sunt si ce pot face :)
o

:)
chiar daca am contul pe l33 nu am timp sa joc
intru doar sa vad ce mai fac cei pe care ii cunosc pe aici
de data asta florine insa (chiar si inactiv) suntem in tabere diferite (tot prieteni ramanem :D ca triburile e doar un joc )
stiu ce poti sa faci la fel de bine cum stii ce pot face si cei din hard-ul pe care il cunosti tu :)
asa ca nu putem decat sa asteptam sa dai tot ce ai mai bun din tine
pana acum insa fara suparare colegii mei v-au dat clasa si la atac si la aparare
 

DeletedUser42593

Vezi ca ai gresit lumea. TDN abia are 10 fuluri ferma 30 in trib, de unde cate 8 pentru fiecare sat al lui alandala.:confused:

am scris eu undeva "full'uri" ?
am spus curatari...se subintelege ca nu puteau fi atatea full'uri miezure
 

DeletedUser42593

:)
chiar daca am contul pe l33 nu am timp sa joc
intru doar sa vad ce mai fac cei pe care ii cunosc pe aici
de data asta florine insa (chiar si inactiv) suntem in tabere diferite (tot prieteni ramanem :D ca triburile e doar un joc )
stiu ce poti sa faci la fel de bine cum stii ce pot face si cei din hard-ul pe care il cunosti tu :)
asa ca nu putem decat sa asteptam sa dai tot ce ai mai bun din tine
pana acum insa fara suparare colegii mei v-au dat clasa si la atac si la aparare

Nu subestima ca jar mancati :))
Nu mai am timp deloc de joc...pe cuvant
Am renuntat la ro30 unde au tabarat sacalii pe mine am vazut.
 

DeletedUser

Nu va mai agitati TDN se duce la vale,din cate vad fuzioneaza cu H-33 ,Window a castigat deja razboiul dupa doar 3 zile :)
 

DeletedUser43832

Era normal ca dupa un asemenea esec sa apara tensiuni si certuri in trib.E greu la viteza 1 sa astepti o luna pana ti se refac trupele pierdute intr-un atac trimis dintr-un ordin dat aiurea, in timp ce vacinii se dezvolta vazand cu ochii.Nu stiu daca e in totalitate meritul nostru destramarea =Tdn= insa cu siguranta am participat si noi la acest lucru.
Intr-un razboi nu conteaza doar numarul membrilor , conteaza psihicul , hotararea , loialitatea , inteligenta si coordonarea echipei.
Asadar , pe viitor, cine vrea sa aibe de a face cu noi, "sclavii liberi" sa se gandeasca de doua ori inainte de a actiona.
 

DeletedUser

stati voi linistiti...ca nu a contat deloc windows la aceasta...scindare a tribului... ;))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus