Woc vs Mason

  • Autor subiect DeletedUser38581
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser38581

Sa inceapa distractia!
Succes ambelor triburi in special mason ca o sa aibe mare nevoie:D:D:D:D
 

DeletedUser39648

totusi sa nu se termine ca si cu circus, cu scandal si stergere
 

DeletedUser2821

totusi sa nu se termine ca si cu circus, cu scandal si stergere

Stai linistit , eu si cei din conducerea woc ( >3 ani experienta cel putin ) nu ne putem compara cei din conducerea circus :) .

Oricum daca la noi te refereai , nu prea ne cunosti .

cat despre tine , lancierule , stai linistit ca o sa intelegi de unde atitudinea asta , curand.
 

DeletedUser

Razboiul va fi echilibrat in prima luna ... dupa ... cine stie :confused:
Sincer nu ii prea vad sa reziste mult ... or fi multi ... dar multi sunt mici, inactivi, incepatori ... care se vor speria la primul val de atacuri si or sa fuga incotro vad cu ochii ... dar unde??
Sau poti sa zici ca or sa reziste din inertie ca un mamut ca asta dureaza foarte mult sa il cureti ... dar exista si varianta recrutarilor ca atunci cand or sa inceapa certurile si nemultumirile or sa ceara invitatii sau or sa se sparga in tribulete asa cum a facut DDT
Eu cred ca o sa fie un haos total ... tipete, plansete, injuraturi etc
Dar sa vedem care e situatia: WoC si WoG pe de o parte si Mason, Mason1, Mason2, Mason3, Mason4, Mason5, Mason6, .MASON pe de alta parte
Adica 2 triburi contra 8 ... nu prea pare corect la prima vedere (dar depinde din ce parte privesti)
Precizez ca este o parere personala pe cat posibil de obiectiva.

Dar hai sa trecem si la statistici

Parte 1:
Triburi: WoC, WoG
Parte 2:
Triburi: Mason, Mason1, Mason2, Mason3, Mason4, Mason5, Mason6, .MASON

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 68
Tabăra 2: 19
Diferență: 49

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 468,326
Tabăra 2: 134,076
Diferență: 334,250

chart


Nu stiu cat e de concludenta pentru ca sunt si cuceriri din vechiul razboi cu GV

Dar hai sa vedem ultimele 48 de ore

Parte 1:
Triburi: WoC, WoG
Parte 2:
Triburi: Mason, Mason1, Mason2, Mason3, Mason4, Mason5, Mason6, .MASON

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 8
Tabăra 2: 2
Diferență: 6

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 71,432
Tabăra 2: 18,644
Diferență: 52,788

chart


Va las pe voi sa comentati pe seama statisticilor
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

cred ca pana si serverul cand s-a trezit de dimineta s-a speriat de acest razboi si a intrat in stop cardiac ... acum i se face resuscitare cu socuri electrice si ventilare fortata ... daca nu isi mai revine? :eek:
 

ricautza

member
Scor reacție
10
:)) STATISTICI DEJA? :eek: ce naiba ca doar a inceput. razboiul o sa fie greu, de aceea o sa si fie interesant.
 

DeletedUser30525

cred ca pana si serverul cand s-a trezit de dimineta s-a speriat de acest razboi si a intrat in stop cardiac ... acum i se face resuscitare cu socuri electrice si ventilare fortata ... daca nu isi mai revine? :eek:

daca nu-si revine conform statisticilor ati castigat
:D
 

DeletedUser

rookmaster din cate vad tu esti diplomatul,din cate stiam voi aveati alianta cu cei din Mason,parerea mea e ca nu ati procedat corect avand in vedere ca erati aliati trebuia sa ii anuntati si pe ei si dupa minim 24 de ore sa le declarati razboi asa se procedeaza la aliati dupa parerea mea :)
 

ricautza

member
Scor reacție
10
De ce nu intelegi ca fiind aliati unul din conducatorii mason ca sa ne forteze mana si sa declaram razboi si pt ca alti conducatori MASON nu vroiau razboiul acum a atacat un membru WoC, unu din cei care nu erau intrati din Troya. In aceste conditii ce 24 de ore crezi ca mai erau corecte?
 

DeletedUser

rookmaster din cate vad tu esti diplomatul,din cate stiam voi aveati alianta cu cei din Mason,parerea mea e ca nu ati procedat corect avand in vedere ca erati aliati trebuia sa ii anuntati si pe ei si dupa minim 24 de ore sa le declarati razboi asa se procedeaza la aliati dupa parerea mea :)

Parerea ta ... chestiile astea se intampla cand exista un respect reciproc (ca in cazul Ceata), dar nu si in acest caz
Dar in conditiile in care intelegerile nu au fost respectate de mason noi de ce sa fim mai cu mot?
Si ceea ce m-a deranjat cel mai mult a fost situatia in care desi intelegerea a fost sa nu facem recrutari de la triburile din zona, ei si-au continuat linistiti "activitatea principala" adica recrutatul in masa.
Mai mult decat atat am fost amenintat pe fata ca orice recrutare inseamna razboi si ca chiar daca noi suntem "buni" ... ei sunt "multi".
Eu am asteptat sa duca la indeplinire aceasta amenintare dar se pare ca "cineva" nu a mai avut rabdare pana cand "gadilaturile" la picioarele de lut sa ajunga la creierul de mamut. :D
 

DeletedUser

dap am inteles nu mai era intelegere intre voi dar totusi raman la parerea sa fi anuntat si sa le spuneti din acest moment nu mai avem alianta datorita neintelegerilor dintre noi in fine e zona voastra faceti ce vreti :)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus