window vs =TdN= si academiile.

  • Autor subiect DeletedUser43832
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Maram ca sa ajungi tu la performantele mele realizate timp de 6 ani mai trebuie sa treaca multa apa pe dunare ... abea dupa ce va mai trece multa apa pe dunare o sa poti tu sa te amuzi de cele spuse de mine ...
Apropo vezi ca eu ce vorbesc nu vorbesc in necunostinta de cauza nici sa ma bag in seama ! Ma supara atitudinea unora dintre voi care daca e sa o luam asa nici nu ati realizat mare lucru !
V-ati mobilizat frumos si ceilalti au pierdut un anumit numar de trupe in rest nu vad nimic special si mare performanta !
Ca sunteti 20-30 membrii ? asta nu e realizare ... daca tine minte cineva lumea 7 de la inceputuri si anume tribul MoD ... stie toata lumea cam ce am facut 30 membrii impotriva a toata harta !
Sa mai dau exemple ? Skin , SAS , AVALON ? care si acolo am facut lege intr-un contingent restrans dar de valoare ...sau BURN , IMMO , Hegemony ?
Daca sunt sub acoperire nu inseamna ca nu stiu jocul si trebuie sa ma tratezi in deradere , nu trebuie sa tratezi omul dupa infatisare !
Pana acum multa vorbarie si fapte putine si din partea voastra si din partea Tdn !
Mai aveti putin si voi si o dati in Penibilul in care dadea nenea Octav care si ala era mare conducator !

O zi buna !
Amice nu-mi aduc de tine in burn , de avalon cred ca stii de pe google iar cu Octav nu creed ca e decat o rafuiala personala si o refulare .
Ai venit aici ca sa ce ? e off , ok , ok , dar ceva on ai de zis ? Altfel ,eu te vad ca pe un fan , si-ti multumim , da-ne si un Like plz.
Nu am nimic personal cu tine , te stiu un pic de pe alte lumi , jucator ok , nu exceptional nu patetic, dar cu o gura imensa , atat si nimic mai mult ..Daca stau sa ma gandesc de ce au dominat mod pe 7 , ar trebui sa-ti redescoperi arborele genealogic ..
p s stii si tu cate ceva si te faci atat de atotstiutor prin toate topicurile si forum-urile , de parca ..off , nu confund jocul cu viata , dar mai bine , traieste viata mai diferit ,decat cu "topoarele" in mana si calare pe "cavaleria" usoara..
Nu o lua personal , e doar o umila parere , si un raspuns oarecum inofensiv ,trateaza-l ca atare !
 

DeletedUser

dnd,afk..ce frustrat mai esti si tu pe joc?sau ai gura mare doar pe forum?
 

DeletedUser42770

Amice nu-mi aduc de tine in burn , de avalon cred ca stii de pe google iar cu Octav nu creed ca e decat o rafuiala personala si o refulare .
Ai venit aici ca sa ce ? e off , ok , ok , dar ceva on ai de zis ? Altfel ,eu te vad ca pe un fan , si-ti multumim , da-ne si un Like plz.
Nu am nimic personal cu tine , te stiu un pic de pe alte lumi , jucator ok , nu exceptional nu patetic, dar cu o gura imensa , atat si nimic mai mult ..Daca stau sa ma gandesc de ce au dominat mod pe 7 , ar trebui sa-ti redescoperi arborele genealogic ..
p s stii si tu cate ceva si te faci atat de atotstiutor prin toate topicurile si forum-urile , de parca ..off , nu confund jocul cu viata , dar mai bine , traieste viata mai diferit ,decat cu "topoarele" in mana si calare pe "cavaleria" usoara..
Nu o lua personal , e doar o umila parere , si un raspuns oarecum inofensiv ,trateaza-l ca atare !

Ma sti si tu de pe alte lumi care? pentru ca sub acest nume joc de prea putine lumi incat sa sti cine sunt eu ascuns sub acest nume, 2 persoane stiu si alea sunt din MoD :)
Evident si clar ca ma confunzi !
Pentru postul tau lipsit de insemnatate iti voi da Reputatie ca sa fi fericit !
Avalon de pe google, cand eu conduceam pe acolo probabil nu stiai ca exista sau nu jucai :)) esti amuzant si patetic in acelasi timp , imi permit sa fiu putin mai dur dar nu foarte tare avand in vedere ca stiu cine esti si ne cunoastem , dar si tu ai fost mai artagos in postul de mai sus asa ca mi-am permis putin mai mult !
Exact ce spun de cateva posturi incoace ... judecati o persoana dupa un Nick-name neinsemnat si incercati sa ii atribuiti una :)
Multi daca ar sti cum sta treaba acum ar fi sub papuc sau ca strutul ... vreo cativa dintre voi acum cativa ani nu stiati cum sa ma mai pupati iar acum va dati mari intelepti (am spus cativa, nu am dat nume nu v-am judecat) ! Dar aceasta situatie ma amuza teribil avand in vedere ca 2-3 persoane de pe aici ati avut cate ceva de invatat de la mine si ati ascultat destul de bine ulterior ajungand jucatori aproape de linia de plutire iar cativa dintre voi chiar exceptionali din unele puncte de vedere ! :)
In fine ! Va respect pe toti asa cum sunteti , defapt pe cativa dintre voi asa cum va cunosteam :)

On-topic : Ce se intampla acum ca tdn sa rupt in 2 ? contra cui merge razboiul Window ?

Edit: Afk e baiat bun dar ... e mai artagos de felul lui nu e problema Aisanule :) daca ar sti cum sta situatia nu ar mai fi asa
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

:)) fie o dam la pace ..acum am auzit cam de cine e vorba ..
nici eu nu stiu indeajuns de tine si invers , am fost cam dur , asemnea tie , era ** numai de situatia in sine ..
Nu imi cer scz de ce am zis , ci doar o sa fiu mai ok vis a vis de tine ..de dragul altor factori decat celor prezenti in acet topic! numa bine.
Poate acu se "reinventeaza " si din 2 tdn-uri iese un tdp (trib de pro , nu ce credeati voi ) :D
 

DeletedUser42770

Artistule, nu stiu cine esti insa daca tot ai pomenit de Mod SI L7 , sa ne aducem aminte de ce s-a intamplat acolo http://www.youtube.com/watch?v=lOTKKdKqGd4 si sa-ti pomenesc si eu de un trib pe care ai uitat sa-l mentionezi mai sus...noobs.

In sfarsit un om cu simtul umorului ! Si da chiar asa eram :))) Inconjurati din toate directiile :)) Dar ca veni vorba nu prea am fost tradati ... dar nici pe departe nu eram
Edit: Eek alias Hitler e coma :)
Da extraordinar trib intradevar noobs ! Ideea era ca acolo conducerea era extraordinara ... cine stie cunoaste
Totusi ca sa fim on alandala va razboiti mai departe cu Shocku ? sau cu TDN ? sau cu amandoua ! :)
 

DeletedUser41917

MoD - noobs - Tsl - Hard , etc sunt de domeniul trecutului , L7 a trecut , sa nu uitam totusi , asta este lumea 33.
 

DeletedUser

acum nu mai conteaza ce s-a intamplat intre tdn si window
au fost mai buni, asta e..bravo lor :)
e doar un joc

si eu am fost in Mod pe lumea 7. imi amintesc acelasi lucru, Mod a dominat inceputul lumii, eram tribul de pe locul 1, aveam razboi cu 3 (BURN, Macedonia..Mda, sau ceva de genu..si inca unul) triburi din top 20..chiar eram inconjurati de dusmani..parca in nord era un trib diablo cu care aveam un pna, dar s-a facut tarziu pna-ul ala
 

DeletedUser43832

Din pacate razboiul cu =Tdn= s-a incheiat mai repede decat ne asteptam.Nemai existand =Tdn= nu mai vad rostul acestei teme..s-a cam spus ce era de spus...Rog un moderator sa inchida tema.Multumesc!
 

DeletedUser

Din pacate razboiul cu =Tdn= s-a incheiat mai repede decat ne asteptam.Nemai existand =Tdn= nu mai vad rostul acestei teme..s-a cam spus ce era de spus...Rog un moderator sa inchida tema.Multumesc!



a venit vara, ne duelam la isalnita
 

DeletedUser

Nu inchideti topicul si asa ii plictiseala pe forumul asta asa ne mai amuzam si noi putin :D
 

DeletedUser

Poate ca nu mai exista TDN, dar se continua lupta intre fosti membri si alandala..

N-a fost o dimineata prea reusita pentru alandala.. o sa revin cu rapoarte


EDIT:

e2cf1a47e5.png


a8032df487.png


de572742d3.png


c7e0a4fa92.png


e1a4d1413e.png


1d44f24ff1.png
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Ultima editare de un moderator:

DeletedUser43862

Artistule, nu stiu cine esti insa daca tot ai pomenit de Mod SI L7 , sa ne aducem aminte de ce s-a intamplat acolo http://www.youtube.com/watch?v=lOTKKdKqGd4 si sa-ti pomenesc si eu de un trib pe care ai uitat sa-l mentionezi mai sus...noobs.

n00bs era puterea nr 3 pe acea lume dupa MoD si TSL
nu a participat la niciuna din destramari ale triburilor de mai sus mentionate...
a preluat stafeta dupa ce aceste 2 triburi au fost nimicite de penalizari si blocari de conturi in masa de catre admini....
a fost lumea cu cele mai multe stergeri de conturi deodata...3-4 k-uri pline de barbari au fost la un moment dat
cei ce nu au jucat acolo in momentul acela stiu doar din auzite chestiile astea...dar eu am fost prezent acolo,am participat la destramarea MoD din interior infiltrat ca "jucator cu emblema si scoala TSL in sange"...apoi majoritatea jucatorilor din TSL au fost blocati pe diferite motive,unele inventate de admini,abuzuri peste abuzuri,toate astea au dus la o stergere in masa a jucatorilor nostri...nu avea rost sa continuam atata timp cat in n00bs se aflau admini ce aveau grija de aceasta lume...
este o poveste lunga si trista in acelasi timp...innogames a luat o pata neagra pe acea lume pentru ca s-a ajuns pana la ei cu ticketele si mailurile :)
discutii pro si contra vor fi intotdeauna,distractia a fost maxima si daunatoare :))
=TdN= s-a destramat aici pentru ca nu au stiut sa tina un echilibru la nivel de conducere...
Shock v-a avea asta atata timp cat eu sunt aici...deci tineti-va bine :)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus