Woc vs Mason

  • Autor subiect DeletedUser38581
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser40829

Se scrie kerosen ,geniule
"niste cherosen" Nota 3 ! Stai jos,multumim.


1.4. Vă rugăm să evitaţi reproşurile cu privire la greşelile gramaticale sau de scriere la adresa jucătorilor. Dacă greşelile gramaticale sau de scriere ale unui jucător sunt atât de mari încât conţinutul mesajului se pierde, puteţi raporta acel mesaj. Un administrator sau un moderator se va ocupa de acea problemă.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser28194

Rook, este ocupat omul, lasa-l !!!


INCEPE INVAZIA!!!!(K16) (695|179) K16 714 Barbar Celestis [Mason] 2011-09-29 23:37:43
INCEPE INVAZIA!!!!(K16) (698|180) K16 426 Barbar Celestis [Mason1] 2011-10-01 18:54:27
INCEPE INVAZIA!!!!(K16) (696|179) K16 682 Barbar Celestis [Mason] 2011-10-01 00:14:31
INCEPE INVAZIA!!!!(K16) (700|181) K17 972 Barbar Celestis [Mason1] 2011-10-02 10:44:56


Este criza de barbari si de innobilari interne in partea aceea a hartii :(
 

DeletedUser2821

Rook, este ocupat omul, lasa-l !!!


INCEPE INVAZIA!!!!(K16) (695|179) K16 714 Barbar Celestis [Mason] 2011-09-29 23:37:43
INCEPE INVAZIA!!!!(K16) (698|180) K16 426 Barbar Celestis [Mason1] 2011-10-01 18:54:27
INCEPE INVAZIA!!!!(K16) (696|179) K16 682 Barbar Celestis [Mason] 2011-10-01 00:14:31
INCEPE INVAZIA!!!!(K16) (700|181) K17 972 Barbar Celestis [Mason1] 2011-10-02 10:44:56


Este criza de barbari si de innobilari interne in partea aceea a hartii :(


=)))))) Tare .
 

DeletedUser39475

Tot rautaciosi ati ramas :)). Nu va face nimeni pe extern. Este totusi bine ca nici pe harta. ;)
Le mai dau maxim 2 luni masonilor. Vor cadea din cauza moralului si certurilor.
Este greu sa controlezi o fam asa de numeroasa... :|
 

DeletedUser28194

Te-am dat disparut mai Kristi :)
Bine ai revenit pe aici, ne plictisim, masonii se multumesc sa inghita in sec, nu se mai socializeaza cu noi :(
 

DeletedUser40829

1-Hai sa raspund elegant frumos,Iau ce vreau eu ca sa iti raspund ,intelegi?
2-Nu te intereseaza pe tine ce si cum iau
3-Nu ma intereseaza statistica EDITAT
4-Eu joc acest joc de distractie,eu nu am nimica de pierdut SPRE DEOSEBIRE DE VOI


Grija,vorba aia The Bigger They Are ...



EDITAT



PAAAAAAAAAA !

Post scriptum: EDITAT

1.7. Puteţi folosi diferite metode pentru a vă provoca "duşmanii" din joc în secţiunile "Lumi de joc" dar nu numai, atâta timp cât toate argumentele voastre sunt legate exclusiv de joc. Atacurile la persoană nu sunt tolerate nicăieri, atât pe forum cât şi prin sistemul intern de mesagerie.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

1-Hai sa raspund elegant frumos,Iau ce vreau eu ca sa iti raspund ,intelegi?
2-Nu te intereseaza pe tine ce si cum iau
3-Nu ma intereseaza statistica EDITAT
4-Eu joc acest joc de distractie,eu nu am nimica de pierdut SPRE DEOSEBIRE DE VOI


Grija,vorba aia The Bigger They Are ...



EDITAT



PAAAAAAAAAA !

Post scriptum: EDITAT


Copilas esti tu.
Se vede de la o posta dupa limbaj si comportament.

Suntem in plina cadere ... pe voi ... ai grija sa nu nimeresti si tu sub noi :D
 

DeletedUser39475

Tianule nu am disparut. Numai ca nu prea am mai intervenit + ca am si o perioada incarcata aici la Academie.
Peste 2 saptamani o sa am tot timpul din lume. :) Si ce sa mai socializeze masonii cand sunt la pamant.
 

DeletedUser

Vad ca pe extern sunteti on tot timpul si comentati orice, externul nu CONTEAZA , dupa mine mi se pare o prostie , sa te intreci in vorbe , vorbele nu VALOREAZA NIMIC , faptele sunt cele care te lasa masca , nu vorbele , ne vedem pe harta , bafta.
 

DeletedUser2821

Asta e chiar... =))))))

Pai uita-te ma pe statistici ca noi vorbim si acolo si aici :))

SI daca tu joci de jumatate de an si nu ai inteles rolul externului nu e problema mea :) sau poate sa iti dai seama de rolul lui :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser4133

Am socializa cu cea mai mare placere, dar, din pacate, nu se poate. Se presupunea sa fie un dialog, dar unul cu bun simt. Nu zice nimeni sa nu se laude oamenii chiar si incontinuu daca asa le face placere, insa atunci cand apare cineva de la masoni se sare pe el cu jigniri si atacuri la persoana de zici ca cine stie ce infractor ar fi.
Parerea mea personala este ca unii nu au inteles rolul forumului extern si ce avantaje sau dezavantaje aduce el in razboiul de pe harta. Pacat.
 

DeletedUser2821

Scuza-ma dar ca sa socializez cu cineva trebuie in primul rand sa fie cat de cat inteligent , ca altfel nu are rost sa imi pierd timpul si prefer sa nu ii raspund cum ar trebui :) .

Inca ceva , ce ati putea spune voi in apararea voastra cand se vede clar ca va dominam :) ?
 

DeletedUser40689

'masonei' ce vrea sa insemne asta? am vazut ca tot folositi cuvantul.
 

DeletedUser4133

Scuza-ma dar ca sa socializez cu cineva trebuie in primul rand sa fie cat de cat inteligent , ca altfel nu are rost sa imi pierd timpul si prefer sa nu ii raspund cum ar trebui :) .

Inca ceva , ce ati putea spune voi in apararea voastra cand se vede clar ca va dominam :) ?

La prima afirmatie am sa ma abtin de la comentarii pt ca ai cerut din start sa te scuz. Eu sunt amabila si am sa o fac.

Pt intrebarea care ai pus-o...poate ca pur si simplu nu dorim sa ne aparam verbal. Poate ca noi consideram ca ne merge destul de bine si ca avem un rezultat multumitor in ceea ce am vrut sa facem. Ceea ce te deranjeaza pe tine este ca nu intelegi de fapt ce se intampla. Nu iti face probleme, nici nu vei intelege inca o buna bucata de vreme. Ne vedem de planul initial , iar voi nu prezentati un pericol destul de mare pt noi ca sa ne mutam atentia asupra voastra. Cand o vom face-o fii convins ca vei simti. Asa ca tot ce iti pot recomanda este sa savurezi jocul acum cat mai poti si cat mai ai satisfactii de la el ;)
 

DeletedUser2821

Da , intr-adevar internele sunt obositoare tare ... merita toata atentia voastra , la fel si satele de barbari !!! :)))))

Oricum din nou ai demonstrat cat de penibili poti fi :) , bravo !
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus