WoC,Aka!,OFF! si UNC vs ZION

  • Autor subiect DeletedUser43196
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser43196

Explicaţie Salutare,


Din motive pe care nu le-am primit si nici nu am sa le inteleg (daca vor apararea), Woc si Ganja au ajuns la razboi.

V-am tratat cu respect, lucru ce nu este primit si din partea voastra, am trecut cu vederea recrutarile facute, avansarea voastra pe satele de barbari spre nord, printre satele noastre desi conducerea Ganja nu trebuia sa aprobe asa ceva, ba mai mult ori de cate ori a fost nevoie de unele discutii Dumnezo a tras de timp cu zilele.

Consideram diplomatia voastra cu noi doar de fatada si pregatirea unui complot impreuna cu SPAM!, este decizia voastra si imi pare rau ca nu a existat coloana vertebrala sa anuntati intai ruperea relatiei cu noi si abia apoi sa va pregatiti de ce urmeaza.

Imi pare rau ca sunt cativa jucatori Ganja cu care am colaborat pana acum si care sunt foarte ok ca si playeri, ca si oameni, sper sa inteleaga ce se intampla cu adevarat si cine se foloseste de aceasta familie frumoasa ca si scut.


Astea fiind spuse, spor la innobilat!

Va dorim un razboi frumos!:p
Cei mai buni sa cajdige:)
 

DeletedUser44398

Sa vina si distractia :D

Presupun ca un moderator poate sa modifica in Woc vs Ganja,Fiind si Spam.
 

DeletedUser

sunt prea lasi cei din spam pentru acest razboi intra doar cu vorba atat
 

DeletedUser29130

da da , asa zicea si DHBM-ul tau plin de ferme ca tine :)))) sau vrei sa mai vezi statistica noastra cu DHBM inca o data ? :))

piticot :) joc de glezne .. :)))
 

DeletedUser43196

Aloo aici ii alta discutie va rog mutati ce aveti de discutat in alta parte..aici vreau sa vorbim legat de razboiu asta daca ii
 

DeletedUser29130

scuze , noi astia din spam am invitat fermele piticotului :)))) hai ca ne mutam cu caterinca de aici :) dar in schimb , in SPAM! toata increderea si tot sprijinul pt Ganja si FIIND !
 

DeletedUser43196

Data Eveniment
oct 21
21:57 Tribul ZION-V a intrat în război. (Vs Woc)
 

DeletedUser44398

Baga si toate academiile, sa dea bine la statistica...

Sa nu uitam ca tot serveru e format din primele 10 triburi, ce trist de voi...

BTW Capricornule....

lui SoogeyBoogey i-a picat netul la cat de amuzant esti Capricorn
 

DeletedUser43196

Thresh nu cred ca stii foarte bine povestea si cum sta treaba.. ;)
Cand eu am dorit alianta cu woc am fost luat pe sus si tratat asa ca pe ultimu om;).
Dupa 2 zile imi da Michel ca doreste alianta..odata ce am fost refuzat si pe langa asta isi mai si bat joc de miine prin recrutariile facute nu aveam cum sa stau si sa ma uit la woc :).
Pana la urma un trib de mijloc ramane de mijloc si este tinta tuturor de obicei mai ales cand esti si rank 1:)
 

DeletedUser43971

Presupun ca stiti expresia :)
"Cu cartile pe fata" , consider ca harta este in punctul in care trebuia sa fie , eu personal nu doream promovarea pna-ului cu Woc intr-o alianta , si probabil nici Spam , totusi Woc este tribul de pe primul loc + trib de centru , o lupta gen locurile 2 si 3 vs 1 era de asteptat sa se intample.
 

DeletedUser2821

Doar ca e locurile 2,3,4 vs locul 1, ma rog succes la toata lumea si vedem cum evolueaza treaba. :)
 

DeletedUser27882

Cu remarca ca pana acum ai adoptat pozitia fatalaului Dumnezo..
 

DeletedUser28194

Salutare,


Chiar ca aveti cu ce va mandri :))
Cu faptul ca va conduce SPAM ? Va vedem noi mai tarziu!

Ce carti pe fata ? Va munciti de zile bune sa realizati asemenea complot :)) Sa imi multumiti ca v-am ajutat, ma plictisisem sa va privesc miscarile pe la spate!
Pana la urma este treaba voastra cum va organizati diplomatia dar este o miscare de rahat pentru ca nici unul din voi nu era capabil sa poarte un razboi corect si intr-un final daca nu va treziti la realitate o sa va plangeti de mila!

Locurile 2 si 3 vs 1

Nici in al 12-lea ceas nu ai curaj sa recunosti, esti o fetita!
Iti dau totusi sansa sa recunosti acum si te rog sa ma crezi ca voi avea grija sa primesti o invitatie in Wog:)
In realitate sunt triburile 2,3,4,6,7 :))


Dar eu ma bucur ca este asa!
Chiar imi doream un moment ca asta, sa vad care este puterea familiei Woc!
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus