WoC,Aka!,OFF! si UNC vs ZION

  • Autor subiect DeletedUser43196
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser29130

mda , urat din partea ta . prea multa infumurare din partea WoC-ului , mai ales si atunci cand au rupt PNA-ul cu SPAM! . Decizia e luata deja .
 

DeletedUser29130

Salutare,


Chiar ca aveti cu ce va mandri :))
Cu faptul ca va conduce SPAM ? Va vedem noi mai tarziu!

Ce carti pe fata ? Va munciti de zile bune sa realizati asemenea complot :)) Sa imi multumiti ca v-am ajutat, ma plictisisem sa va privesc miscarile pe la spate!
Pana la urma este treaba voastra cum va organizati diplomatia dar este o miscare de rahat pentru ca nici unul din voi nu era capabil sa poarte un razboi corect si intr-un final daca nu va treziti la realitate o sa va plangeti de mila!

Locurile 2 si 3 vs 1

Nici in al 12-lea ceas nu ai curaj sa recunosti, esti o fetita!
Iti dau totusi sansa sa recunosti acum si te rog sa ma crezi ca voi avea grija sa primesti o invitatie in Wog:)
In realitate sunt triburile 2,3,4,6,7 :))


Dar eu ma bucur ca este asa!
Chiar imi doream un moment ca asta, sa vad care este puterea familiei Woc!


vezi ca ramaneti cam putini pe joc :)) tu cand te lasi de triburile , cum a facut Totkumitamadeskurk ? :))
 

DeletedUser28194

Ce vrei sa zici ?
Este o rusine ca nu mai poti juca sau ce?
Ne lasam si revenim ori de cate ori avem posibilitate!
 

DeletedUser

Succes tuturor!

Personal nu am crezut niciodata in conspiratii si comploturi, consider ca lucrurile sunt mai complexe decat par la o prima vedere si au rezultat dintr-un lant de cauze si efecte ce au culminat cu declaratia de razboi a WoC-ului.

Fie ca cel mai bun sa castige!
 

DeletedUser28194

Faptul ca ne luptam nu este un deranj, ci faptul cum demonstrati ca nu exista coloana vertebrala si sunteti conducatori de 2 lei ;)
Woc avea PNA cu Ganja, in rest toate triburile din apropiere erau neutre (ceea ce inseamna ca ne atacam), ori cu rosu, ori neutrii, tot un drac!

Bafta!
 

DeletedUser43196

Faptul ca ne luptam nu este un deranj, ci faptul cum demonstrati ca nu exista coloana vertebrala si sunteti conducatori de 2 lei ;)
Woc avea PNA cu Ganja, in rest toate triburile din apropiere erau neutre (ceea ce inseamna ca ne atacam), ori cu rosu, ori neutrii, tot un drac!

Bafta!

Este un lucru normal cea ce se intampla :)
Pana la urma pozitia tribului woc..:)
Infiine sa nu exagera cu insultele :D
 

DeletedUser2821

Razboiul asta dovedeste de fapt cine a bagat spaima in toti, niciunul din cei care au declarat, singuri, nu ar fi avut curajul, asta e clar :) Vedem cum evolueaza!
 

DeletedUser29130

michelle2007 , pt nesimtirea voastra cand ati rupt pna-ul cu noi , fara motiv. Mie imi plac oamenii de cuvant , si tu nu esti inclus in categoria asta .
 

DeletedUser44398

Da voi nu bagati si academiile? sau alea dau prost la statistica dupa si nu va place?... poor academies...
 

DeletedUser43196

Insa tu fiind zmeu, ai pus-o de-un troc cu locurile 2-3, poate, poate...

Eu am vrut alianta cu woc:) am fost refuzat ..am vrut sa dau pe L.R pe vremea aceia ce crezi ca s-a intamplat woc a recrutat L.R-u..(Dupa ce am spus conducerii woc pe cine vreau sa dau legat de diplomatie..)
A-2-a zii mam trezit cu mesaj de la Michel in legatura cu alianta cu noi..era normal sa nu imi mai comvina..
 

DeletedUser29130

Eu zic sa ii arati tu cum se face ca esti expert... Putin praf de mers vedem si noi?

daca mai tii minte , pe L9 , ti-ai cam luat-o de la noi . Sau ti-e rusine sa spui ca marele Horto din tribul AT si-a luat-o pe cocoasa pe L9 ? acum e timpul sa ne arati ca nu esti un invins cum toti credeam :))
 

DeletedUser43971

Salutare,


Chiar ca aveti cu ce va mandri :))
Cu faptul ca va conduce SPAM ? Va vedem noi mai tarziu!

Ce carti pe fata ? Va munciti de zile bune sa realizati asemenea complot :)) Sa imi multumiti ca v-am ajutat, ma plictisisem sa va privesc miscarile pe la spate!
Pana la urma este treaba voastra cum va organizati diplomatia dar este o miscare de rahat pentru ca nici unul din voi nu era capabil sa poarte un razboi corect si intr-un final daca nu va treziti la realitate o sa va plangeti de mila!

Locurile 2 si 3 vs 1

Nici in al 12-lea ceas nu ai curaj sa recunosti, esti o fetita!
Iti dau totusi sansa sa recunosti acum si te rog sa ma crezi ca voi avea grija sa primesti o invitatie in Wog:)
In realitate sunt triburile 2,3,4,6,7 :))


Dar eu ma bucur ca este asa!
Chiar imi doream un moment ca asta, sa vad care este puterea familiei Woc!



nuuu , nu wog , vreau la woc :))

glumesc bre , jucati-va acolo ca macar acum avem fiecare pentru ce juca , nu ?:))
 

DeletedUser44398

Dumnezo, pentru un drum asigurat in rai, iti cumpar io invitatie, nu de alta, dar am cam multe pacate pe spate, si e cam greu fara pile.

Ma refeream la minunatele academii din Zion,Spam si Ganja..
 

DeletedUser16966

Cand ati luat voi primul sat de pe contul meu nu mai jucam de cel putin 3 luni asa ca mai cauta si alte motive sa te lauzi si eventual mai fa un training de atac la secunda ca ati cam uitat. eventual folositi blogul lui macel ca e foarte explicit. =))))

Ps: tza tza tza caprita tza =)))) te asteptam cu colindul de anul nou pana atunci "te pup pa pa!"
 

DeletedUser27882

Ce aliante ma Mihnea? Nu sunteti in stare sa purtati un razboi propriu? Un razboi in adevaratul sens al cuvantului? Aveti nevoie de bone? Se pare ca da. Felicitari:))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus