Woc vs Mason

  • Autor subiect DeletedUser38581
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser2821

Parte 1:
Triburi: WoC, WoG
Parte 2:
Triburi: .MASON, Mason, Mason1, Mason2, Mason3, Mason4, Mason5, mAsOn6

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 14,721
Tabăra 2: 32,050
Diferență: 17,329

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 466
Tabăra 2: 174
Diferență: 292

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 104,776,276
Tabăra 2: 174,247,705
Diferență: 69,471,429

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 4,080,745
Tabăra 2: 1,591,052
Diferență: 2,489,693

chart




Tindem spre 300 :) . Multumim familiei Mason !
 

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
Îmi pare cu "I'm sorry" dar nu mă fac de râs nici pe L10 nici pe L23 spre deosebire de alții:rolleyes:
 

DeletedUser28194

Si inca 2 conturi blocate in Mason :)

Samagonik.Mozart si miselul23 iar lista va continua pana o sa va invatati minte sa nu mai inselati oamenii !
 

DeletedUser28194

Posibil chiar doi :)
Dar pe ultimul nu ti-l dau :)) il mai tin un pic :))
 

DeletedUser2821

Inca unul blocat =))

ankales , cam multi trisori totusi in masonul asta , ghinionul vostru sa ma aveti ca inamic =))
 

DeletedUser

Parte 1:
Triburi: WoC, WoG
Parte 2:
Triburi: .MASON, Mason, Mason1, Mason2, Mason3, Mason4, Mason5, mAsOn6

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 14,721
Tabăra 2: 32,050
Diferență: 17,329

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 466
Tabăra 2: 174
Diferență: 292

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 104,776,276
Tabăra 2: 174,247,705
Diferență: 69,471,429

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 4,080,745
Tabăra 2: 1,591,052
Diferență: 2,489,693

chart




Tindem spre 300 :) . Multumim familiei Mason !
\


Nu uita : ''Cei din urmă vor fi cei dintâi'' ! ''Nu zice hop pănâ nu ai sărit'' , sunt o mulţime de proverbe care te demoralizează , din câte ştiu eu nu contează externul ci pe hartă ce se vede , iar prietenul tău care tot trimitea mesaje în tribul Mason care e situaţia , el ceea crezut că noi cei care suntem în Mason nu ştim care e situaţia în care a trebuit el să ne explice , tu fiind conducător al tribului Woc , mi-ar fi ruşine de colegul acela . La revedere , ne vedem pe hartă nu pe extern , pe extern poţi vorbi cât vrei , dar pe hartă poţi face mai multe decât nişte vorbe.
 

DeletedUser2821

\


Nu uita : ''Cei din urmă vor fi cei dintâi'' ! ''Nu zice hop pănâ nu ai sărit'' , sunt o mulţime de proverbe care te demoralizează , din câte ştiu eu nu contează externul ci pe hartă ce se vede , iar prietenul tău care tot trimitea mesaje în tribul Mason care e situaţia , el ceea crezut că noi cei care suntem în Mason nu ştim care e situaţia în care a trebuit el să ne explice , tu fiind conducător al tribului Woc , mi-ar fi ruşine de colegul acela . La revedere , ne vedem pe hartă nu pe extern , pe extern poţi vorbi cât vrei , dar pe hartă poţi face mai multe decât nişte vorbe.

1. Esti Editat , dar stiai deja ca nu cred ca sunt singurul care observ asta.
2. Lasa tu proverbele ca alea sunt facute de romani , pentru romani si dupa cum nu stii romanii nu au avut nici pe departe asa o istorie stralucita :)) . Oricum ti-as putea spune si eu ca de exemplu "Vulpea cand n-ajunge la struguri zice ca sunt acri".
3. Te vad foarte luptator si imi spui ca razboiul se vede pe harta , pai da , uita-te pe statistica , aia este de pe harta chit ca e postata aici :))) In caz ca nu te-ai prins.
4. Am subliniat si eu cate ceva prin mesajul tau , nu iti mai zic ce , cine are de inteles , o sa inteleaga =)) . Si mie mi-ar fi rusine sa fiu intr-un trib unde reprezentatul lui ( banuiesc ca in calitate de asta vorbesti ) scrie in halul asta , dar asta este... nu toti trebuie sa fie destepti :)
5. Daca tot vorbim de joc , mason a facut un mega organizat cu ajutorul caruia au luat ze(ro)ci de sate de la noi :)))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

un razboi interesant, am jucat cu mason si eu o perioada pe lumea 23, insa acum eu mai joc doar pe l26.
Michele mason are in componenta catva jucatori foarte buni si experimentati, trebuie sa ii loviti pe aceea si veti castiga razboiul.
Mult succes familie mason, vs WoC e nevoie mare.
 

ricautza

member
Scor reacție
10
Mason a luat cateva sate michelle. Recuperate toate in cateva ore maximum :) Sa vedem zilele care urmeaza ce se va intampla. :D Urmeaza replica :p Florinel pe 26 cred ca suntem in acelasi trib. Am revenit si eu acolo :D
 

DeletedUser

Mason a luat cateva sate michelle. Recuperate toate in cateva ore maximum :) Sa vedem zilele care urmeaza ce se va intampla. :D Urmeaza replica :p Florinel pe 26 cred ca suntem in acelasi trib. Am revenit si eu acolo :D

da de unde stii cu ce nume joc pe l26?
 

DeletedUser

Si uite cum am depasit bariera sunetului.
In curand depasim si viteza luminii :)))
Am facut niste teste zilele trecute si din cauza combustibilului neadecvat (gaz lampant ca e criza) s-a gripat serverul de la atata fum.
Sa speram ca facem rost de niste cherosen si apoi va fi vai de satele masonilor.


Parte 1:
Triburi: WoC, WoG
Parte 2:
Triburi: Mason, Mason1, Mason2, Mason3, Mason4, mAsOn6, .MASON, Mason5

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 494
Tabăra 2: 184
Diferență: 310

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 4,309,128
Tabăra 2: 1,683,571
Diferență: 2,625,557

chart
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus