Woc VS RPT

  • Autor subiect DeletedUser28194
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser28194

Parte 1:
Triburi: WoC, WoG, WoM
Parte 2:
Triburi: RPT, RPT.

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 183
Tabăra 2: 59
Diferență: 124

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 14
Tabăra 2: 1
Diferență: 13

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 1,694,987
Tabăra 2: 458,957
Diferență: 1,236,030

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 140,813
Tabăra 2: 11,065
Diferență: 129,748

chart
 

DeletedUser40664

Daca nu eram la munca deschideam eu topicul, nu vroiam sa va rapesc sansa de a va lauda sau a face comentarii cu privire la iq-ul nostru.
 

DeletedUser2821

Pff :) Stii ca vorbeam zilele trecute despre coloana vertebrala si mentinerea parerii, daca te deranjau comentariile noastre si laude de ce nu ai spus-o pana acuma :)) ?
 

DeletedUser30525

se pare ca va fi un razboi scurt
parerea mea ca rpt nu va face fata in formatia actuala
probabil vor ingrosa randurile inq
dar asta e doar parerea mea
bafta ambelor triburi (din ce vad eu aici doar unul are nevoie de ea :) )

Parte 1:
Triburi: WoC, WoG, WoM
Parte 2:
Triburi: RPT, RPT., RPT,

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 413
Tabăra 2: 124
Diferență: 289

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 34
Tabăra 2: 4
Diferență: 30

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 3,853,116
Tabăra 2: 1,012,932
Diferență: 2,840,184

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 325,135
Tabăra 2: 39,152
Diferență: 285,983

chart
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser40664

Pff :) Stii ca vorbeam zilele trecute despre coloana vertebrala si mentinerea parerii, daca te deranjau comentariile noastre si laude de ce nu ai spus-o pana acuma :)) ?

Ce era de spus? sau ce mai este de spus? macar aveti un motiv pentru acest razboi, chiar sunt curios pentru ca eu nu il stiu:)
 

DeletedUser40664

Krius ai dreptate nu avem cum sa facem fata, dar poate tocmai aici este frumusetea. Si inca ceva tineti minte acest post, acest comentariu, regret anumite decizii, daca le luam, fostul H/g actual woc nu mai exista pe harta.
 

DeletedUser2821

Krius ai dreptate nu avem cum sa facem fata, dar poate tocmai aici este frumusetea. Si inca ceva tineti minte acest post, acest comentariu, regret anumite decizii, daca le luam, fostul H/g actual woc nu mai exista pe harta.

Care era aia :))?

Nu intelegi ca nu am depins si nu depindem de nimeni ? :)

O sa vezi la organizatul asta ce inseamna de fapt asta.

Oricum si tu ca si alti conducatori ai triburilor infrante de noi, nu ai stiut ce trebuie sa faci ca sa iti salvezi tribul, cand ai fost intrebat daca nu vrei sa veniti la noi :).
 

DeletedUser30525

Krius ai dreptate nu avem cum sa facem fata, dar poate tocmai aici este frumusetea. Si inca ceva tineti minte acest post, acest comentariu, regret anumite decizii, daca le luam, fostul H/g actual woc nu mai exista pe harta.

era doar o parere personala
daca tu o confirmi inseamna ca va recunoasteti invinsi din start
sincer sunt dezamagit de postarea ta
au mai fost triburi mici care au tinut fata la triburi mari
de voi depinde
ca e greu normal ca aveti in fata un trib de temut pe l23
acuma om vedea
 

DeletedUser40664

Care era aia :))?

Nu intelegi ca nu am depins si nu depindem de nimeni ? :)

O sa vezi la organizatul asta ce inseamna de fapt asta.

Oricum si tu ca si alti conducatori ai triburilor infrante de noi, nu ai stiut ce trebuie sa faci ca sa iti salvezi tribul, cand ai fost intrebat daca nu vrei sa veniti la noi :).


Referitor la decizie, nu mai conteaza, am vrut doar sa tineti minte asta si este o lectie pentru mine personal.
Ati depins intotdeauna de altii dar ati fost suficient de inteligent ca sa ajungeti in punctul in care nu mai depindeti de altii.
Ce o sa vad? este normal sa pierdem sate dupa ce ca avem trupe mutate in zona Deo, parca faceti mare bravura:))marele woc aliat cu deo scoate Rpt:)


Conducatori ai triburilor infrante de voi? ce era sa fac? sa vin cu 15 jucatori la voi si restul innobilati? joc cu oameni nu cu conturi cum spunea un coleg.
 

DeletedUser40664

era doar o parere personala
daca tu o confirmi inseamna ca va recunoasteti invinsi din start
sincer sunt dezamagit de postarea ta
au mai fost triburi mici care au tinut fata la triburi mari
de voi depinde
ca e greu normal ca aveti in fata un trib de temut pe l23
acuma om vedea


Eu nu am spus ca ne recunoastem invinsi ci ca este imposibil si sunt realist. este o diferenta mare. da au mai fost triburi mici care au facut fata la triburi si inca luand aproape peste 700 de sate. aia eram noi ceialalti erau deo. dar si cu voi nu se mai poate.
 

DeletedUser2821

Sincer, nu m-am simtit vreodata amenintat sau sa depind foarte mult de cineva, dar daca zici tu, eu meg pe un principiu clar, cel al supravietuirii si anume: ADAPTAREA, daca vrei sa supravietuiesti si sa castigi, te adaptezi la situatie sau incerci sa o faci cel putin.

Am sa iti dau si tie un citat de la Napoleon, ca sa te auto-evaluezi ( la partea cu aveati trupele nu stiu unde ):
"Un lider are dreptul sa fie învins, dar nu are niciodata dreptul sa fie suprins."
 

DeletedUser35377

nu te a mai ajutat prietenul tau perca george?:D

ai ajuns la vorba mea si a lui neme
 

DeletedUser40664

Multumesc pentru citatul cu Napoleon, apreciez asta. Inainte sa imi dai citate din Napoleon scrie si tu 'autoevaluezi':)

'Cimitirele sunt pline de oameni de neinlocuit'. pe asta il prefer
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus