Woc VS RPT

  • Autor subiect DeletedUser28194
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser2821

Da chevyx prefer sa imi dau afara noobi :) Voi pastratii si dupa plangeti ca noi castigam luand inactivii :))
 

DeletedUser2821

Nu ma oftic, ca spre deosebire de tine eu pot sa te scot de pe harta, tu mie nu poti sa imi faci nimic =))

Si tot se plang colegii tai ca noi jignim? Nu mi se pare, mi se pare ca unii dintre voi sunt cam inculti si au un iq de maxim 50, o limba romana vorbita de zici ca e analfabet ( cred ca e ), oricum cam trist, macar de aveai 12 ani aveai o scuza.
 

DeletedUser16966

E mana dreapta a lui MonteCount. Ce te astepti de la el? Oare la ce il mai foloseste ca la dactilografiat ne-am lamurit ca nu se pricepe...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

intai cucereste-mi tu mi-e un sat si mai vorbim atunci.
ca de cand am inceput razboiu ai tai jucatori tot incearca saraci noooobi dar nu reusesc.
special pentru tine o sa schimb la profil acuma 10 nu '12' te rog vizualizeaza profilu.
 

DeletedUser2821

intai cucereste-mi tu mi-e un sat si mai vorbim atunci.
ca de cand am inceput razboiu ai tai jucatori tot incearca saraci noooobi dar nu reusesc.
special pentru tine o sa schimb la profil acuma 10 nu '12' te rog vizualizeaza profilu.

"mi-e" asta spune totul despre cele 4 clase ale tale :)))

" ca de cand " din nou o exprimare fabuloasa... :)) Sa mai spun de cuvintele nearticulate

Cat despre sa iti ia sate, mai intai inactivii, sa ne punem intre satele voastre, dupa si cei activi de aproape :))
 

DeletedUser

ai calcat pe bec si ai speriat pisica . vezi daca nu asculti sa stai noptile acasa sa nu mai umbli hai hui ? eu ti-am zis , nu poti nega asta :(
 

DeletedUser16966

lasa ca lui asasyn ii dam repede de lucru... depunem niste tikete si s-a rezolvat
 

ricautza

member
Scor reacție
10
eu nu-s spion , e un mesaj primit astazi



daca ti-as spune stii ce ar trebui sa fac dupa aia , nu ? :):)
asasyn are interzis pe lumea asta ;)

si dc nu crezi ca ar trebui sa stim toti cu cine vorbim din jucatorii dp lumea 23? asa intru si eu dp alt cont pe extern si vorbesc vrute si nevrute
 

DeletedUser

stii tu cine are 'boala' la pisici , nu trebuie sa-ti mai spun ;)
si daca vine ce ? il urechem si noi :p

rica : chevyx
chevyx =INQ= 141.000 16
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus