WoC,Aka!,OFF! si UNC vs ZION

  • Autor subiect DeletedUser43196
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser44398

Timpu sa-l tragem in teapa pe contibuabil :D

numa bine, e lipit de mine :))
 

DeletedUser44398

da =)))

sper sa fie buna, ca n-am mancat pana acum, ca eu's din ardeal :D
 

DeletedUser27882

Plictisitoare aceasta lume :(

Esti ipocrit!

klaus6239 mai 04, 07:27
Salut. Vin si eu cu o rugaminte.

Avand in vedere caderea tribului ZION, eu totusi vreau sa joc in continuare. In pozitia de fata nu am foarte multe sanse.

Daca se poate, as dori o invitatie in tribul WOC, pentru a putea continua jocul.

Multumesc! Astept un raspuns.
O zi buna!


Din pozitia ta ai toate sansele sa o faci interesanta.
 

DeletedUser44398

Da ce crezi, ca WoC-u face milostenii pentru toti cersetorii? :))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Esti ipocrit!

klaus6239 mai 04, 07:27
Salut. Vin si eu cu o rugaminte.

Avand in vedere caderea tribului ZION, eu totusi vreau sa joc in continuare. In pozitia de fata nu am foarte multe sanse.

Daca se poate, as dori o invitatie in tribul WOC, pentru a putea continua jocul.

Multumesc! Astept un raspuns.
O zi buna!


Din pozitia ta ai toate sansele sa o faci interesanta.



De ce sunt ipocrit? Pentru ca am cerut o invitatie in alt trib. Am inceput sa o fac interesanta. Intreaba-ti colegii.

Thresh. Daca nu a fost plictisitoare lumea, de ce ai 70% din sate luate din interne?
 

DeletedUser27882

Fiindca, cu toata plictiseala ta,vrei (vroiai) sa continui totusi aceasta lume.
Dimpotriva, pe noi ne cam plictiseste lumea, s-au cam incheiat conturile mult prea repede.
 

DeletedUser

Da, vreau sa continui pe aceasta lume. Dar asta nu inseamna ca sunt ipocrit.

Am spus parerea mea. Mi s-a parut o lume destul de plictisitoare.

As fi vrut sa vad o lupta crancena pana la final. Nu stergeri de conturi si innobilat barbare.. Ceea ce se intampla acum, defapt.
 

DeletedUser27882

E rezultatul actiunilor (inactiunilor) voastre ca alianta la inceput si apoi ca trib in final, toate transformate intr-un esec destul de previzibil inca de acum cateva luni.
 

DeletedUser44398

Ai vreo problema cu internele care le-am luat eu?

Iau ce vreau eu cand vreau eu.
 

DeletedUser

Am inviat si eu intr-un final si nu puteam sa nu postez aici desi probabil mai nimeni nu mai citeste pe aici.


Vreau sa va aduc aminte ca tribul Aka ! a inceput aceasta lume cu 7 jucatori si a ajuns la finalul ei in ciuda tuturor celor care nu ne dadeau nici-o sansa.
Vreau sa va aduc aminte ca in momentul in care s-a facut "marele razboi" WOC - Aka - OFF vs SPAM - ZION - FIIND - Ganja ..eram o mana de oameni si de sate..cu toate acestea , noi am iesit invingatori.

Sincer si acum ma mir cum 4 triburi nu au fost in stare sa destrame WOC-ul care era inconjurat si sa ne cucereasca pe noi si pe OFF care eram cateva sate aruncate pe harta .

Oricum pot sa spun ca a fost cea mai curata lume din cate am vazut. Nu au fost tradari si am intalnit oameni in adevaratul sens al cuvantului.
Ce ma mira pe mine cel mai mult este ca pe o lume cu viteza 1 , am reusit sa o inchidem in doar 1 an de zile.

Vreau sa imi felicit toti colegii (inclusiv aliatii) pentru ceea ce am realizat si sper sa ne intalnim si pe alte lumi in acelasi format si sa mai castigam lumea tot asa.
 

DeletedUser16966

Se pare ca inevitabilul s-a produs.... WoC a ajuns pe locul 3... Oare a fost infrant??? Se para ca si Aka a ajuns pe locul 4. WTF?!?!?! Asa buni sa fie cei care se bateau cu pumnul in piept in primele 20-30 pagini de la aceasta rubrica???

Raspunsul o sa il primiti in episodul urmator.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus