Woc VS RPT

  • Autor subiect DeletedUser28194
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Montecount cred ca te asteptai dinainte la razboiul asta, inainte ca el sa inceapa...nu cred ca te-a luat prin surprindere aceasta decizie a lui forbidden angel...avand in vedere ca este un joc, si nu mai ai nimic de pierdut, distreaza-te si lasa nervii si regretele! ...

P.S: bafta in acest razboi RPT-ului :)
 

DeletedUser40664

Montecount cred ca te asteptai dinainte la razboiul asta, inainte ca el sa inceapa...nu cred ca te-a luat prin surprindere aceasta decizie a lui forbidden angel:)...avand in vedere ca este un joc, si nu mai ai nimic de pierdut, distreaza-te si lasa nervii si regretele! ...

P.S: bafta in acest razboi RPT-ului :)

Da ma asteptam, dar incercam poate sa ma amagesc singur ca mai dureaza pana o sa faceti asta. Nu m-a luat prin surprindere personal, pe altii care nu stiu cum stau lucrurile da. Bun sfat, par nervos?:) dezamagit poate la maxim:) dar nervos nu, sunt nervos ca maine sunt la munca si eram liber:)

Multumim pentru urare:)
 

DeletedUser24948

cata ostilitate :)) mie imi place vorba asta (ii apartine bunicului meu): "daca e gardul prea inalt sa il sari, poti sa bati din gura linistit".
 

DeletedUser16966

Creste si nu se mai opreste....


Parte 1:
Triburi: WoC, WoG, WoM
Parte 2:
Triburi: RPT, RPT.

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 41
Tabăra 2: 4
Diferență: 37

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 396,484
Tabăra 2: 39,152
Diferență: 357,332

chart
 

DeletedUser40664

Asa si? In toata cariera voastra ati avut un singur razboi serios si pe acela la-ti pierdut, restul este cancan.
 

DeletedUser2821

Asa si? In toata cariera voastra ati avut un singur razboi serios si pe acela la-ti pierdut, restul este cancan.

=)))))))))))

Eu as numara vreo 3-4 dar daca tu zici 1... :)

Oricum deja incepi sa devii frustrat chiar ma gandeam cat dureaza pana apare starea asta...

Si de ce esti asa dezamagit ?
 

ricautza

member
Scor reacție
10
Asa si? In toata cariera voastra ati avut un singur razboi serios si pe acela la-ti pierdut, restul este cancan.

:)))) Si care ma rog e acel razboi pierdut? ca parerea mea e ca pierzi un razboi cand iti distruge tribul. daca te referi la razboiul cu deo de la inceputul lumii cred ca glumesti:)))
 

DeletedUser2821

Nu mai are mult ... da imi place ca are " accese de pacifism ".
 

DeletedUser16966

V-am zis sa nu il suparati ca ajunge ca bric... Si voi: Batman! Batman!
 

DeletedUser40664

Am vrut sa va dau startul ca sa continuati sa vorbiti pe aici singuri, se pare ca am reusit.
 

DeletedUser2821

daca cei din tribul ~Nick~au razboi cu woksi sunt inca pe harta dupa atita timp si au doar 3mil continuarea o stiti si voi apai noi cu 70de mili sa ne fie frika?

Asta are la profil barbis din RPT, ati auzit ceva mai penibil si mai analfabet scris :))?
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus