WoC,Aka!,OFF! si UNC vs ZION

  • Autor subiect DeletedUser43196
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser43971

:)) nebun Thresh asta , cati ingeri tre' sa trimit sa onoreze invitatia aia ?:)))

jur ca imi place acuma ce activitate e pe extern , parca pana acum toata lumea era prea linistita , am dat sa fie razboaie pe l35 sa nu sta nimeni cu topoarele-n sat , hahahaha :))
 

DeletedUser43196

Sti ce imi place mie? Ca nici macar nu cred ca am ironizat pe nimeni si am vrut sa se poarte o discutie cat de cat normala.. :p.Da cu voi se poate:D?
 

DeletedUser29130

Cand ati luat voi primul sat de pe contul meu nu mai jucam de cel putin 3 luni asa ca mai cauta si alte motive sa te lauzi si eventual mai fa un training de atac la secunda ca ati cam uitat. eventual folositi blogul lui macel ca e foarte explicit. =))))

Ps: tza tza tza caprita tza =)))) te asteptam cu colindul de anul nou pana atunci "te pup pa pa!"


te lasi tu si aici , ca nu-ti plac razboaiele de durata , iti place doar la caldurica tie :))

Ps: tza tza tza caprita tza =)))) te asteptam cu colindul de anul nou pana atunci "te pup pa pa!"

asa iti schimbai si acolo numele la sate , si tot le pierdeai :))
 

DeletedUser16966

Sti ce imi place mie? Ca nici macar nu cred ca am ironizat pe nimeni si am vrut sa se poarte o discutie cat de cat normala.. :p.Da cu voi se poate:D?

Ai posibilitatea sa te retragi si sa faci echipa cu caprita. Si asa se apropie sarbatorile de iarna si sigur are nevoie de un urs la colindat...
 

DeletedUser43971

Multe, vreau si eu ingerite roscate daca se poate :)

roscate am numa cateva , alea's pe langa tronul meu !!:)))
da blonde am la discretie , nu mai stiu ce sa fac cu ele , de alea cu ochii albastri , verzi , ia tie cum iti place sa-ti fac rost de una perfecta , dupa chipul si asemanarea ta :D

conteaza sa aiba si sani de 90 si fund de 60 , ca stiu eu ca pe Pamant de astea le place la feciori ;)

Daca tot e razboi , rog un moderator sa schimbe numele temei cum se cuvine.

Fiind , Ganja , Spam & Zion vs Woc nu e frumos de aliati nostri intrati mai tarziu putin in razboi sa nu fie pe titlul topicului , zic si eu.
 

DeletedUser29130

Ai posibilitatea sa te retragi si sa faci echipa cu caprita. Si asa se apropie sarbatorile de iarna si sigur are nevoie de un urs la colindat...

asa viteaz erai si pe atunci , si ai ramas doar cu caterinca asta ieftina , cu satele pierdute , cu tribul invins , cu ani de joc pierduti si cu o lume pierduta . Adica , asta spune tot .
 

DeletedUser16966

te lasi tu si aici , ca nu-ti plac razboaiele de durata , iti place doar la caldurica tie :))



asa iti schimbai si acolo numele la sate , si tot le pierdeai :))

Nu cumva trebuie sa iti ajuti prietenul la stors cosuri si te retinem? =))))
 

DeletedUser44398

oct 21
23:16 florinooo a părăsit tribul.

Si plang dusmanii..
 

DeletedUser2821

Imi place de tiine ,esti "MARE" om "MARE" caracter:p
Infiine ..

Va iau pe rand, cand am timp, primul trib, FIIND!

Hai sa aratam putin din marele trib FIIND, si respectiv ultima pagina de innobilari :) Si sa o comparam cu cea a WOC-ului.

FIIND:
http://ro.twstats.com/ro35/index.php?page=tribe&mode=conquers&type=gain&id=102

WOC:
http://ro.twstats.com/ro35/index.php?page=tribe&mode=conquers&type=gain&id=108

E ceva diferenta, zic eu, nu? Sa mai pomenesc de faptul ca avem de 2 ori mai multi inamici invinsi?

Cred ca aici am incuiat discutia despre care trib este mai bine cotat dintre FIIND si WOC :)

Sa te compar cu cei din conducerea WOC? 351 mihnea8888 [FIIND!] 49.951

Locul tau ca inamici invinsi, te anunt de acum, toti cei care au conducere la noi, cu exceptia mea, desi nici eu nu stau rau, sunt in top 20 ca atacatori :)
 

DeletedUser43196

Domnu michel ..nu ma intereseaza ce si cum barbarele alea leam dat eu voie sa inobileze si stiu eu de ce nu trebuie sa iti bati cu capusoru :* nu stiu cum sa iti spun dar nu inobileaza nimeni un barbar fara voia mea;)
Inamici invinsi? Normal daca va rupeti trupele fara rost.. :))

Aa si mai ceva stiu ca zilele astea un jucator de la miine din trib amarat saracu ..20 k pct ti-a cam pus capac un jucator de 80 k pct..:)
pacat
 

DeletedUser29130

Va iau pe rand, cand am timp, primul trib, FIIND!

Hai sa aratam putin din marele trib FIIND, si respectiv ultima pagina de innobilari :) Si sa o comparam cu cea a WOC-ului.

FIIND:
http://ro.twstats.com/ro35/index.php?page=tribe&mode=conquers&type=gain&id=102

WOC:
http://ro.twstats.com/ro35/index.php?page=tribe&mode=conquers&type=gain&id=108

E ceva diferenta, zic eu, nu? Sa mai pomenesc de faptul ca avem de 2 ori mai multi inamici invinsi?

Cred ca aici am incuiat discutia despre care trib este mai bine cotat dintre FIIND si WOC :)

penibil , sa iei acum la puricat innobilarile tribului advers :)))
 

DeletedUser2821

Domnu michel ..nu ma intereseaza ce si cum barbarele alea leam dat eu voie sa inobileze si stiu eu de ce nu trebuie sa iti bati cu capusoru :* nu stiu cum sa iti spun dar nu inobileaza nimeni un barbar fara voia mea;)
Inamici invinsi? Normal daca va rupeti trupele fara rost.. :))

Aa si mai ceva stiu ca zilele astea un jucator de la miine din trib amarat saracu ..20 k pct ti-a cam pus capac un jucator de 80 k pct..:)
pacat

Sa ai blindat un sat si sa spargi trupe, nu e mare smecherie, daca se descurca fara sprijin, facea splitturi, recuperari, stai linistit ca il luam in echipa de elita, nu il lasam la voi :)

Si sunt sigur ca au toti aia acordul =)) Ce sa zici si tu :))
 

DeletedUser2821

DeletedUser43196

Aa domnu michel uitasem sa iti spun da chiar alea au fost trupele jucatorului fara trupe de suport.. :))
Imi pare rau pentru tine :*
 

DeletedUser2821

Aa domnu michel uitasem sa iti spun da chiar alea au fost trupele jucatorului fara trupe de suport.. :))
Imi pare rau pentru tine :*

Ok, avea flama, bravooo, ce realizare :) dar asta sa o creada altcineva, poate unul care cucereste barbari pe banda rulanta.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus