WOC & ENIGMA vs MS

  • Autor subiect DeletedUser47311
  • Data de început

DeletedUser47311

Dat fiind faptul ca pe L43 a inceput cel mai interesant razboi din ultima vreme, cred ca un topic cu evolutia razboiului e necesar pe forum.

Parte 1:
Triburi: WoC, WoC., WoC!, WOC!!, .WoC, Enigma
Parte 2:
Triburi: MS, MS1, MS2, MS3, MS4, MS5, MS6, MS7, MS8, MS9, MS10, MS11

Timeframe: Săptămâna trecută

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 645
Tabăra 2: 287
Diferență: 358

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 5,548,018
Tabăra 2: 2,356,622
Diferență: 3,191,396

chart



Maxime felicitari pentru tribul Enigma, care a dat dovada de-a lungul L43, ca sunt aliati de incredere.


Parte 1:
Triburi: Enigma
Parte 2:
Triburi: MS, MS1, MS2, MS3, MS4, MS5, MS6, MS7, MS8, MS9, MS10, MS11

Timeframe: Săptămâna trecută

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 155
Tabăra 2: 13
Diferență: 142

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,199,482
Tabăra 2: 92,746
Diferență: 1,106,736

chart



PS: Am rugamintea ca in acest topic sa discutam strict despre razboiul acesta, fara atacuri la persoana, fara sa jignim, fara sa denigram pe nimeni. In spiritul jocului, fie ca cel mai bun sa castige!
 

Adenauer

member
Scor reacție
105
Succes taberelor implicate in razboi! Sper sa fie o propaganda inteligenta si nu una vulgara.
 

DeletedUser47077

Se ma poate o statistica per total a razboiului si din ultima saptamana?
 

DeletedUser47077

Parte 1:
Triburi: WoC, WoC!, WOC!!, WoC., .WoC, Enigma
Parte 2:
Triburi: MS, MS1, MS2, MS3, MS4, MS5, MS6, MS7, MS8, MS9, MS10, MS11

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,792
Tabăra 2: 778
Diferență: 1,014

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 14,006,051
Tabăra 2: 5,981,183
Diferență: 8,024,868

chart



Parte 1:
Triburi: WoC, WoC!, WOC!!, WoC., .WoC, Enigma
Parte 2:
Triburi: MS, MS1, MS2, MS3, MS4, MS5, MS6, MS7, MS8, MS9, MS10, MS11

Timeframe: Săptămâna trecută

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 470
Tabăra 2: 237
Diferență: 233

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 4,028,874
Tabăra 2: 1,944,755
Diferență: 2,084,119

chart

1000 si ** de sate au in gaura cei din ms....

Destul de rusinos
 

zekmes

Game Suport
Scor reacție
7
Statistica "Dintotdeauna" nu e foarte relevanta. Ce-a fost acum ceva vreme nu mai conteaza. Statistica trebuie facuta incepand cu data de 15.10.2015 cand au inceput ostilitatile.
Totusi si statstica asta are o problema. Datele de 18 si 19 parca nu sunt contorizate pentru ca twstats nu a inregistrat innobilarile fiind blocat.
 

Rockefeller

Banned
In Vacanta
Scor reacție
1
Va rugam frumos sa modificati configurarea la sat , faceti ascunzatoarea nivel 10 , sa fie resurse de zid cand se ia satele. Multumim anticipat
 

zekmes

Game Suport
Scor reacție
7
Parte 1:
Triburi: Enigma
Parte 2:
Triburi: Master, Ma$ter, M@ster, MS, MS1, MS2, MS5

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,390
Tabăra 2: 355
Diferență: 1,035

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 11,228,641
Tabăra 2: 2,637,692
Diferență: 8,590,949

chart
 

DeletedUser

Wind of Change a cucerit toate secretele și va câştiga în: 664:00:52» Informaţii

Felicitari Woc ( sper sa nu se intample ceva in astea 664 ore ), felicitari Enigma, un trib care fara sa fi avut vreo academie de la inceputul lumii si pana acum este pe locul 3 in top triburi si pe locul 2 la razboaiele tribului ( un trib de al carui colectiv sunt mandru ) http://prntscr.com/9zn5uz

Rusine GM pentru modul in care au incercat sa adune cele 20 secrete.

Acum probabil se va deschide deja obisnuitul sondaj, ce se va vota vom vedea. Noi, cei ce am fost si vom ramane Enigma lumii 43, vom vota pentru inchiderea ei. In final, o dedicatie pentru 'corectii' din Gm:

Cassa Loco - Ce Bine Imi Pare Ca Ai Luat Tzeapa


https://www.youtube.com/watch?v=YT9HgfHY_Co
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser42487

Familia WOC multumeste in primul rand echipei Enigma pentru ca au fost aliati adevarati si ne-au fost alaturi mereu, oameni de onoare asa cum ii stiam de fapt :)
Felicitari tuturor colegilor din WOC.
Cat depre GM... praf si pulbere, asa cum merita.
 

DeletedUser

Felicitari WOC si Enigma!
Am pariat pe voi si nu m-am inselat, aveti o echipa frumoasa. Este o victorie meritata!
 

DeletedUser47497

Felicitari Woc si Enigma pentru felul in care ati rezistat cand erati in inferioritate contra MS ( ala mare cu Maniacii/Fiind/MS) . Nu a fost o perioada lunga insa alte triburi s-au destramat cand se aflau in astfel de situatii complicate . Sunt curios insa cati viteji o sa apara sa isi insuseasca aceasta victorie fara prea multe merite.
 

DeletedUser27882

Singurul merit e al conducerii Woc si in special al Cleopatrei. O lume cu secrete se castiga aproape in totalitate prin diplomatie. Evident ca nici fara aportul substantial al Enigmei n-am fi ajuns in aceasta postura.
 

DeletedUser

Felicitari Woc si Enigma pentru felul in care ati rezistat cand erati in inferioritate contra MS ( ala mare cu Maniacii/Fiind/MS) . Nu a fost o perioada lunga insa alte triburi s-au destramat cand se aflau in astfel de situatii complicate . Sunt curios insa cati viteji o sa apara sa isi insuseasca aceasta victorie fara prea multe merite.

Tu n-ai habar de multe lucruri pe harta asta :) oricum , felicitari ca v-ati aliat cu maniacii exact cand si-o luau la poponet . Acuma puteti sa retrageti sprijinul de la geoxy , ca e barbar :))
 

DeletedUser47497

Pai cam asa am facut ...ne-am batut cu ei (cu jucatorii lor din zona ca diferentele erau imense intre triburi) cat erau puternici si am incercat sa ii ajutam cand erau in dezavantaj. Cred ca putinii au facut asta. Nu am zis niciodata ca stiu multe despre harta sau mai ales despre joc ...dar unele lucruri se observa doar din schimbarea denumirilor triburilor , am observat ca si Fiind a trecut prin mai multe.

Oricum suntem in offtopic rau noi . Daca vrei sa imi mai spui pe cine trebuia sa ajutam da-mi mesaj pe joc.
 
Sus